ویندوز خاموش نمیشه!

winsent

Banned
با سلام.
چند رو میشه که وقتی میخوام ویندوز رو خاموش کنم و هنگامی که روی دکمه shut down کلیک میکنم به جای اینکخ سیستم خاموش بشه restart میشه، از دوستانی که میتونند منو راهنمایی کنند سپاس گذارم

WindowsLab

Member
اگه حل نشد !

سلام :
اگه توي ويندوز خب راحت ترين كار نصب ويندوزه!
اگه حل نشد بايوس رو ريست كن
اگه حل نشد اتصالات جتمپر ها رو چك كن
اگه حل نشد بايوس آپ ديت كن
اگه حل نشد يه تصميم جدي براي مينبرد بگير!

hel_xoy

Member
سلام :
به نظر من یه ویروس افتاده تو ویندوزت .
اول هارد رو اسکن کن با یه آنتی ویروس آپ دیت شده و بعد ویروس رو پاک کن
اگه قابل پاک کردن نبود فهمیدی که ویروس کجاست اون درایوت رو فرمت یا پاک کن و بعد ویندوز عوض کن.
اگه غیر از این بود به
پیشنهاد های بالا فکر کن

commandline

New Member
سلام
ايكاش ميگفتي از چه ويندوزي استفاده ميكني و به اينترنت با فاير وال يا ... وصل ميشي.
دوم اينكه ايا رنگ يا ظاهر منوي شات داون تغيير كرده؟ يا مشكل ديگه اي هم پيش اومده؟ تو TaskManager چيزه جديد يا مشك.كي ميبيني؟
بهر حال مشكل ميتونه نرم افزاري و تغيير در رجيستري باشه. با Tweaker متعدد ميشه بدون دونستن مطلب زياده در مورد رجيستري اونو تعميرش كرد.
اين چند جا رو هم نيگاه كن 1 2 3 4

winsent

Banned
مشکل همچنان ادامه دارد!

با سلام.
ابتدا از تمامی شما دوستان تشکر میکنم...
من از سیستم عامل ویندوز سرور 2003 به همراه فایروال و ضد ویروس zone alarm نسخه 6.5 استفاده میکنم، با آپدیت کردم این نرم افزار و اسکن کردن هاردم تعدادی ویروس پیدا شد که همگی از بین رفتند (حتی در رجیستری). الان در سیستم هیچ ویروسی وجود نداره اما همچنان سیستم من در هنگام shut down شدن مشکل داره. از نظر تغییر رنگ م هیچ نوع تغییر رنگ خاصی زخ نداده است...

hel_xoy

Member
ببین آقا وین ست شما ویروس پاک کردی ولی بعضی از ویروس ها قابل پاک کردن نیستن چون اگه ویروسی که در یک جای خطرناک مثل یکی از ساختار های ویندوز مخفی شده باشه و ویروس کش اون رو بشناس اگر ویروس کش اون رو پاک کن یعنی ویندوزت بر فناست.
پس به نظر من کار درست همینه یا کل هارد رو فرمت کن.
یا همون درایوی که ویروس داشته.
ممنون.

جدیدترین ارسال ها

بالا