...::: وینسنت و کافی شاپ! :::...

winsent

Banned
سلام.
یکی از دوستان آمد و پیشم و گفت یه منو واسه کافی شاپ میخواد, منم این رو تو 7 دقیقه براش درست کردم!!!
میدونم خیلی خوب نیست ولی به این نکته بسیار مهم و امر خطیر!!! توجه داشته باشید که ایم طرح در 7 دقیقه، تکرار میکنم 7 دقیقه درست شده است! :green:
لذا از شما دوستان تقاضا نموده کمال همکاری را با بنده بنمایید!
برای دیدن تصویر در اندازه اصی و کیفیت بالاتر بر روی لینک زیر کلیک کنید:
http://www.img98.com/images/bw3icikisqsyhuj0blik.png
و من الله اجرک آلاخرین

پیوست ها

• Menu.jpg
    Menu.jpg
    189 کیلوبایت · بازدیدها: 56
آخرین ویرایش:

mpf

New Member
منم با flashpro موافقم ولی خوب یه نظری باید داد دیگه به نظرم فونتها با هم جور در نمیان رنگها هم زیاد با طرح جور در نمین باید روی نوشته ها کار بشه ولی طرح کلی خوبه یه طرح شاد به نظرم از عکسهای طبیعی استفاده کنید بهتره تا وکتور موفق باشید:rose:

explosion

Banned
اصلا هم خوب نیست !
اون چتر روی جویس چرا پایه نداره ؟!
روی بستنی 4 فصل باید پسته باشه پس اینا چیه روش ریختی ؟!
اصلا چرا قیمت غذاها رو ننوشتی ؟
یه سئوال : یعنی دقیقا 420 ثانیه که تموم شد دست از کار کشیدی ؟
در ضمن نوشته قرمز باید پایین تر از آبی باشه .
موفق باشید . :rose:

winsent

Banned
...!

اصلا هم خوب نیست !
اون چتر روی جویس چرا پایه نداره ؟!
روی بستنی 4 فصل باید پسته باشه پس اینا چیه روش ریختی ؟!
اصلا چرا قیمت غذاها رو ننوشتی ؟
یه سئوال : یعنی دقیقا 420 ثانیه که تموم شد دست از کار کشیدی ؟
در ضمن نوشته قرمز باید پایین تر از آبی باشه .
موفق باشید . :rose:

حرف حساب جواب نداره...!
:cool::green:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
خوشمان آمد وينسنتي بدون اينكه بهت ارفاغ كنم ميگم خوب شده
فقط يه نكته: هميشه سعي كن براي سر تيتر هات فونت فانتزي انتخاب كني(مثل همين احد) ولي براي توضيحاتش از فونت رسمي و ساده استفاده كن اينطوري هم زيبا تره هم اصولي تر

ولي در كل بسي لذت بردم
موفق باشي:rose:

arman665

Member
مگه عکس رنگی میخواستی چاپ کنی که در 7 دقیقه کار کردی !!! ولی به نظر من با گفتن این حرف بیشتر قصد داشتی اگر کار ضعف داره خیلی نمایان نشه (البته در حد حدسه) . خب چرا وقتی طرح تا حد بیشتری پیشرفت کرد اینجا نذاشتی ؟ طرح رو واقعا برای کافی شاپ زدی یا همینجوری کار کردی ؟
به نظر کل کار تلفیق چند فایل وکتور باشه. این طور نیست ؟
البته من همیشه دوست دارم نقاط ضعف رو به همه بگم تا قوت رو . چون اون چیزهایی که خوبه نیاز به گفتن نداره.
موفق باشید.

میگم وینسنت جان حالا مگه گرگ گذاشته بود دنبالت؟:lol:

خودت که میدونی طرحت 7 دقیقه ای هست پس چرا به خودت زحمت میدی میزاری اینجا تا 700 بار ملت با نظراتشون لهت کنن.

دوستانه گفتم . موفق باشی :rose:

winsent

Banned
ممنون!

میگم وینسنت جان حالا مگه گرگ گذاشته بود دنبالت؟:lol:

خودت که میدونی طرحت 7 دقیقه ای هست پس چرا به خودت زحمت میدی میزاری اینجا تا 700 بار ملت با نظراتشون لهت کنن.

دوستانه گفتم . موفق باشی :rose:

گرگ...؟!
نه دوست من کاره رفیقم فوری فوتی بود...!
اینجا میذارم تا دوستان دیگه نقاط ضعف و قوتش رو بگن تا ایشالله برای کارای بعدیم بتونم از اونها استفاده کنم.
منو له کنن؟!!!
شما طرز فکرت اشتباهه, به نظر من این له کردن نیست, دوستان دارن لطف میکنند و بهم کمک میکنن نه له...!
موفق باشید...

amin_a_y

Active Member
سلام دوست عزیز
من نمی گم کارت بده ...!
ولی منو یک رستوران در واقع یکی ار عوامل جذب مشتری است و من الان می دونم تو اینو تو 7 دقیقه درست کردی ولی مشتری این رستوران نمی دونه شما این طرح و تو 7 دقیقه درست کردی پس نظر من مهم نیست بلکه نظر مشتری مهم است...!

سلام دوست عزیز
من نمی گم کارت بده ...!
ولی منو یک رستوران در واقع یکی ار عوامل جذب مشتری است و من الان می دونم تو اینو تو 7 دقیقه درست کردی ولی مشتری این رستوران نمی دونه شما این طرح و تو 7 دقیقه درست کردی پس نظر من مهم نیست بلکه نظر مشتری مهم است...!

به این میگن حرف حساب...
ببخشید که ما آماتورا نظر میدیم...
یکی اینکه اسم کافی شاپ رو فارسی بنویس
یکی هم اینکهفونت ها برای تیتر خوبه نه برای معرفی نوشیدنی ها...
چون پدر طرف درمیاد تا لیست رو بخونه و انتخاب کنه...

aliseven

Member
منم موافقم كه واسه يه كار 7 دقيقه اي خوب شده .. ولي اي كاش از فونت هاي ساده و سنگين تر استفاده مي كردي .. ولي با اين حال جالب شده .. آفرين:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا