ویروس نویسی با Asp

amirlol

Well-Known Member
بجون خدم داری زحمتتو می کشی ولی خدایش من که الان اینو خوندم خمیازه کشیدم !! تو یه آموظش میدی 100 بار وسطش پیام بازرگانی میدی !! فکر کنم چند ماه بعد یکی اینو بخونه !!! باید بدون نیاز به تو کاری که می گیی رو انجام بده !!
روشت باید خیلی عمومی باشه و خیلی ساده !!!

اگه ببینم کارت درسته تو این ضمینه حتمآ تو کتابی که دارم می نویسم تو این ضمینه ازت کمک می گیرم

یه روش کد کردن بهتون می گم با همون روشی که امیر آقا تو یکی از تاپیک ها گفته بهد با استفاده از تابع len

به این روش روش جمع و تفریق هم گفته میشه
این کد مقدار اسکی هر حرف از رشته که تو متغیر STRING قرار دادیم را به اندازه 23 واحد افزایش می ده و اونو تو متغیر string1 قرار می ده در آخر حلقه چیزی که به شما تحویل می ده یه چیز چپندرقیچی می شه

حلا برای اینکه رشته مورد نظر را از رمز در بیریم از کد زیر استفاده می کنیم

کد:
string = string1
for i = 1 to len(string)
string1 = string1 & chr(asc(mid(string,i,1))-23)
next

حالا با روشی که گفتم خودتون می تونید الگوریتم های رمزنگاری خیلی قوی تری بنویسید مثلا رشته رو بگیره کد اسکی اونو بر گردونه 128 بیت اطلاعات اضافی بی مفهوم بهش اضافه کنه حروف کوچک رو به بزرگ و بزرگ رو به کوچک تبدیل کنه و هزار تا بلای دیگه که میشه سرش بیاری

این چند تا از توابع که گفته بودم
همه 107 تارو براتون می گم
تمامی حروف رو به حروف بزرگ تبدیل می کنه ucase(string)
تمام حروف رو به حروف کوچک تبدیل می کند lcase(string)
طول یک رشته را بر می گرداند len(string)
مگردد و یک رشته را در رشته دیگر جستجو می کند Instr(string1,string2)

برای نوشتن الگوریتم های رمزنگاری برای ویروس هایی که می نویسی به کدهای اسکی احتیاج پیدا می کنید که من در زیر اونارو برای شما می زارم

amirlol

Well-Known Member
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

m1pfard

Member
بابا شما روز طعتیل و غیر طعتیل نمیشناسین. بعدش انتظار دارین ملت بیان تشویقتون کنن.
امادستتون درد نکنه عالی بود. ولی فکر کنم بهتر باشه کل مطالب رو دوباره جمع بندی کنید و این تاپیک رو از نو بسازید (73 پست برای این مطلب یه خورده زیاده) تقریبا شده چت رووم!

amirlol

Well-Known Member
چت روم باحالی شده !!!!

امیدوارم سیستم دوست یابیشم زود تر بپا شه

m_ziba

Member
عزیز من ما کد ویروس نمی خوایم.

می شه یه نفر به من بگه نوشتن برنامه ای که پدر ملت رو دربیاره چه فایده ای داره؟

حال می ده نه؟!

MDP

Well-Known Member
مهم پدر ملت رو در اوردن نیست مهم شیوه استفاده از اطلاعاته این اطلاعات مخرب می تونه نباشه

چرا ادامه نمیدی امیر؟

سلام دوباره خدمت تمام بچه های گل مجید آنلاین
من به دلیل اینکه سرما خورده بودم نتونستم پست جدیدی اضافه کنم
اما حالم بهتر شده و می خوام ادامه درس رو براتون بزارم
از فردا شب شروع می کنم
حق یارتون

Ir02x6

New Member
:neutral: عزیز عیل اموزش تو اینه که کلی می گی !!!
من تازه دارم VBS رو یاد میگیرم , تو رو خدا دستوراتشو یکی یکی بگو بعد توضیح بده که کارشون چیه !!!
:) ممنون
Ir02x6

جدیدترین ارسال ها

بالا