ويروس فلاش مموري

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام من فلاش مموريم يك ويروس گرفته و اينه طوري كه فقط فايل هاي داخل فلاش مموري را و پوشه اصلي را آلوده كرده بعد هر فولدر .exe ميذاره اما موقعي كه اين فولدر تو هارد كپي ميشه اين .exe حذف ميشه الان اين ويروس فقط رو فلاش ميره يا رم موبايل راه حلي چيزي هست برا پاك كردنش

shirani

اينهم يك عكس

پیوست ها

• test.JPG
    test.JPG
    17.7 کیلوبایت · بازدیدها: 25

Amoo.net

Member
بانک ویروس آنتی ویروست رو بروز کن بعد ویروس رو پاک کن اگه پاک نشد حافظه فلش یا مموری کارتت رو باید فرمت کنی.

یک آنتی ویروس مخصوص فلش مموریهای مجهز به avast! U3 Edition :smart U3

emad_67

Member
سلام من فلاش مموريم يك ويروس گرفته و اينه طوري كه فقط فايل هاي داخل فلاش مموري را و پوشه اصلي را آلوده كرده بعد هر فولدر .exe ميذاره اما موقعي كه اين فولدر تو هارد كپي ميشه اين .exe حذف ميشه الان اين ويروس فقط رو فلاش ميره يا رم موبايل راه حلي چيزي هست برا پاك كردنش
این ویروسی که شما گرفتی همون ویروس new folder هست. اگه آنتی ویروست رو آپدیت کنی پاکش میکنه. جست وجو هم کنی خیلی خرت و پرت راجع بهش گیر میاری

ataturk

Member
من هم فلش مموریم یه مشکلی داره ؟!
نه چیزی ازش کپی میشه و نه چیزی توش پیست میشه . اتورات و رسیکلرش هم که باید برن اصلا نمیرن و می مونند . اگه بشه کمک کنید ممنون

navidba

Well-Known Member
بابا....به صورت دستی فایل autorun.inf رو پاک کن....یا edit کن...

websamancom

Well-Known Member
من هم فلش مموریم یه مشکلی داره ؟!
نه چیزی ازش کپی میشه و نه چیزی توش پیست میشه . اتورات و رسیکلرش هم که باید برن اصلا نمیرن و می مونند . اگه بشه کمک کنید ممنون
سلام دوستان
البته بعضی مواقع این اشکالات بخاطر از بین رفتن قسمتی از حافظه بوجود میاد که در مموریهای سونی اریکسون بیشتر اتفاق میفته و کاریشم نمیشه کرد واز نشونه هاش نگرفتن اطلاعات از گوشیهای دیگست

ataturk

Member
چطوری

بابا....به صورت دستی فایل autorun.inf رو پاک کن....یا edit کن...
دوست عزیز مرسی ولی چطوری Edit کنم منظورم چه تغییراتی توی AutoRun بدم تا مشکلش حل بشه ؟!
ولی ردر مورد پاک کردن همونطور که گفتم نه پاک می شن و نه یه فایلی می تونم توی فلش بذارم همش خطا میده
در صورت لزوم عکس خطایی رو که میده می ذارم البته ذکر کنم وقتی با Nod32 من ویروس کشی میکنم Autorun و Recycle رو به صورت ویروس نشون میده . با تشکر

shirani

سلام این ویروس تغریباً فقط رو فلاش مموری و کارت های رم میره من با Avast پاکش کردم

ataturk

Member
فایل اتورانش کلا خالیه هیچیز نیست . نتونستم درستش کنم . کلا مشکل میده لازم شد عکس هاش رو میذارم تا ببینید و یه راهنمایی کنید

hajmohammad

Member
خوراکش این ویروس کشه :
Nud32
غیر اون هم ، تو گوگل سرچ کن . . .ویروس نیو فولدر . . .خیلی برنامه خوب پیدا میکنه

navidba

Well-Known Member
اه اه .... بابا همه فایل هاش رو از سوپر هیدن در بیار و پاک کن ( دقت کن هیدن نه سوپر هیدن فرق داره)

ataturk

Member
نه مال من نيو فولدر نيست . مشكل اين هست كه اتورانش كلا خاليه رسيملرش هم كه به همون شكل باقيه !
من تا حالا سوژر هيدن نشنيدم ميشه لطف كنيد و بگين . در ضمن اون اتو ران و رسيكلر رو ويروس كش ويروس نشون ميده ولي از بين نميرن. نه فايل توش كپي ميشه نه حذف ميشه

navidba

Well-Known Member
کلهم مخ...
عزیزان به طور کامل من توضیح می دهم....:
ابتدا به منوی tools>folder options رفته و به قسمت view رفته و در قسمت hidden... گزینه ی show را انتخاب کنید... و دو گزینه ی زیر آن را از حالت انتخاب خارج نمایید و ok کنید...
حالا به درایو فلش مموری رفته و کلیه ی فایل های هیدن را پاک نمایید...
حالا فهمیدین ، اون اتوران را باز کنید :
[AutoRun]
open=sxs.exe
shellexecute=sxs.exe
shell\Auto\command=sxs.exe
که جای sxs.exe نام ویروس قرار دارد و کلهم را پاک کنید و بر روی کلید ctrl+s کلیک فرمایید...
درست شد...

k_pox

New Member
بابا فولدر آپشن را حذف می کنه تا فایلهای هیدن را پاک کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا