ورژن 4 VN Plugin

geo_vahid

Member
مفته.
نرم افزار 40 دلاری. منسفانست.
معمولا نرم افزار هر چه تخصصی تر میشه گرون تر میشه. جدا از این که کافیه یک کار طراحی انجام بشه که دست کم 200 تا 300 تومنه.

mohammad@er

Well-Known Member
مفته.
نرم افزار 40 دلاری. منسفانست.
معمولا نرم افزار هر چه تخصصی تر میشه گرون تر میشه. جدا از این که کافیه یک کار طراحی انجام بشه که دست کم 200 تا 300 تومنه.

وی ان پلاگین خیلی تخصصیه ؟

جالبه !

نمی دونستم !:lol:

geo_vahid

Member
منظور از تخصصی تعداد کاربرهاست. یعنی مخاطب ها قشر خاصی هستند و تخصص معماری دارند.

mohammad@er

Well-Known Member
من نمی گم پلاگین بدیه یا چیزی !

هر چی باشه با این دانش دست و پا شکسته ما از برنامه نویسی این کار کار موفقی هست !

من خودم حاضر به خریدم !

اما شما از ترس اینکه یه وقت کرک نشه نسخه دمو از اون رو نمی زارین !

geo_vahid

Member
استراتژی ما فروش به شرکت هاست. اوایل فکر میکردیم نگذاشتن دمو کار اشتباهیه ولی تجربه نشون داد این کار اشتباه نیست چنانچه سیاست شرکت ها و یا افرادی در خارج هم همینه. در صحبتی که با یکی از توسعه دهندگان برنامه نویسی مکس داشتیم دو راه کار پیشنهاد داد:
1- ارائه نرم افزار بصورت رایگان و قرار دادن قسمتی در سایت که هر کس مایل بود به عنوان کمک نقدی پول واریز کند
2- همین راهی که تا کنون در پیش گرفته ایم

البته بالاخره باید نرم افزار public بشه و شاید جاییه که هنوز در مورد چگونگی اون تصمیمی گرفته نشده. در فروش خارجی تجربه نشون داد شکسته شدن قفل فروش رو کم نمیکنه و گاهی حتی فروش رو افزایش هم میده. ولی هنوز در این مورد تصمیمی قاطعی از طرف ما گرفته نشده.

جدیدترین ارسال ها

بالا