ویندوز اکس پی پروفشنل فارسی

hafiz

Member
با سلام خدمت همه دوستان امیدوازم که صحت داشته باشید بنده در هالند زنده گی میکنم دوستم در ایران است میخواهم که یک سی دی ویندوز اکس پی که در ایران فارسی شده است را با یک سی دی خط خوشنویس فارسی را بدون از چلیپا ( چلیپا را دارم )رایم بیاورد حالا من نمیدانم که کدام ویندوز در ایران فارسی شده است وکدام خوشنویس خوب است وبنام چی است اگر زحمت نشود اسم این ها را برایم بنویسید خیلی ممنون میشوم همچنان افس اکس پی را

YTERROR

Active Member
بله ویندز ای کس پی و منلیوم و 98 بصورت کاملا فارسی هستش و هر کدوم که دوست داشتین رو می تونید بگید تا براتو ن بیاره ولی در مورد نرم افزار خوشنویسی یکی خوشنویس هست یکدونهه کلک هست و چند تا دیگه که معروفاش همیناست

hafiz

Member
YTERROR گفت:
بله ویندز ای کس پی و منلیوم و 98 بصورت کاملا فارسی هستش و هر کدوم که دوست داشتین رو می تونید بگید تا براتو ن بیاره ولی در مورد نرم افزار خوشنویسی یکی خوشنویس هست یکدونهه کلک هست و چند تا دیگه که معروفاش همیناست[/QUOT
khailiy momnoon

Parham

Well-Known Member
نمیدونم که شما کدام نسخه از چلیپا را داری ... نسخه مجانی‌ یا نسخه کامل که در سایت برای دوستان در چند پست معرفی‌ کردم ، که در این نسخه بدون مشکل میتونی‌ تایپ کنی‌ ، همچنین از کلک هم میتونی‌ استفاده کنی‌ که در انجمن ها معرفی‌ شده به همراه کرک هم هستش که بتونی‌ به طور کامل از اون استفاده کنی‌ ، در مورد ویندوز فارسی‌ می‌تونم بدونم که چرا از همین ویندوز معمولی‌ استفاده نمیکنی‌ که همه امکانات فارسی‌ نویسی‌ در اون هستش و دلیل اصلی‌ این کار چی‌ هستش ؟ اگر برای فارسی‌ نویسی‌ لازم داری که میتونی‌ از برنامه های فارسی‌ ساز مثل شتاب ، پروین ، مریم و ... استفاده کنی‌ ...

جدیدترین ارسال ها

بالا