ويروسي شدن هاست ويندوز

سلام من تازگي دچار مشكلي شدم سايتام ويروسي ميشن فايلهاي پي اچ پي مثل ايندكسهام همه ويروسي ميشن و هرچي اسكن ميكنم و دوباره باز برميگرده تازه فايل ايندكس اچ تي امل هم خود بهخود حذف شده بود ممكنه سرورم ويروسي باشه ؟ بهشو ن كه ميگم ميگن نه
موندم از كجا و چيكار كنم كسي ميتونه كمك كنه

irlogo

Active Member
سلام

مثلا اگه پلسک پاور فول داشته باشید ویروس اسکن و ... خودش داره ، هم اتو کار می کنه هم می تونین مانوال اسکن کنید

YTERROR

Active Member
PHP:
سلام من تازگي دچار مشكلي شدم سايتام ويروسي ميشن فايلهاي پي اچ پي مثل ايندكسهام همه ويروسي ميشن و هرچي اسكن ميكنم و دوباره باز برميگرده تازه فايل ايندكس اچ تي امل هم خود بهخود حذف شده بود ممكنه سرورم ويروسي باشه ؟ بهشو ن كه ميگم ميگن نه
موندم از كجا و چيكار كنم كسي ميتونه كمك كنه

به احتمال زیاد ویروس Ifream گرفتین . تنها رفع این مشکل باید از کلیه فایلها و دیتابیس بک آپ بگیرید و به مدیر سرور اطلاع بدین تا اکانت شما رو حذف کنند و مجددا اکانت رو تعریف کنند و تک تک فایلهای PHP و HTML مخصوصا ایندکسها رو بصورت دستی یا با ند 32 به روز شده اسکن کنید و از لاین آخر یا اول کد رو بردارید و مجددا آپلود کنید

این یک ماه اخیر خیلی ها به این مشکل خوردند + ویندوز خود هم عوض کنید چون این ویروس از طریق FTP منتقل میشه

موفق و پیروز باشید

بدبختي من اينه كه كنترل پنلم هلم هست و اسكن و اين چيزا نداره تازه بعدشم يه دونه سايتم نيست كه ...5 يا 6 تا اينجوري شده
يه راه ساده تر لطفااااااااا

جدیدترین ارسال ها

بالا