Fa وژن بعدی بیلدر

+Mohammad+

Well-Known Member
بله منم با جناب nevercom عزیز موافقم ... اگه میخواید حمایت کنید ، اگه واقعا میخواید یه جایگزین خوب برای MMB پیدا کنید خب از آپادانا که یک نرم افزار ایرانی هست حمایت کنید ...!!!

دوست عزیز منم موافقم که باید از برنامه های ایرانی حمایت بشه. اما این نکته رو در نظر بگیرید، هرچیزی یه عمر مفیدی داره و بقول معروف بعد مدتی فرسوده میشه و از بین میره . یعنی عمر اون چیز سیر نزولی داره تا به صفر برسه
اما نرم افزار چنین تعریفی نداره، عمر نرم افزار به صورت سیگنال های متناوبه. یعنی بعد یه سیر نزولی دوباره سیر صعودی میگیره و این چرخه ادامه داره. دلیل فرسوده نشدنش هم اینه که هرچند وقت نرم افزار توسعه داده میشه و امکانات جدید بهش اضافه میشه و مشکلات اون برطرف میشه. اما اگه این توسعه داده نشه در واقع اون نرم افزار فقط تا یه زمانی میتونه جواب گوی نیاز ها باشه.
در نظر بگیر یه برنامه تو زمان ویندوز xp ساخته شده باشه و دیگه توسعه پیدا نکنه. چون دیگه تو ویندوز 7 و 8 اجرا نمیشه درواقع به پایان عمرش نزدیک میشه. یا تو ویندوز های 64 بیت اجرا نشه.
تمام این صحبت ها به خاطر این بود که عرض کنم دلیل اینکه از خیلی از برنامه های ایرانی حمایت نمیشه همینه که اون برنامه ها یکبار ایجاد میشن و بروز رسانی براشون ایجاد نمیشه.
موفق باشید

miladkt

New Member
سلام به همه
آپادانا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیگم بد است اما تا شبه مولتی مدیا شدن خیلی رله در پیش دارد.
بعضی از باگاش واقعا ترسناکه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مثلا یه برنامه دوستم نوشته بود.روی ورود به باتمی که در صفحه 2 بود اسکریپت نوشته بود اما..............
وقتی در صفحه اول ماوس همون جایی که باتم موجود در صفحه دوم بود،میرفت اسکریپت مذکور اجرا میشد و این ......................
اما.......میشه به نسخه بعدی اپادانا امیدوار بود
انشالله هرجه زود تر و کامل تر از نسخه اول عرضه بشه.................

booyebaran

Well-Known Member
بهتره انرژیمون رو روی نسخه بعدا آپادانا بزاریم.من بدون احساسات و تعصب میگم چون نرم افزار ایرانی یا خارجی نمیشناسه.اکثر ما ها از فوتوشاپ استفاده میکنیم ولی آیا میدونیم مال چه کشوریه؟
من به شخصه آینده زیبایی واسه آپادانا پیش بینی کردم و حاضرم همه جوره حمایت کنم بعد اینو در جواب همه دوستان بگم این نسخه از آپادانا دمو و آزمایشی هستش تا نقاط ضعف و قوت برنامه بدست برنامه نویسش برسه مطمئنم نسخه کاملش که همه مجید آنلاینیا با خریدش از همه دست اندر کارانش حمایت میکنن و گوشه ای از زحماتشون رو جبران میکنن بدون نقص و ایراده...

ما منتظریم .....

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
الان دیگه فکر نمیکنم کارکرد درست بیلدر و ... مهم باشه چون با استقبال خوب مردم از Android و IOS و استفاده رو به رشد این دو تنها کمیت بزرگ ما یک برنامه ساخت مالتی مدیا برای این دو هستش که با چند کلیک ساده بشه برای هرکدوم از این دو سیستم عامل که خواستیم خروجی بگیریم که خودم به شخصه دارم روش کار میکنم و احتمال زیاد در قالب یک برنامه پیاده سازیش کنم که ساخت برنامه باهاش حتی راحتر از بیلدر باشه.

+Mohammad+

Well-Known Member
الان دیگه فکر نمیکنم کارکرد درست بیلدر و ... مهم باشه چون با استقبال خوب مردم از Android و IOS و استفاده رو به رشد این دو تنها کمیت بزرگ ما یک برنامه ساخت مالتی مدیا برای این دو هستش که با چند کلیک ساده بشه برای هرکدوم از این دو سیستم عامل که خواستیم خروجی بگیریم که خودم به شخصه دارم روش کار میکنم و احتمال زیاد در قالب یک برنامه پیاده سازیش کنم که ساخت برنامه باهاش حتی راحتر از بیلدر باشه.

میشه یکم بیشتر توضیح بدید ... با چه زبانی دارید این کار رو انجام میدید ؟ ... چقدر از پروژه انجام شده ؟

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
میشه یکم بیشتر توضیح بدید ... با چه زبانی دارید این کار رو انجام میدید ؟ ... چقدر از پروژه انجام شده ؟
راستش فعلا درگیر ساخت IDE براش هستم که یه مدت درگیر مشکل اعمال Style بودم که باید هریک از فرم ها Style مجزا را داشته باشه که اینکار ممکن نبود که بالاخره با روشی ممکنش کردم چون قسمت Design باید تمامی آبجکتها و فرم شبیه اندروید باشه و خود فرم برنامه هم Style مجزا داشته باشه. در مورد زبان برنامه نویسی هم با Delphi XE6 داره پروژه صورت میگیره. ضمنا فعلا تمرکز برنامه روی اندروید هستش. اگه مشغله کاری اجازه بده هرچه زودتر تمومش میکنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا