ورژنهاي ويندوز براي استفاده بيلدر

بازم سلام.
خواستم بدونم پروژه هايي كه با نسخه هاي مختلف بيلدر ميسازيم روي چه ورژنهايي از ويندوز قابل استفاده است مثلا آيا ويندوز ويستا و ويندوز7 هم پروژه هارو ساپورت و اجرا ميكنن.
اين سوال از اينجا برام پيش اومد كه روي يه لب تاب يكي از دوستان لينوكس نسخه آبونتو نصب بود و لينوكس هم كه ميدونيد نرم افزارهاش سخت پيدا ميشه واسه اين بود كه اين سوال به ذهنم رسيد كه آيا ممكنه پروژه ها در نسخه هاي جديد ويندوز اجرانشه؟
بازم ممنون.

BEHESHT

Well-Known Member
لينكوس يك سيستم عامل ديگه هستش طبيعتاً فكر اين كه بشه برنامه هاي ويندوز رو لينوكس نصب كرد هم غير قابل درك هستش

اما ماكروسافت با سياست هاي همواره از نظر من نا اميد كننده دست به يك كارهايي ميزنه واقعا ناشايست:green:

اما پروژه هاي MMB اجرا شدنشون ميشن بله اما بعضي از خواص شون ممكنه جواب نده مثلا من يادم اين Full screen شدن تو ويستا يكي از دوستان گفت عمل نمي كنه

اما علت اين كه ممكنه اشكالاتي ايجاد شه اين هستش كه تو XP همه ویروسهای قدیمی بدون نیاز

به Import Table اجرا میشدن و واسه همین تو ویستا مایکروسافت کاری کرد که آدرس api ها

یکی نباشه و 7 هم همين طور خب فايل هاي بيلدر از اين قاعده جدا مي شن چون جداول وروديشون تقريباً بي نقصه اما در ويندوز هاي

آينده ممكنه اگه فايلت كمي API هاي شك بر انگيز رو استفاده كنه احتمالاً اجرا نشه:wink:

و همچين چيزي تقريباً تو بيلدر محاله تا الان:-?

ياحق باحق تاحق:rose:

api چي هست كجاست و دقيقا چيكار بايد بكنم چون من اينايي رو كه گفتي متوجه نشدم.
ممنون.

BEHESHT

Well-Known Member
دوست من زياد خوتن رو اذيت نكن و نگران نباش

گفتم كه:

و همچين چيزي تقريباً تو بيلدر محاله تا الان:-?
API توابعي هستش كه نويسند گان سيستم عامل ويندوز براي انجام كار تو ويندوز در نظر گرفتن تقريبا هر كاري تو ويندوز انجلم ميشه

با استفاده از API هستش مثلا همين پنجره ي MMB با استفاده از دستور CreateWindowEx ايجاد ميشه ديگه برو تا آخر كار:green:
ان شاالله آينده ...

يا علي:green:

جدیدترین ارسال ها

بالا