[مقاله] وقتی اديوس قاطی ميکنه

studio max

Member
برای شمايی که زياد ادیوس کار ميکنيد حتما پيش اومده که,گاهی اوقات که
مثلا تايم زيادی رو يکسرهدچار مشکل ميشه و به مرور
زمان کارايی سابقش رو از دست ميده و مثلا بين کار کردن گير ميکنه,سرعتش
کم ميشه(سنگين ميشه),گاهی اوقات اصلا ريخت ظاهری برنامه هم بهم
ميريزه(پنجره ها جاشون عوض ميشه)بعضی وقتا بالا نمياد و خلاصه اعصاب
!!خورد کن ميشه
برای رفع اين مشکل يه راه حل اساسی هست که بايد قبل از اون حتما حتما از
.پروژه ها بک آپ بگيريد و سيو کنيد که دچار مشکل نشيد
:کافيه به مسير زیر در ويندوز بريد و همه چيز رو پاک کنيد
C:\ Users\ esme systemetun\AppData\Roaming\Canopus\EDIUS\6.00

..:::اگر دکمه تشکر روبزنی ثواب میگیری و در قیامت اعتبار شارژحسناتت میره بالا :::..

آخرین ویرایش:

Afterlife

Active Member
دوستان گلم دوست من درست میگه . این مسیر درسته فقط باید تیک نشان دادن فایلهای مخفی سیستمی تون فعال باشه . فقط بگم تنظیمات ادیوس با این حرکت کلا ریست میشه و باید از نو تنظیم کنید ...

سمیر2011

Active Member
الان مطمئن شدی ولی ادب خوب چیزی هست
ناراحت شدین
منظورتو بصورت واضح نمی گی و بعد دیگران را متهم می کنی
اصلا ادیوس 6 خودش از بیخ مشکل داره به غیر از ادیوس 6 که دارای کلی باگ امنیتی است در سایر ادیوس ها ما مشکلی نداریم و در ادیوس های دیگر چنین مسیری نیست باز بگو ادب خوب چیزیه اگر از 6 استفاده می کنید حتما عوض کنید مناسب نیست .
شما که می گی من ادیوس بلدم اینو هم بگین که 6 مناسب نیست و بهتره از اپگیرید ها ساتفاده کنید نه اینکه ذهن ملتو تو همون 6 نگخدارید و بعد ما را متهم کنید

آخرین ویرایش:

Afterlife

Active Member
دوستان گلم بجای بحث تو مسائل ساده سعی کنید تو حل مشکلات به هم کمک کنید .

Afterlife

Active Member
دوست عزیزم سمیر تو ادیوس 5 یا 6 تفاوتی نداره تمامی نرم افزار های موجود روی سیستم شما در C:\Users\Your Pc\AppData وجود داره و نسبت به کارایی در شبکه دسته بندی شده .

سمیر2011

Active Member
دوست عزیزم سمیر تو ادیوس 5 یا 6 تفاوتی نداره تمامی نرم افزار های موجود روی سیستم شما در C:\Users\Your Pc\AppData وجود داره و نسبت به کارایی در شبکه دسته بندی شده .

واقیعتش در ویندوز سون مسیر است ولی برای ایکس پی من طبق روش بالا همان کار را انجام دادم ولی چیزی ندیدم شاید روی xp چنین نیست همه فایل های مخفی سیستم هم روشن کردم ولی هیچی قابل مشاهده نیست . این مورد برام جالب اومد
در کل باز ممنون از نظرتون

در ضمن روش آموزش دوستمون ناقصه بهتر بود اینجوری اموزش می زاشت بهتر و حالیتر بود

EDIUS65-installation3.png

آخرین ویرایش:

Afterlife

Active Member
دوست من سمیر از همه توقع نداشته باش حرفه ای باشن همونطور که در کنار یه عده حرفه ای امثال من و تو نیستیم .
دوستان سعی دارند تا به هر شیوه ای که شده مطلبی و آموزشی رو بزارن . مهم اینه که وقتشون رو اهدا می کنند . مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا