ویندوز لانگهورن

Salar

Active Member
کسی خبری از ویندوز لانگهورن داره...اومده بیرن....کجا میشه عکسهایی ازش دید

ممنون :wink:

Tyros

Member
آقا ميگم اين طور كه الان ازظاهر اين ويندوز معلومه واي به حال ويندوزهاي آينده...!

Tyros

Member
آقا ميگم اين طور كه الان ازظاهر اين ويندوز معلومه واي به حال ويندوزهاي آينده...!

sirvan

Member
آیا میدونید که لانگ هورن اولین سیستم عامل رسمیه 64 بیتیه؟
که اگه اونو با CPUهای جدید64 بیتی-ی AMD بکار ببرین دیگه کفتون خواهد برید!

Salar

Active Member
چه جالب
یعنی باید کامپیوتر قوی و اینترنت پرسرعت داشته باشیم!؟

rouhollah

Member
حق با سيروانه اگه بخواين روي اين سيستمهاي لپوقي توي خونه نصب كنين حالتون ازش به هم ميخوره

تازه بايد يه اكتيويشن كد بخرين اگه بخواين تيز بازي در بيارين جفت ويندوز ها بلاك ميشن يعني اگه بخواين از يه كد واسه چند تا پي سي استفاده كنين

در ضمن من 7 روز نصبش كردم خيلي حال كردم باهااش
يه امكاناتي داره كه قابل توصيف نيست

ولي خب بعد از 7 روز ديگه هيچ كاريش نميتونين بكنين غير از خريدن كد اكتيويشنش

نميدونم كي ولي نمايشگاه فبلي كامپيوتر كه توي مشهد بود من خريدمش 1200 تومن فقط اگه ميخواين بخرين از يه جاي مطمپن بخرين چون قلابي زياد داره من خودم 4 بار عوضش كردم

Pooriya_Online

Active Member
rouhollah گفت:
حق با سيروانه اگه بخواين روي اين سيستمهاي لپوقي توي خونه نصب كنين حالتون ازش به هم ميخوره

تازه بايد يه اكتيويشن كد بخرين اگه بخواين تيز بازي در بيارين جفت ويندوز ها بلاك ميشن يعني اگه بخواين از يه كد واسه چند تا پي سي استفاده كنين

در ضمن من 7 روز نصبش كردم خيلي حال كردم باهااش
يه امكاناتي داره كه قابل توصيف نيست

ولي خب بعد از 7 روز ديگه هيچ كاريش نميتونين بكنين غير از خريدن كد اكتيويشنش

نميدونم كي ولي نمايشگاه فبلي كامپيوتر كه توي مشهد بود من خريدمش 1200 تومن فقط اگه ميخواين بخرين از يه جاي مطمپن بخرين چون قلابي زياد داره من خودم 4 بار عوضش كردم
آقا هنوز كه Full ورژنش نيومده بيرون براي همين اكتيو كد ميخواد. سرعت پايينشم به همين دليل. براي همينم ماكروسافت فروش Fullش رو به 2سال طبيق انداخت.

mgeology

Member
سلام خدمت همگي

من سي دي لانگ هورن رو دارم.(بتا)
اگر اين سيديي كه من دارم تقريبا شبيه همون سي دي كاملش باشه بسيار شبيه اكس پي فقط امكانات بيشتري داره... . چون همه قسمتهاش شبيه عكساي بالاست!

amiri27

Member
خيلي خفنه!!!
mgeology ايني كه شما داري هم 7 روز كار ميكنه ؟؟؟

ممنون
اميري

mahyar_nel

Active Member
اقا اينا همش بتا هستن حتي عكساش سال 2005 يا 2006 مي اد به بازار نه الان

mahyar_nel

Active Member
اخه تنوع زود گذر كه تنوع نيست يكم صبر كنيم تا اصليش بياد بعد يه تنوع كامل كه موندگار باشه

mgeology

Member
نه آقا امير ايني كه من دارم 30 روز كار كرد بعد ديگه از كار افتاد... ولي فكر كنم نسخه اصليش خيلي توپ باشه

Salar

Active Member
آقا این ویندوز خیلی نامرده....حالا ما رو باید منتظر بذاره تا لانگهورن بیاد....
قربان همه شما....پس من صبر می کنم که این لانگهورن بیاد....

amiri27

Member
آقا دستت درد نكنه كه جواب دادي !!ما تو اين مدت يه Linux ميريزيم ببينيم آبمون باهاش تو يه جوب ميره يا نه!!

ممنون
اميري

Salar

Active Member
این لینوکس خیلی چیزه باهالیه ....من خودم ازش استفاده میکنم...یکم کار کردن باحاش سخته ولی از ویندوز بهتره

موفق باشی

amiri27

Member
مارو اميدوار كردي كه بدون اين ويندوز هم ميشه زندگي كرد!!

ممنون
اميري

جدیدترین ارسال ها

بالا