ویندوزم داره از کار میفته کمکم کنید.

@mir

New Member
سلام کامپیوترم به اینترنت ADSL وصله. امروز یه دفعه صفحه دسکتاپم سیاه شد و گوشه صفحه یه متن نوشته شده بود که ویندوز رو کپی تشخیص داد. دوباره یه پنجره باز شد که نمیدونم چی بود از صفحه عکس گرفتم. لطفا کمک کنید تا ویندوزم از کار نیفته چون برنامه های حیاتی زیادی دارم.

http://s1.picofile.com/file/7328412361/Capture1.jpg

http://s1.picofile.com/file/7328411070/Capture2.jpg

the_king

مدیرکل انجمن
سلام کامپیوترم به اینترنت ADSL وصله. امروز یه دفعه صفحه دسکتاپم سیاه شد و گوشه صفحه یه متن نوشته شده بود که ویندوز رو کپی تشخیص داد. دوباره یه پنجره باز شد که نمیدونم چی بود از صفحه عکس گرفتم. لطفا کمک کنید تا ویندوزم از کار نیفته چون برنامه های حیاتی زیادی دارم.

http://s1.picofile.com/file/7328412361/Capture1.jpg

http://s1.picofile.com/file/7328411070/Capture2.jpg

ویندوز تون آپدیت شده و اصلی نبودنش رو تشخیص داده. در منوی Start گزینه Control Panel را انتخاب کنید.
بخش System and Security گزینه Change User Account Control Settings را انتخاب کرده و تنظیم را روی
پایین ترین وضعیت (Never notify) قرار دهید.

کرک ویندوز 7 نسخه 7600 رو اجرا کنید و ویندوز رو به حالت Activated تبدیل کنید. تنظیم آپدیت شدن ویندوز
رو هم غیر فعال کنید. Control Panel بخش System and Security ، بخش Windows Update
سمت چپ گزینه Change Settings، گزینه Never check for updates ، تیک گزینه ها رو هم بردارید.

Windows 7 Loader eXtreme Edition برای ویندوز 7 ضمیمه این پست می باشد.

پیوست ها

• Loader.part01.rar
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 13
  • Loader.part02.rar
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 9
  • Loader.part03.rar
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 8
  • Loader.part04.rar
    538.6 کیلوبایت · بازدیدها: 7

@mir

New Member
سلام خیلی ممنونم از کمک شما دانلود کردم و از زیپ خارج کردم نرم افزار رو اجرا کردم حالا روی کدوم گزینه باید کلیک کنم تا نوشته گوشه صفحه بره و ویندوز فعال بشه؟ اگه طرز کار رو برام بگین ممنون میشم.

the_king

مدیرکل انجمن
سلام خیلی ممنونم از کمک شما دانلود کردم و از زیپ خارج کردم نرم افزار رو اجرا کردم حالا روی کدوم گزینه باید کلیک کنم تا نوشته گوشه صفحه بره و ویندوز فعال بشه؟ اگه طرز کار رو برام بگین ممنون میشم.

خود کرک تایمر داره، اصولا حالت پیشفرض اش که بعد از تایمر معکوس اجرا میشه کفایت می کنه، سیستم رو Restart
می کنید تا نتیجه رو ببینید. اگر حالت خودکار جواب نداد، دکمه Advanced Mode را فشار داده و روی دکمه های
Install کلیک کنید تا نصب شوند. بعد ویندوز را Restart کنید.

اگر ویندوز فعال بشه اون نوشته هم حذف میشه. اما به هر حال برای حذف کردن اون نوشته می توانید برنامه زیر رو اجرا
کرده و کلید Y رو فشار دهید :
Remove Watermark 0.8 for Windows.zip
توجه داشته باشید که این برنامه ویندوز رو فعال نمی کنه، صرفا نوشته رو حذف می کنه. اصولا نباید نیازی به این
برنامه داشته باشید، حتما ویندوز تون رو فعال کنید.

پیوست ها

• Remove Watermark 0.8 for Windows.zip
    21.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

@mir

New Member
خود کرک تایمر داره، اصولا حالت پیشفرض اش که بعد از تایمر معکوس اجرا میشه کفایت می کنه، سیستم رو Restart
می کنید تا نتیجه رو ببینید. اگر حالت خودکار جواب نداد، دکمه Advanced Mode را فشار داده و روی دکمه های
Install کلیک کنید تا نصب شوند. بعد ویندوز را Restart کنید.

اگر ویندوز فعال بشه اون نوشته هم حذف میشه. اما به هر حال برای حذف کردن اون نوشته می توانید برنامه زیر رو اجرا
کرده و کلید Y رو فشار دهید :
Remove Watermark 0.8 for Windows.zip
توجه داشته باشید که این برنامه ویندوز رو فعال نمی کنه، صرفا نوشته رو حذف می کنه. اصولا نباید نیازی به این
برنامه داشته باشید، حتما ویندوز تون رو فعال کنید.

خیلی ممنون از کمکتون مشکل رفع شد.:oops:

1mdfr

Member
باسلام

از من می شونوی
اصولا سی دی ویندوز را از جای معتبر بخر تا کپی نباشه.
هیچ موقع ویندوزت را آپدیت نکن چون در فایل های آپدیت، احتمال دارد چند ویروس ناقابل برایت ارسال کنن و بعد از آپدیت ویندوز پر از مشکل شود.
من هم اول ویندوز را آپدیت می کردم بعد مهندس کامپیوتر گفت که این کار را به هیچ وج نکن به دلیل بالا .
وقتی آپدیت کردم ویندوز اولش کار می کرد بعد هزار تا درده سر برام درست کرد.(نظر شخصی و توصیه ی من):mad::mad:

@mir

New Member
از من می شونوی
اصولا سی دی ویندوز را از جای معتبر بخر تا کپی نباشه.
هیچ موقع ویندوزت را آپدیت نکن چون در فایل های آپدیت، احتمال دارد چند ویروس ناقابل برایت ارسال کنن و بعد از آپدیت ویندوز پر از مشکل شود.
من هم اول ویندوز را آپدیت می کردم بعد مهندس کامپیوتر گفت که این کار را به هیچ وج نکن به دلیل بالا .
وقتی آپدیت کردم ویندوز اولش کار می کرد بعد هزار تا درده سر برام درست کرد.(نظر شخصی و توصیه ی من):mad::mad:

ممنون از راهنمایی شما - اولین دفعه هم که آپدیت شد به صورت خودکار بود ولی الآن دیگه حواسم هست.
مشکلم با کمک دوست the_king حل شد.

جدیدترین ارسال ها

بالا