بی بی کد ویلا

Sam_3D

Member
یه رندر خارجی از ویلا گذاشتم......دوستان محبت کنن نظراتشون رو در باره متریال ، نور پردازی و رندر بگن....
مدل ویلا آماده بود. خوب فقط می خواستم یه تمرین داشته باشم..
"تشکر می کنم از دوست عزیزم عارف جان که من رو خیلی خیلی راهنمائی و کمک کرد"

Max2011
MulltiScater
V-ray 2.2.0
Photoshop

پیوست ها

• Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 81

seous

Well-Known Member
خدا قوت ... کار قشنگی شده
متریالات اکثرا خام و پرداخت نشدست
سایه ها خیلی تیزه توی واقعیت اینطور نیست
اینجور که من دیدم به نظر میاد اون سبد توی صحنه و اشیا اطراف روی زمین نیست و کمی توی هواست
متریال شیشه هم جای کار داره
پیشنهاد میکنم تا جایی که میتونی از rpc استفاده نکن کارت رو از حالت طبیعی خارج میکنه
با توجه به آسمون نیمه ابری که داری نور تابیده شده روی ساختمان نباید تا اینحد روشن باشه ...
کارت نشون میده بیشتر از اینها ازت بر میاد اگه دقت بیشتری به محیط اطرافت داشته باشی .موفق باشی دوست عزیز:paint::rose:

sallarmelli

Active Member
ما یه سطح بزرگ داریم که تقریبا خالیه و خوب نشده درختای عکس پس زمینه هم خوب نیستند تابلوی که عکسه.
والر رنگی شون با بقیه فرق می کنه لیوان ها کاستیک ندارند.
موفق

Sam_3D

Member
خدا قوت ... کار قشنگی شده
متریالات اکثرا خام و پرداخت نشدست
سایه ها خیلی تیزه توی واقعیت اینطور نیست
اینجور که من دیدم به نظر میاد اون سبد توی صحنه و اشیا اطراف روی زمین نیست و کمی توی هواست
متریال شیشه هم جای کار داره
پیشنهاد میکنم تا جایی که میتونی از rpc استفاده نکن کارت رو از حالت طبیعی خارج میکنه
با توجه به آسمون نیمه ابری که داری نور تابیده شده روی ساختمان نباید تا اینحد روشن باشه ...
کارت نشون میده بیشتر از اینها ازت بر میاد اگه دقت بیشتری به محیط اطرافت داشته باشی .موفق باشی دوست عزیز:paint::rose:

با تشکر از راهنمائی سازندتون......
بله هیمن طور گفتم در حد تمرین بود خود ساختمان هم آماده بود و روی شیدر هاش کار نکردم....
در ضمن منم اصلا RPC کار نمیکنم پرسوناز بود با لایه آلفاش....تمامی درخت ها هم پروکسی هستن نا RPC و نا عکس...
من کلا در نور پردازی در کارهای خارجی کمی ایراد دارم که با کمک دوستان و تمرین خودم انشالله که بتونم درستش کنم..
با تشکر.....:rose:

Sam_3D

Member
ما یه سطح بزرگ داریم که تقریبا خالیه و خوب نشده درختای عکس پس زمینه هم خوب نیستند تابلوی که عکسه.
والر رنگی شون با بقیه فرق می کنه لیوان ها کاستیک ندارند.
موفق

با تشکر از راهنمائی تون.......
تمامی درختان پروکسی هستن منم نتونستم والر رنگی شون رو درست کنم.....لطفا" راهنمائی کنید....
:rose::rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام ناصر جان.کار خوبی شده.خیلی جالب شده
اول از همه اینکه عکس رو توی فتوشاپ save as web بگیر که حجمش پائین بیاد.
خیلی کار خوبی شده.نور پردازی رو خیلی خوب انجام دادی
اما رنگ ها با هم زیاد نمی خونن.ببین چند نوع رنگ سبز داری... سعی کن تعداد رنگ ها رو محدود تر کنی یا حداقل مثلا تمام سبزها به هم نزدیک بشه
آدمی که گذاشتی خیلی تاریک شده.اگه توی خود مکس هست با متریال vray light mtl درست کن
مولتی اسکاتر رو خیلی خوب اجرا کردی
کادربندی رو خوب انجام دادی.
کلوزآپ ها هم خوب شده.
موفق باشی

Sam_3D

Member
سلام ناصر جان.کار خوبی شده.خیلی جالب شده
اول از همه اینکه عکس رو توی فتوشاپ save as web بگیر که حجمش پائین بیاد.
خیلی کار خوبی شده.نور پردازی رو خیلی خوب انجام دادی
اما رنگ ها با هم زیاد نمی خونن.ببین چند نوع رنگ سبز داری... سعی کن تعداد رنگ ها رو محدود تر کنی یا حداقل مثلا تمام سبزها به هم نزدیک بشه
آدمی که گذاشتی خیلی تاریک شده.اگه توی خود مکس هست با متریال vray light mtl درست کن
مولتی اسکاتر رو خیلی خوب اجرا کردی
کادربندی رو خوب انجام دادی.
کلوزآپ ها هم خوب شده.
موفق باشی

عارف عزیز از راهنمائی هات خیلی خیلی ممنونم.....
حتما این چند تا نکته رو که اشاره کردی رو ادیت می کنم.....
اگر کاریه خوبی هم شده بخشیس رو مدیون خودت هستم...خیلی خیلی تو یه سری
از مباحث کمکه من کردی.....:rose::rose:

:oops:Aref:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا