ویروس کش آبتین

m javad

کاربر متخصص
نسخه جدید نرم افزار ویروس کش آبتین ساخت ۰۹۰۸ ارایه شد.

محافظ ویروس نرم افزاری است جهت جلوگیری از ورود ویروسهای نرم افزاری بر روی سیستم شما. همچنین در این نرم افزار امکاناتی برای ویریس کشی و یافتن آنها بر روی سیستم شما وجود دارد.
نسخه ی حاضر اجازه ی ورود هیچ گونه ویروس نرم افزاری بر روی سیستم را نمی دهد و قبل از ورود آن بر روی سیستم کاربر را از وجود ویروس بر روی مموری کارت متصل شده آگاه می سازد.
نسخه 2،1،0،0 از ویروس کش آبتین با امکاناتی بسیار عالی و قدرتمند تر از نسخه های قبل آماده ی بهره برداری قرار گرفت.

attachment.php

در این نسخه که از لحاظ گرافیکی نسبت به نسخه های قبلی قدرتمندتر شده می توان امکانات و قابلیتهای فوق العاده ی دیگری را نیز مشاهده کرد. همچنین افزایش تعداد ویروس های موجود در لیست نرم افزار و اضافه کردن سیستم جستجوی پیشرفته، این نرم افزار را به عنوان یک ویروس کش قوی در اختیار کاربران قرار می دهد. برخی از قابلیت های اضافه شده در این نسخه عبارتند از:

۱- قابلیت شناسایی ویروسهای بیشتر نسبت به نسخه ی قبلی
۲- اضافه شدن سیستم بروز رسانی اینترنتی (Update) برای نرم افزار، با حجمی فوق العاده پایین و روشی آسان نسبت به سایر ویروس کشها

۳- اضافه شدن سیستم بروز رسانی آنلاین (Update) برای نرم افزار، با سرعتی فوق العاده پایین
۴- اضافه شدن امکاناتی جهت چگونگی رفتار کردن با ویروس به دلخواه کاربر

pic1.jpg

در این قسمت امکاناتی مانند: بی خیال شدن ، پاک کردن ، قرنطینه کردن و پاک و جانویسی کردن به نرم افزار اضافه شده است.
۵- اضافه شدن ویژگیهای تنظیماتی خاص برای بازگردانی قسمتهای تخریب شده در سیستم عامل ویندوز توسط ویروس

pic9.jpg

۶- اضافه شدن سیستم هوشمند فوق العاده در نرم افزار جهت جلوگیری از ورود تمامی ویروسهای نرم افزاری (Trojan) و برخی از کرمها به سیستم
۷- اضافه شدن سیستم هوشمند در نرم افزار جهت یافتن و از بین بردن اکثر ویروسهای نرم افزاری (Trojan)

8- اضافه شدن انواع جدیدی از ویروسها ، موسوم به کرمهای رایانه ای (Worm) به لیست ویروسهای نرم افزار
۹- اضافه شدن زبان انگلیسی به نرم افزار و امکان تغییر و انتخاب زبان در هر زمان

pic6.jpg

۱۰- اضافه شدن سیستمی فوق العاده و کاملا خاص جهت کنترل بسیاری از برنامه ها و پنجره های باز در سیستم (حتی برای پنجره ها یی که در Task manager کنترل آنها امکان پذیر نیست)

۱۱- دارای راهنمای کامل به زبان فارسی برای استفاده ی کاربران

۱۲- کاهش قابل توجه در میزان حافظه اشغال شده سیستم به هنگام فعال بودن سیستم امنیتی نرم افزار
۱۳- دارای بخش ویروس کش برای جستجوی ویروس در دایورهای هارد دیسک و دیسک های جانبی
۱۴- دارای Setup و محیط گرافیکی کاملا فارسی که به طور انحصاری طراحی شده اند
۱۵- دارای قابلیت های ویژه ای برای اجرای دستورات و ابزارهای ویژه ویندوز
۱۶- مدیریت و نظارت بر پنجره های باز و پروسه های فعال
۱۷- کامل تر شدن تنظیمات محیط کاربری و رفتار نرم افزار
۱۸- تغییر بسیار جزیی در حجم نرم افزار نسبت به نسخه ها ی قبل
۱۹- و …
امید است این نرم افزار با هرچه قدرتمند تر شدنش بتواند مشکلات ناشی از وجود ویروسها بر روی سیستمهای کاربران را بکاهد.

آدرس سایت :

لینک دانلود:

پیوست ها

• abtin pack.jpg
    abtin pack.jpg
    74.8 کیلوبایت · بازدیدها: 134

silvercover

کاربر متخصص
من چند سوال دارم:

- آنتی ویروس شما چطوری خودش در برار آسیب های ویروس ها مقاومت میکنه؟ چطوری می تونه مثلا حملات ویروس های Sobig رو به خودش تشخیص بده و یا از پاک شدن خودش جلوگیری کنه؟

- میشه این سیستم فوق هوشمند رو که نوشتین "اضافه شدن سیستم هوشمند فوق العاده در نرم افزار جهت جلوگیری از ورود تمامی ویروسهای نرم افزاری (Trojan) و برخی از کرمها به سیستم" بیشتر توضیح بدین؟

the_king

مدیرکل انجمن
من هم یک سوال دارم، معرفی یک ویروس کش با برنامه های مالتی مدیا و Multimedia Builder چه ارتباطی داره؟

Silver Soft

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
من هم یک سوال دارم، معرفی یک ویروس کش با برنامه های مالتی مدیا و multimedia builder چه ارتباطی داره؟
تا جایی که یادمه این ویروس کش با بیلدر ساخته شده .

Ehssan_it

Well-Known Member
به نظر من اگه حتی این طور نرم افزار های ساخته شده با بیلدر کار نکنه ( یا خوب کار نکنه ) میتونه تو پیدایش یک ایده به ما کمک کنه.

m javad

کاربر متخصص
......

با سلام:rose:

من چند سوال دارم:

آنتی ویروس شما چطوری خودش در برار آسیب های ویروس ها مقاومت میکنه؟ چطوری می تونه مثلا حملات ویروس های Sobig رو به خودش تشخیص بده و یا از پاک شدن خودش جلوگیری کنه؟

- میشه این سیستم فوق هوشمند رو که نوشتین "اضافه شدن سیستم هوشمند فوق العاده در نرم افزار جهت جلوگیری از ورود تمامی ویروسهای نرم افزاری (Trojan) و برخی از کرمها به سیستم" بیشتر توضیح بدین؟

در مورد سوال اولتون من يکم متعجب شدم

من هيچ آنتي ويروسي رو نميشناسم که اين کارو به طور 100 درصد ( 100 که زياده ، حتي 40 درصد) به طور احسنت انجام بده.
بهترين آنتي ويروس براي چک کردن فايها و بررسي پروسسها ويروس کش BitDefender هست.البته اين نظر من نيست. طبق آخرين اخباري که دارم اين رتبه ماله اين
ويروس کش هست.
حتي اين ويروس کش هم در مقابل ويروسي به نام Gen -Sallity به راحتي مورد حمله قرار مي گرفت و حتي نمي تونست فايهاي خودش رو اصلاح کنه.
رتبه بعد ماله ويروس کشي به نام NOD هستش که در مورد اون ميتونم بگم که حتي در مقابل بسته نشدن پروسسهاي خودش روي سيستم عامل هم نمي تونست دوام بياره
به هر جهت اينكه يه ويروس كش بتونه از پاك شدن فايلهاي خودش جلوگيري كنه يه جورايي عملي نيست، مگر اينگه اون ويروس توي ليست ويروسهاي نرم افزار باشه،
اون وقت ويروس كش تمام فعاليتهاي اون رو مي دونه و از انجام اونا جلوگيري مي كنه
در مورد ويروسهاي جديد ،هيچ آنتي ويروسي در دنيا اين ادعا رو نداره كه بتونه ويروس رو 100 درصد از بين ببره يا از فعاليت اون روي سيستم جلوگيري كنه، يا نذاره
ويروس فايلهاش رو خراب كنه ( اگه سراغ دارید به منم اسمش رو بدید لطفا)
بعضي وقتها كار از اينم بد تر ميشه، آنتي ويروس avast در مواجه با ويروسي به نام virut-malas-worm كه تنها يك كرم ساده بود تمام سيستم رو مختل ميكرد، وقتي
هنگام بالا اومدن سيستم ويروس شروع به فعاليت مي كرد آنتي ويروس وجود اون رو اعلام مي كرد، ولي حتي نمي تونست فرايند اجرايي خودش رو به طور صحيح انجام بده،
ويروس اجازه ي فعاليت به آنتي ويروس رو نمي داد و آنتي ويروس هم چون وجود ويروسي كه روي حافظه اجرا شده بود رو درك مي كرد اجازه ي ادامه ي فعاليت رو به
سيستم عامل نمي داد و سيستم در همون ابتداي بالا آمدن هنگ مي كرد
و اما در مورد سوال دومتون
سيستمي كه روي اين نرم افزار هست يك سيستم فوق هوشمند نيست، بلكه يك سيستم هوشمند فوق العاده هست.
تمام تروجانها ( با یه تقریب قابل قبول) و اكثر كرم ها از طريق مموري كارت ها بر روي سيتم ها منتشر ميشن، كرمها علاوه بر مموري كارتها از طريق شبكه و انتشار توي
فايلهاي ديگه روي سيستم منتشر ميشن
ويروس كش آبتين با بررسي عملكرد پروسسها و اينكه كدوم يك از اونا چه فعاليتهايي انجام ميده مثلا كجاهاي سيستم عامل رو تحت كنترل داره يا چه كدهايي رو كجاهاي
رجيستري مينويسه و ... پروسهاي مشكوك رو به عنوان ويروس اعلام ميكنه و بعد از اجازه ي كاربر اونو ميبنده و بعد تمام سيستم رو ميگرده و فايهاي ديگه ي اون
پروسس رو هم رو پاك ميكنه
و اما در مورد ورود تروجانها بايد بگم هر مموري كارتي كه به سيستم وصل ميشه توسط سيستم امنيتي ويروس كش بررسي ميشه و اگه فايل مشكوكي وجود داشته باشه به
كاربر خبر داده ميشه
علاوه بر اين تمام پنجره هاي باز شده در سيستم عامل توسط ويروس كش آبتين بررسي ميشه و اگه فايل مشكوكي توي اون باشه به كاربر اطلاع داده ميشه
علاوه بر اون تمام نقاط حساس و کلیدی سیستم عامل که معمولا مورد هجوم ویروس کشها قرار میگیرن توسط نرم افزار محافظت میشه و حتی اگه تخریبی توی اون به وجود
بیاد سریعا باز سازی میشه
اگه باز هم مايليد بهتر اين كار رو ببينيد ميتونيد امتحان كنيد
اگه دوست داشتيد بگيد تا يه فايل براتون بزارم تا نحوه ي عمل كرد نرم افزار رو ببينيد.

به نظر من اگه حتی این طور نرم افزار های ساخته شده با بیلدر کار نکنه ( یا خوب کار نکنه ) میتونه تو پیدایش یک ایده به ما کمک کنه.

میشه منظورتون رو واضح تر بگید لطفا
میشه بگید چطور عملکرد این نرم افزار رو بررسی کردید که به این نتیجه رسیدید که کار نمیده یا خوب کار نمیده.
لیست ویروس های نرم افزار الان بالغ بر بیشتر از 250 عدد تروجان و کرم هست که همه ی اونا رو به راحتی از بین میبره و به طور کامل از روی سیستم عامل پاک میکنه
ولی کار نرم افزار تنها به بررسی این تعداد ویروس خاتمه پیدا نمی کنه ، علاوه بر ویروس های موجود در لیست نرم افزار فایهای مشکوک رو هم معرفی میکنه که اصلا
توی لیست، اطلاعاتی از اونا وجود نداره و نرم افزار تنها با استفاده از سیستم هوشمندی که براش طراحی شده این کار رو انجام میده و اونا رو به عنوان ویروس جدید
معرفی میکنه
این طوری سطح معلومات خودتون رو میبرید زیر سوال!!!!!!!

به هر جهت اگر هر کدوم از دوستان تمایل داره با نحوه ی عملکرد نرم افزار در مقابل ویروس ها ( چه اونایی که توی لیست نرم افزار هستند و چه اونایی که جدید هستند)
اطلاعات بیشتری به دست بیاره و اگر مرد میدون هست اعلام کنه تا این کار رو به طور بهتر انجام بدیم.

silvercover

کاربر متخصص
در مورد سوال اولتون من يکم متعجب شدم

من هيچ آنتي ويروسي رو نميشناسم که اين کارو به طور 100 درصد ( 100 که زياده ، حتي 40 درصد) به طور احسنت انجام بده.
بهترين آنتي ويروس براي چک کردن فايها و بررسي پروسسها ويروس کش bitdefender هست.البته اين نظر من نيست. طبق آخرين اخباري که دارم اين رتبه ماله اين
ويروس کش هست.
حتي اين ويروس کش هم در مقابل ويروسي به نام gen -sallity به راحتي مورد حمله قرار مي گرفت و حتي نمي تونست فايهاي خودش رو اصلاح کنه.
رتبه بعد ماله ويروس کشي به نام nod هستش که در مورد اون ميتونم بگم که حتي در مقابل بسته نشدن پروسسهاي خودش روي سيستم عامل هم نمي تونست دوام بياره
به هر جهت اينكه يه ويروس كش بتونه از پاك شدن فايلهاي خودش جلوگيري كنه يه جورايي عملي نيست، مگر اينگه اون ويروس توي ليست ويروسهاي نرم افزار باشه،
اون وقت ويروس كش تمام فعاليتهاي اون رو مي دونه و از انجام اونا جلوگيري مي كنه
در مورد ويروسهاي جديد ،هيچ آنتي ويروسي در دنيا اين ادعا رو نداره كه بتونه ويروس رو 100 درصد از بين ببره يا از فعاليت اون روي سيستم جلوگيري كنه، يا نذاره
ويروس فايلهاش رو خراب كنه ( اگه سراغ دارید به منم اسمش رو بدید لطفا)
بعضي وقتها كار از اينم بد تر ميشه، آنتي ويروس avast در مواجه با ويروسي به نام virut-malas-worm كه تنها يك كرم ساده بود تمام سيستم رو مختل ميكرد، وقتي
هنگام بالا اومدن سيستم ويروس شروع به فعاليت مي كرد آنتي ويروس وجود اون رو اعلام مي كرد، ولي حتي نمي تونست فرايند اجرايي خودش رو به طور صحيح انجام بده،
ويروس اجازه ي فعاليت به آنتي ويروس رو نمي داد و آنتي ويروس هم چون وجود ويروسي كه روي حافظه اجرا شده بود رو درك مي كرد اجازه ي ادامه ي فعاليت رو به
سيستم عامل نمي داد و سيستم در همون ابتداي بالا آمدن هنگ مي كرد

منظور من این نبود که شما به تشریح مکانیزم سایر آنتی ویروس ها بپردازید. منظورم این بود که شما برای مراقبت از هسته این آنتی ویروس چه تمهیداتی اندیشیدید؟ ضمن اینکه این پرسش به این معنا نیست که تمامی آنتی ویروس ها صد در صد مقام هستن که شما بیاید از پی اون توجیه هایی رو ارائه بدید.

علاوه بر اون تمام نقاط حساس و کلیدی سیستم عامل که معمولا مورد هجوم ویروس کشها قرار میگیرن توسط نرم افزار محافظت میشه و حتی اگه تخریبی توی اون به وجود
بیاد سریعا باز سازی میشه

لطفا عملکرد این بخش رو برای بنده به طور صریح توضیح بدید.

ضمنا آیا شما شرکت ثبت شده نرم افزاری هستین که قید کردین شرکت آبتین؟

آخرین ویرایش:

Silver Soft

همونطور که حامد گفت در مرود الگوریتم ویروس کش و نحوه محافظت و ... توضیح بدید ، شما چقدر با الگوریتم های محافظت و امنیت و هوش مصنوعی آنتی ویروس ها آشنایی دارین ؟

کاملا با حرف حامد جان موافقم ، شما وقتی باید آنتی ویرروستون رو با nod و ... مقایسه کنید که یه وجه مشترکی داشته باشن ، آخه دوست عزیز nod که با ++c نوشته شده کجا و ویروس کش نوشته شده با بیلدر کجا ؟
اینکه نشد حرف یه ویروس کش دیگری رو زیر سوال میبرید تا ویروس کش خودتون رو توجیه کنید .

m javad

کاربر متخصص
نقل قول:
بیاد سریعا باز سازی میشه
لطفا عملکرد این بخش رو برای بنده به طور صریح توضیح بدید.

در مورد نقاط حساس و كليدي سيستم عامل ويندوز بايد بگم كه هر نسخه اي از ويندوز كه توسط مايكروسافت منتشر ميشه يك سري حفره يا به عبارت بهتر سوراخ برنامه نويسي داره، جاهايي كه به راحتي ميشه توي سيستم عامل نفوذ كرد و خرابكاري كرد بدون اينكه ردي به جا بزاره ، توي هر نسخه ي جديد يا سرويس پك بعدي مايکروسافت سعي ميكنه كه اون سوراخ ها رو از بين ببره
و اين تلاش بين هكر ها و كركرها و توليد كنندگان سيستم عامل هميشگي هست
من براي اينكه يك ويروس رو تو ليست نرم افزار قرار بدم اون رو ديكامپايل ميكنم و سورس اونو بررسي ميكنم تا بتونم به طور دقیق فعالیت هاشو زیر نظر بگیرم.
فکر میکنم تا الان بالای 300 تا ویروس رو دی کامپایل کردم، ویروس های داخلی و خارجی که هرکدوم با VB یا C++یا دلفی یا حتی بیلدر خودمون نوشته شدن.
با این تجربه توی این کار فکر میکنم اکثر نقاط کلیدی سیستم عامل رو میدونم و برای جلوگیری از تخریب و یا نفذ پذیری توی اونجا ها اقدام کرده باشم. البته قبول دارم که همه چیز نسبی هست و همیشه میشه از این چیزی که هست بهتر شد.

ضمنا آیا شما شرکت ثبت شده نرم افزاری هستین که قید کردین شرکت آبتین؟

و اما در مورد شركت آبتين دليلي براي توضيح نمي بينم، چون اين موضوع ربطي به اين فروم نداره

کاملا با حرف حامد جان موافقم ، شما وقتی باید آنتی ویرروستون رو با nod و ... مقایسه کنید که یه وجه مشترکی داشته باشن ، آخه دوست عزیز nod که با ++c نوشته شده کجا و ویروس کش نوشته شده با بیلدر کجا ؟
اینکه نشد حرف یه ویروس کش دیگری رو زیر سوال میبرید تا ویروس کش خودتون رو توجیه کنید .
در مورد چگونگي بررسي عملكرد پروسس ها بايد بگم كه هر پروسسي كه توي سيستم عامل باز ميشه تمامي فعاليتهاش رو ميشه از توي حافظه فراخواني كرد و تمام كد ها و فعاليت هاي اونو تحت كنترل گرفت، ادعاي اين كه بشه تمام اين فعاليت ها رو شناسايي كرد و اونا رو كنترل كرد ، نه از طرف من بلكه از طرف هر آنتي ويروسي ادعاي غلطي هست، چون به هر حال راههاي فرار وجود داره
ولي من با روشي كه ميتونم حافظه رو بخونم ميتونم يك سري از عملياتهاي پروسسها رو كنترل كنم كه البته اين توانايي از نظر من توانمندي ارزشمندي هست
در مورد مقايسه آنتي ويروس هم بايد بگم كه مقايسه رو من شروع نكردم، وقتي سطح انتظارات حامد جان از آبتين در حد انتظاراتي هست كه از يه ويروس كشي با اون همه قدرت مثل nod و امثالهم ميره كه فقط اگه تعداد برنامه نويسهاي حرفه اي اون شركت رو ببينيم جاي تعجب داره!!! منم مجبور ميشم اين طور مقايسه اي رو زير سوال ببرم، چون حتي انتظاري كه حامد داره رو اون ويروس كشها هم با اون همه يال و كوپال براورده نمي كنن
و اما اگه بخوام بهتر به سوال حامد جان پاسخ بدم بهتره اين موضوع رو به دو بخش تفكيك كنم
۱- حالتي كه ويروس كش آبتين روي سيستم نصب باشه و حالا يك تروجان و يا کرم قصد ورود رو داشته باشه، تو اين حالت ميتونم بگم انواع راهاي انتقال، رو نرم افزار بررسي ميكنه و اگه فايل مشكوكي رو ببينه گزارش ميده
۲- حالت دوم وقتي هست كه يه سيستم ويروسي شده و حالا كاربر تصميم ميگيره كه سيستم رو پاكسازي كنه، تو اين حالت بسته به نوع ويروس و توانمدي اون در جلوگيري از اجراي ويروس كش م مقابله ویروس کش ، ميشه توانمندي ويروس كش رو بررسي كرد

من یه بار دیگه هم میگم . این طور قضاوت کردن درست نیست . اگه کسی تمایل داره بگه تا عملکرد نرم افزار رو با فرستادن چنتا فایل بهتر بررسی کنیم.!!

Silver Soft

فکر میکنم تا الان بالای 300 تا ویروس رو دی کامپایل کردم، ویروس های داخلی و خارجی که هرکدوم با VB یا C++یا دلفی یا حتی بیلدر خودمون نوشته شدن.
شرمنده ها ولی میشه بگید چطور ویروسی که با دلفی نوشته شده رو دیکامپایل میکنید ؟

ولي من با روشي كه ميتونم حافظه رو بخونم ميتونم يك سري از عملياتهاي پروسسها رو كنترل كنم كه البته اين توانايي از نظر من توانمندي ارزشمندي هست
اول تکلیف این موضوع رو روشن کنید ، آیا این آنتی ویروس با بیلدر نوشته شده یا اینکه پلاگین و برنامه هایی با زبانهای دیگه مثل دلفی نوشته شده و فقط تو بیلدر ازشون استفاده شده ؟ آخه من هرچی فکر میکنم دلیلی نمیبینم که بشه با بیلدر Memory Dumper نوشت .

من یه بار دیگه هم میگم . این طور قضاوت کردن درست نیست .
من هنوز هیچ قضاوتی نکردم ، و تازه مشتاق شدم تا کمی آنتی ویروس شما رو محک بزنم ، شما مشکلی که ندارید ؟
اگه کسی تمایل داره بگه تا عملکرد نرم افزار رو با فرستادن چنتا فایل بهتر بررسی کنیم.!!
شدیدا مشتاق هستم ، الان خونه نیستم و به سیستم خودم دسترسی ندارم ، بعد از ظهر این مبحث رو شروع میکنیم .

من به هیچ عنوان قصد بی ارزش جلوه دادن کار شما رو ندارم ولی این جور کارها بدون تست کاربران هیچ معنایی ندارن که فکر میکنم شما هم با این حرف من موافق باشید ، پس تا بعد از ظهر و شروع مبحث تست آنتی ویروس .

راستی شما با زبانهای دیگه برنامه نویسی آشنایی دارین ؟ اگر بله با چه زبانی و چقدر ؟

موفق باشید .

m javad

کاربر متخصص
شرمنده ها ولی میشه بگید چطور ویروسی که با دلفی نوشته شده رو دیکامپایل میکنید ؟

این بحثش جداست و فکر نمی کنم نیاز باشه که اینجا نحوه دیکامپایل کردن ویروس ها را توضیح بدم. بحث ما الان چیز دیگه است. می تونید روی ویروس کش ویروسی که با دلفی نوشته شده را تست کنید (البته در صورتی که در لیست ویروس های دیکامپایل شده من نباشه همانطور که گفتم ادعای شناسایی 100 درصدش توسط سیستم هوشمند آبتین ادعای غلطیه).

اول تکلیف این موضوع رو روشن کنید ، آیا این آنتی ویروس با بیلدر نوشته شده یا اینکه پلاگین و برنامه هایی با زبانهای دیگه مثل دلفی نوشته شده و فقط تو بیلدر ازشون استفاده شده ؟ آخه من هرچی فکر میکنم دلیلی نمیبینم که بشه با بیلدر Memory Dumper نوشت .
خودتون جواب خودتون را دادید! واضح و مسلمه که نمیشه با ابزارهای بیلدر آنتی ویروس نوشت و از پلاگین های دیگر زبان ها توش استفاده کرده ام.

من هنوز هیچ قضاوتی نکردم ، و تازه مشتاق شدم تا کمی آنتی ویروس شما رو محک بزنم ، شما مشکلی که ندارید؟
فرمودید قضاوت نکردید؟ به نظرتون این قضاوت نیست:

من هیچ ادعایی در مقام مقایسه با node و bitdefender و ... نکردم. حامد جان سوالی پرسیدن در مورد محافظت ویروس کش آبتین از خودش و من هم با مثال هایی گفتم آنتی ویروس هایی تجاری نظیر این ها با بودجه های سرسام آور و برنامه نویس های حرفه ای و کارکشته هم تو این زمینه دچار مشکل میشن. شما چه طور این جواب را ادعای من در برابر این آنتی ویروس ها برشمردید؟

Golden soft گفت:
شدیدا مشتاق هستم ، الان خونه نیستم و به سیستم خودم دسترسی ندارم ، بعد از ظهر این مبحث رو شروع میکنیم .

من به هیچ عنوان قصد بی ارزش جلوه دادن کار شما رو ندارم ولی این جور کارها بدون تست کاربران هیچ معنایی ندارن که فکر میکنم شما هم با این حرف من موافق باشید ، پس تا بعد از ظهر و شروع مبحث تست آنتی ویروس .
من هم کاملا مشتاق بررسی شما و دیگر عزیزان هستم. خودتون که می دونید هیچ نرم افزاری هیچ وقت کامل نیست. خیلی خوشحال میشم نظراتت و انتقاداتتون را بعد از تست ویروس کش بشنوم. انتقاد اگر به قصد تخریب نباشه خیلی خیلی مفید خواهد بود. من هم اطمینان دارم که قصد شما تخریب نبوده.

Golden soft گفت:
راستی شما با زبانهای دیگه برنامه نویسی آشنایی دارین ؟ اگر بله با چه زبانی و چقدر ؟
موفق باشید .
بله با C++ و دلفی آشنایی کامل دارم.
شما هم موفق باشید.

silvercover

کاربر متخصص
من یه بار دیگه هم میگم . این طور قضاوت کردن درست نیست . اگه کسی تمایل داره بگه تا عملکرد نرم افزار رو با فرستادن چنتا فایل بهتر بررسی کنیم.!!

دوست من خب من هم دارم از شما در مورد ساختار بخش های مختلف آنتی ویروستون سوال میکنم تا از زوایای مختلف بشه ارزیابیش کرد بر اساس پاسخ های شما. ضمن اینکه من دارم از شما صرفا در مورد بخش های مختلف سوال میکنم و هیچ مقایسه ای با آنتی ویروس های دیگه انجام ندادم و این خود شما هستین که مدام این رو ذکر می کنید.

MATFB

Well-Known Member
دوستان یه چیزی بگم گیر بهم ندین
به نظر من این بحث ها رو تموم کنید بهتره
محمد جواد یه آنتی ویروس نویشتن با ام ام بی حالا بعضی از ویروس ها رو می تونه پاک کنه بعضی ها رو هم نه
بالاخره این قدر این بحث رو کشش ندین

silvercover

کاربر متخصص
دوستان یه چیزی بگم گیر بهم ندین
به نظر من این بحث ها رو تموم کنید بهتره
محمد جواد یه آنتی ویروس نویشتن با ام ام بی حالا بعضی از ویروس ها رو می تونه پاک کنه بعضی ها رو هم نه
بالاخره این قدر این بحث رو کشش ندین

کش دادن نیست. بررسی و پرسش و پاسخ فنی هست.

m javad

کاربر متخصص
دوست من خب من هم دارم از شما در مورد ساختار بخش های مختلف آنتی ویروستون سوال میکنم تا از زوایای مختلف بشه ارزیابیش کرد بر اساس پاسخ های شما. ضمن اینکه من دارم از شما صرفا در مورد بخش های مختلف سوال میکنم و هیچ مقایسه ای با آنتی ویروس های دیگه انجام ندادم و این خود شما هستین که مدام این رو ذکر می کنید.
تو پست قبلیم جواب داده ام.

the_king

مدیرکل انجمن
اصولا هر محصولی با یک زبانی نوشته شده، ولی وقتی کد برنامه اون محصول ارائه نشده چرا باید در یک
انجمن تخصصی اون زبان معرفی و بررسی بشه؟ مگه به کد برنامه دسترسی دارید که اینجا بررسی اش کنید؟
صرفا یک محصول نرم افزاری معرفی شده که مثل بقیه محصولات بایستی در انجمن نرم افزار ارائه بشه.

مثلا اگه بدونیم فلان محصول ایرانی اعم از ویروس کش یا فارسی ساز یا ویرایشگر متن در زبان ++c
نوشته شده، بایستی در انجمن c و هم خانواده هایش معرفی بشه؟

Silver Soft

خوب من دارم رو آنتی ویروس شما کار میکنم ، تا 30 دقیقه دیگه اولین نتایج رو میگم .

Silver Soft

معلومه خیلی رو کدنویسیش کار کردین ، خسته نباشید ، ببخشید در مورد فایلهای msi چه تدابیری اندیشیده اید ؟ برنامه اسکنشون میکنه ؟

دوستانی که این آنتی ویروس رو دارن و براشون ویندوز عوض کردن عادی هست و حوصله ی عوض کردن ویندوز دارن ، این فایل پیوستی رو اجرا کنن ببینن این آنتی ویروس چطور روش عملکرد نشون میده .

راستی عواقب اجرای این فایل به هیچ وجه به من مربوط نمیشه ، این ویروس رو قبلا نوشته بودم برای شرکت ایمن تا تست کنم ببینم چقدر قدرت داره که دیدم قدرتش در حد 0 بود و وقتی هم براشون فرستادم تا اسکن شه بعد از 1 ماه و چند روز تونستن آنتی ویروسشون رو آپدیت کنن ، البته اونطور که گفتن چون من برای بار دوم به هیچ وجه حوصله ی اجرای این ویروس رو نداشتم ، دوستانی هم که میخوان اجرا کنن بدونن برنامه هیچ آسیبی به فایلها نمیزنه ، فقط یه ویندوز رو راحت افتادید ، البته اگر آنتی ویروس قادر به شناسایی نباشه .

فعلا بای ...

پیوست ها

• Iran.rar
    329.1 کیلوبایت · بازدیدها: 56

Silver Soft

لطفا یکی اگه میتونه تست کنه سریعا جواب بده تا بقیه ی قضایا رو برسی کنیم ، اگر کسی تست نمیکنه خودم سیستم رو Freez کنم و تست کنم .

m javad

کاربر متخصص
با سلام

من تا روز یکشنبه به سیستم خودم دسترسی ندارم
ولی فایلتون رو بررسی میکنم.
میشه یه لطفی بفرمایید که این ویروس شما چه نوع ویروسی هست.
منظورم اینه که کرم هستش یا تروجان یا هیچکدوم؟؟؟؟؟!!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا