وكتور غربي

Gt-Max

Member
wow !
بی نظیره :) من تا حالا نمونه کاری رو از اقا بابک ندیده بودم این sketch واقعا قشنگه :)
کاشکی منم می تونستم چنین چیزی رو اتود بزنم...:shock: :cry:
یوسف جان تو هم خسته نباشی فوق العاده شده رنگ امیزیش ... سایه های صورت و گردن و رنگ مو ها همه چیز عالیه :cool:
کار 2 نفره جالبی شده ...
74.gif

...
73.gif
کار های دو نفره هم بد نیستا طرح جالبی اتفاقا میشه اگه دو نفر هم دیگرو پیدا کنند که با هم مچ باشند
72.gif

ToFaN

Well-Known Member
Gt-Max گفت:
wow !
بی نظیره :) من تا حالا نمونه کاری رو از اقا بابک ندیده بودم این sketch واقعا قشنگه :)
کاشکی منم می تونستم چنین چیزی رو اتود بزنم...:shock: :cry:
یوسف جان تو هم خسته نباشی فوق العاده شده رنگ امیزیش ... سایه های صورت و گردن و رنگ مو ها همه چیز عالیه :cool:
کار 2 نفره جالبی شده ...
74.gif

...
73.gif
کار های دو نفره هم بد نیستا طرح جالبی اتفاقا میشه اگه دو نفر هم دیگرو پیدا کنند که با هم مچ باشند
72.gif
برو بي معرفت با من حرف نزن
خيلي نا لوتي شدي تازكي ها
مرد مومن زنك ميزنم برش نميداري جرا؟

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام

خدا وكيلي چيزه توپي شده هاااااااااااااااااا من كه دهنم باز موند !! بابا اينكاره :wink:

فعلا

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
آقا یوسف کارت خیلی خوب شده منتها مواظبه خودت باش

چون بعضیا یهو دیدی امشب خوابیدن فردا که بیدار شدن و اومدن یه مجید آنلاین و کارت رو یه بار دیگه دیدن می گن برو بابا این که کاره خودش نیست و این حرفا

اگه باور نداری حرفای اول و آخری رو که توی تاپیکه اون طرح مانگای معروف اثر اون دخترکه طفلی بود رو یه بار دیگه بخون!!!

irania

Member
اینو راست میگه! مواظب پشت سرت باش که یهو بهت خنجر نزنن!
راستی من هنوز نتونستم کار رو ببینم!!! نمیشه همینجا آپ کنی که منم بتونم ببینم؟!!!!

ToFaN

Well-Known Member
sara_is_nice_girl گفت:
چون بعضیا یهو دیدی امشب خوابیدن فردا که بیدار شدن و اومدن یه مجید آنلاین و کارت رو یه بار دیگه دیدن می گن برو بابا این که کاره خودش نیست و این حرفا
!!!
برام مهم نيست بكن كاره منه يا يه نفره ديكه

Gt-Max

Member
sara_is_nice_girl گفت:
آقا یوسف کارت خیلی خوب شده منتها مواظبه خودت باش

اگه باور نداری حرفای اول و آخری رو که توی تاپیکه اون طرح مانگای معروف اثر اون دخترکه طفلی بود رو یه بار دیگه بخون!!!

عجب موجود تابلویی هستیا ! :D
سر اون قضیه جی تی ماژیکی ناراحت شدی چرا تهمت الکی میزنی ؟! ( الان میگه با تو نبودم ! :lol: )
در رابطه با اون تاپیک مانگا هم که در اخر توضیح دادم که خوب فرضم غلط در اومد مثل 1000 تا فرضیه و نظریه دیگه که اشتباه از اب در میان ! :cool:

irania گفت:
اینو راست میگه! مواظب پشت سرت باش که یهو بهت خنجر نزنن!
راستی من هنوز نتونستم کار رو ببینم!!! نمیشه همینجا آپ کنی که منم بتونم ببینم؟!!!!

اها...:neutral:

ToFaN

Well-Known Member
Gt-Max گفت:
عجب موجود تابلویی هستیا ! :D
سر اون قضیه جی تی ماژیکی ناراحت شدی چرا تهمت الکی میزنی ؟! ( الان میگه با تو نبودم ! :lol: )
در رابطه با اون تاپیک مانگا هم که در اخر توضیح دادم که خوب فرضم غلط در اومد مثل 1000 تا فرضیه و نظریه دیگه که اشتباه از اب در میان ! :cool:

اها...:neutral:
پس دود از کنده بلند ميشه

Gt-Max

Member
پی ام زدم جواب ندادی :cool: !
من نمیدونم سارا چرا این حرف رو زد !؟:neutral: تو تاپیک جی تی مازیکی یه بحثی راجبه رنگامیزی دیجیتالی و دستی شد و سارا گفت رنگامیزی نقاشی به صورت دستی داره کم کم منسوخ میشه و حرفه ای بودن به دیجیتالی رنگامیزی کردنه که خوب یه جورایی من قبول نکردم انگاری ناراحت شد ! :) راجبه اون تاپیک مانگا هم بابا حق بدید خوب تقصیر من چیه شماها هنرتون رو رو نمی کنید ؟ :neutral: من تاقبل این تاپیک واقعا فکر نمی کردم تو رشته مانگا و اینم کسی این قدر قشنگ اینجا کار کنه و براش بزنه ولی خوب الان 360 درجه نظرم عوض شد ! ( :D ! ) نه بی شوخی همون 180 درجه :wink:

ToFaN

Well-Known Member
Gt-Max گفت:
پی ام زدم جواب ندادی :cool: !
من نمیدونم سارا چرا این حرف رو زد !؟:neutral: تو تاپیک جی تی مازیکی یه بحثی راجبه رنگامیزی دیجیتالی و دستی شد و سارا گفت رنگامیزی نقاشی به صورت دستی داره کم کم منسوخ میشه و حرفه ای بودن به دیجیتالی رنگامیزی کردنه که خوب یه جورایی من قبول نکردم انگاری ناراحت شد ! :) راجبه اون تاپیک مانگا هم بابا حق بدید خوب تقصیر من چیه شماها هنرتون رو رو نمی کنید ؟ :neutral: من تاقبل این تاپیک واقعا فکر نمی کردم تو رشته مانگا و اینم کسی این قدر قشنگ اینجا کار کنه و براش بزنه ولی خوب الان 360 درجه نظرم عوض شد ! ( :D ! ) نه بی شوخی همون 180 درجه :wink:
به من pm زدي؟

GFX Master

GT من ناراحت نشدم فقط درباره چیزی که ازش مطمئنم پافشاری می کردم چون مطمئنم که رنگ آمیزی دستی توی دنیای امروز فقط و فقط برای ایده گرفتنه و هیچ جای دنیا به عنوان یک طرح حرفه ای دیگه مورد قبول نیست!!! اینو مطمئنم چون توی نمایشگاه های مختلف اینو دیدم نمی دونم نمایشگاهی که شرکت طراحیه LOGOBEE توی دبی گذاشته بود رو ازش خبری دارین یا نه واسه تابستونه پارساله من و ند تا دیگه از بچه های نشریه رو بعنوان نماینده فرستادن و اونجا من اینو فهمیدم که رنگ آمیزی دستی واقعا منسوخهههههه!

:d تایپک شده رومه چت!!!

FashisT

Active Member
رنگ آمیزی دستی در چه زمینه ای منسوخه؟
در زمینه دیجیتال آرت؟ که خب این که از اسمش معلومه که رنگ آمیزی باید دیجیتال باشه و پس منسوخیت و غیر منسوخیت نداره
در زمینه نقاشی یا طراحیهای چاپی؟
خب انگار تصویر سازی ها و پوستر های فراوونی رو ندیدی که با استفاده از همین رنگ آمیزیهای منسوخ(!) به طرز زیبایی خلق شدند!
اگرم منظورتون رنگ آمیزی مانگا به صورت حرفه ای (!) هست که اون بحثش جداست!
34.gif

فعلا
13.gif

mostafa_az

Well-Known Member
سارا خانوم فقط ميخواستم يادآوري كنم اگه اينجا به طرح كسي شك ميشه به اين دليله كه برامون ثابت نكرده كار مال خودش هست يا نه .
كاراي يوسف به چند دليل ثابت شده هست :

1 - كار اصلي يوسف ويكتور هست و نونش رو از اين راه در مياره
2 - اينقدر ويكتورهاي مختلف زده كه معلوم ميشه كار خودشه
3 - وقتي كه بهش شك كرديم سورس فايلش رو در اختيار كاربرا قرار داده

پس بيخود خودتون رو ناراحت نكنين . :wink:

مخلصيم
مصطفي

GFX Master

بابا به خدا من ناراحت نیستم اصلا دلیلی نداره ناراحت باشم یه بحثی بود که تموم شد و رفت

آقا شهرام فکر کنم بحث ما هم درباره مانگا بود نه شلغم (!) ;)

babakslt

Member
ایول یوسف... خیلی حال کردم....

واقعاً عالیه...
بابا به منم یاد بدین.. بی معذفتا...

تابعد...

جدیدترین ارسال ها

بالا