بی بی کد ویلا کلاردشت

saeedmagic

Member
سلام
این آخرین کاره بازاریه منه که البته هنوز تموم نشده فعلا این 2تا نما رندر گرفته شده ، بعدا قراره تمامیه نماها به همراه دوتا از فضاهای داخلی و یک انیمیشن کوتاه از کل کار رندر گرفته بشه.
برنامه های استفاده شده
3ds max 2011 , vray , photoshop , looks
تایم رندر هر فریم 6ساعت با رزولیشن 3000x 3000
امیدوارم خوشتون بیاد:rose:
01.jpgfinal-low.jpg

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.واواو..... خیلی خوب شده.آفرین.بعد از یه غیبت طولانی پر بار اومدی.بهت تبریک میگم.
لنداسکیت عالی شده.رنگ ها بشدت به دنیای واقعی نزدیکه و این خیلی عالیه.معلومه حسابی رو طبیعی بودن رنگ ها کار کردی و وقت گذاشتی.
تکثیرو کپی هم خیلی خوب شده.هیچ تکراری توش نیست.با multi scater زدی؟
بدنه نور روز یه مقدار اوربرایت شده.چون اوربرایت شده انگار متریال نداره و ماکتی شده.
آسمون زیاد خوب نشده.رزولوشن پائین داره.من این همه آسمون خوب بهت دادم.از اونا استفاده بکن
و اما رندر شب
می تونم بگم رویایی شده.جلوه های ویژه خیلی کار رو استرونگ کرده.
کارت پتانسیل تاپ گالری رو داره به چند شرط
1- پست پروداکشن رنگی خیلی ضعیف هست.باید کنراست داشته باشه.جسارت داشته باشه.مه خوبه.اما نباید باعث کدری کار بشه.
ببین اکثر کارای خوب با تم پست پروداکشن بنفش نارنجی کار میکنن.مثل کارهای اورموشن.
2- داخل ساختمون خیلی لخت شده. رفلکت شیشه ها رو بیشتر بکن تا کمتر دیده بشه
3- ویو های کلوز آپ بگیر. طوری که فقط از یه دیتیل کار باشه.با فوکوس و همین جلوه های ویژه.
کارت رو اورموشن آپلود بکن.مطمئنا اونجا هم خیلی نظرها رو جلب میکنه
باز هم بهت تبریک میگم.

Hamed

Active Member
سلام
بابا ترکوندی ها...چمن و گیاهات خیلی جالب شدن ولی خوده ساختمون هنوز کار داره یه جوری با فضا مچ نشده...از گردو خاک تو هوا خیلی خوشم اومد حس چمن زار توی هوای ابری و کمی نم ناکه ولی در کل خیلی خوبه...یهنی پیشرفت کردی در حد المپیک:rose::rose::rose:

علی علی

vpic

Well-Known Member
به به.........دستت طلا
واقعا عالیه
میشه نرم افزارهای مورد استفاده در لندسکیپ ورو بگی؟مخصوصا گوشه سمت چپ و پایین.در مورد آب هم توضیح بدی ممنون میشم

max vray

کاربر VIP
سلام فکم افتاد فضای سبز 100 واقعی شده و کل بنا 10 در صد هم نیست
اما واقعا کل کار خوبه خیلی خوبه بازم میگم خوبه خوبه خوبه
کارت میبینم لذت میبرم:paint:
look چی هست؟!!
خسته نباشی:green::rose:

saeedmagic

Member
سلام.واواو..... خیلی خوب شده.آفرین.بعد از یه غیبت طولانی پر بار اومدی.بهت تبریک میگم.
لنداسکیت عالی شده.رنگ ها بشدت به دنیای واقعی نزدیکه و این خیلی عالیه.معلومه حسابی رو طبیعی بودن رنگ ها کار کردی و وقت گذاشتی.
تکثیرو کپی هم خیلی خوب شده.هیچ تکراری توش نیست.با multi scater زدی؟
بدنه نور روز یه مقدار اوربرایت شده.چون اوربرایت شده انگار متریال نداره و ماکتی شده.
آسمون زیاد خوب نشده.رزولوشن پائین داره.من این همه آسمون خوب بهت دادم.از اونا استفاده بکن
و اما رندر شب
می تونم بگم رویایی شده.جلوه های ویژه خیلی کار رو استرونگ کرده.
کارت پتانسیل تاپ گالری رو داره به چند شرط
1- پست پروداکشن رنگی خیلی ضعیف هست.باید کنراست داشته باشه.جسارت داشته باشه.مه خوبه.اما نباید باعث کدری کار بشه.
ببین اکثر کارای خوب با تم پست پروداکشن بنفش نارنجی کار میکنن.مثل کارهای اورموشن.
2- داخل ساختمون خیلی لخت شده. رفلکت شیشه ها رو بیشتر بکن تا کمتر دیده بشه
3- ویو های کلوز آپ بگیر. طوری که فقط از یه دیتیل کار باشه.با فوکوس و همین جلوه های ویژه.
کارت رو اورموشن آپلود بکن.مطمئنا اونجا هم خیلی نظرها رو جلب میکنه
باز هم بهت تبریک میگم.

مرسی عارف جان حق با شماست ایشاالله تو رندر های اصلی بر طرف می کنم بله از مولتی اسکتر و آبجکت پینت استفاده کردم رندر های نهایی رو توی اورموشن آپ می کنم:rose:

من واقعا لذت بردم از دیدن کارت ...
چمنش واقعا عالیه ... در زمینه لند اسکیپ به درجه استادی رسیدی (اسمایل بروسلی)
البته تکسچر و متریال ساختمون کلا جای کار داره
مرسی فرشید جان بله حق با شماست:rose:
سلام
بابا ترکوندی ها...چمن و گیاهات خیلی جالب شدن ولی خوده ساختمون هنوز کار داره یه جوری با فضا مچ نشده...از گردو خاک تو هوا خیلی خوشم اومد حس چمن زار توی هوای ابری و کمی نم ناکه ولی در کل خیلی خوبه...یهنی پیشرفت کردی در حد المپیک:rose::rose::rose:

علی علی
مرسی حامد خان :rose:
به به.........دستت طلا
واقعا عالیه
میشه نرم افزارهای مورد استفاده در لندسکیپ ورو بگی؟مخصوصا گوشه سمت چپ و پایین.در مورد آب هم توضیح بدی ممنون میشم
مرسی از نرم افزار خاصی استفاده نکردم اون آب هم یه پلان ساده است که بهش متریال آب دادم
سلام فکم افتاد فضای سبز 100 واقعی شده و کل بنا 10 در صد هم نیست
اما واقعا کل کار خوبه خیلی خوبه بازم میگم خوبه خوبه خوبه
کارت میبینم لذت میبرم:paint:
look چی هست؟!!
خسته نباشی:green::rose:
مرسی شما لطف دارین یه پلاگین هستش روی افتر افکت نصب میشه برای پست پرداکشن استفاده می شه

سلام داداش
به راستی که خوب داداشی دارم کارت بیست ..........
فضای خارجی این رو وحشتناک دوست دارم :shock: ساختمون رو ول کن فضا رو بچسب البته چون معمار نیستم اینو گفتم به دل نگیر :green:
:rose:

men

Well-Known Member
سلام خسته نباشی.فوق العاده شده مخصوصا لنداسکیپ که انگار از واقعی هم واقعی تره.

جدیدترین ارسال ها

بالا