ورود به سايت باip

Alioffline

Member
سلام بچه شايد گفتن اين موضوع اينجا درست نيست ولي ديدم شما خيلي در اين زمينه مي دونيد گفتم اينجا بگم بچه راهي است كه بشه از روي ipيه سايت بهش نفوذ كرد اصلا راهي است كه به شه به يه سايت نفوذ كرد و در اون تغيير ايجاد كرد سايت مورد نظر از نظر امنيت 0 استمن مي خوام فقط چند تا تغيير توش بدم چون همه مال منو تغيير دادن و فقط من موندم كه چيزي نمي دونم

tornado

Member
سلام اقا

شما IP کدوم سایت رو نمیدونی :)

این چه سوالیه عزیز دل برادر .

میخواهی IP سایت یاهو + مجیدانلین + سایت خودم رو بدم !

براحتی میشه با یه دستور IP سایت رو فهمید :)

بیا این هم IP سایت مجیدانلین :

69.93.110.26

موفق باشی ...

tornado

Member
گفتم شايد منظورم را نفهميده باشي دوباره پست زدم

خلاصه مطلب ( علي جان : هيچ سايتي رو نميشه با داشتن اي پي اون سايت بهش نفوذ كرد ! )

در مورد قسمت دوم سوالت هم بهتره رجوع كني به امنيت نفوذ و هك .

موفق باشي

houtanal

Member
IP سايت ها آدرس سرور انهاست.در بسياري از (اكثر) وب سرور ها كه داراي يك آدرس هستند تقسيم بندي براساس چيزي به نام هدر نيم انحام مي گيرد به اينصورت زماني كه درخواست شما از نام به آدرس تبديل مي شود فيلد ديگري هم كه شامل نام سايت است به هدر بسته اضافه مي گردد كه وب سرور با مشاهده آن شما را به سايت مربوطه ارجاع مي دهد.
اما بعض سايتها مثل ياهو يا مايكروسافت و يا ... كه داراي چندين سرور هستند بيشتر از يك آدرس دارند كه بر اساس آناليز ترافيك شما را به نزديكترين و خلوت ترين سرور خود ارجاع مي دهند.
شما با داشتم آدرس تنها مي توني به وب سرور سايت نفوذ كني كه چون داده ها و در اكثر موارد بانك اطلاعاتي نيز در آن قرار دارد ميتواني فايل هاي سايت را عوض كني يا هر كاري كه مي خواهي با آن انجام دهي اما راهه دوم نفوذ از طريق باگ هاي برنامه نويسي در برنامه نويسي سايت هاي ديناميك است كه بر اساس آن به بانك اطلاعاتي دسترسي پيدا مي كنييا كوكي ها را مي دزدي يا ....

masood_y

Member
البته نفوذ به يك وب سرور هر چند هم به قول خودمون مرخص باشه به اين راحتي ها نيست.
در رابطه با بدست آوردن آي پي يك سايت هم ساده ترين راه پينگ كردن به اونه.
براي اينكار بايد از منوي Start گزينه Run رو انتخاب كني و بعد ازتايپ كردن cmd در پنجره باز شده تايپ كني:
ping www.webname.com -t
فقط بايد به جاي web name آدرس سايت مورد نظرت رو بدي.
اون t- هم كه مي بيني براي اينه كه به مدت زيادي با اون سايت پينگ بشه تا براحتي بتوني آي پي رو يادداشت كني. البته بودن يا نبودن t- براي به مقصود رسوندن شما زياد فرقي نمي كنه.

Alioffline

Member
بابا بلدم ipروبدست بيارم قبلا خوندم مي دونم ممنون من مي خوام نفوذ كنم نفوذ بابا حتما بايد اين كار بشه ضروريه

Alioffline

Member
اگه كسي كمكم كنه چي مي شه كمكم كنيد بايد به سايت نفوذ كنم و تغييراتي بدم بياييد يه جبهه درست كنيم براي حمله

tornado

Member
علي جان مگه نميگي براي نفوذ بايد IP سایت طرف رو بدست بیاری ؟؟

خیلی خوب ... IP اش با من !

IP کدوم سایت رو میخواهی ؟؟

Alioffline

Member
من نمي دونم ipمي خواد يا نه ولي خودم بلدم بدستش بيارم ممنون شما بقيه كارهارو رديف كن

tornado

Member
علي جان اصلا ولش كن

شما هنوز خودت نميدوني ميخواهي چيكار كني ؟ :)

موفق باشي ..

siavash-tanha

Well-Known Member
عزيزان دله برادر اين داداش ما ميخاد با دونستن يه آي پي وارد سايت بشه بعد هكش كنه

اما بنظرم كسي اينجا اينچيزارو ياد نده

چون موارد هك زد قوانين انجمنه

*ابوذر

tornado

Member
Abouzar_m گفت:
عزيزان دله برادر اين داداش ما ميخاد با دونستن يه آي پي وارد سايت بشه بعد هكش كنه

اما بنظرم كسي اينجا اينچيزارو ياد نده

چون موارد هك زد قوانين انجمنه

*ابوذر

IP سایت مجید انلین با IP سایت من و IP شاهکلید , IP خیلی از سایتهای دیگه یکیه !
:lol: حالا ایشون چطور میخواد با دونستن IP وارد سایت بشه خدا عالمه !!!!!!!!!!!!!!!

ابوذر جان کی ( زد ؟!؟! ) قوانین رو ؟! :eek:

نکنه منظور شما ( ضد ) هستش ؟؟

همگی موفق باشید ... ابوذر جان فکر نمیکنم خود علی عزیز هم بدونه چکار میخواد بکنه !!؟! :wink:

Alioffline

Member
بابا مسخره نكنيد كه من بي سوادم خوب نمي دونم بابا فقط يه چيز رو مي دونم كه بايد اونجا و اون نفري كه رمز منو عوض كرده داغون شه والسلام چه كمكم كنيد چه نكنيد تازه ممقصود من بر خلاف قوانين نيست

tornado

Member
علي جان فكر كنم شما بلاگ ات هك شده نه ؟؟

بعد ميخواهي در عوض هک شدن بلاگ free و بی امنیت ات بیایی و سایت ( شاید با اعتبار و با امنیت ) وی را هک کنی ؟!

اون نفري كه رمز منو عوض كرده داغون شه والسلام چه كمكم كنيد چه نكنيد تازه ممقصود من بر خلاف قوانين نيست

چه کمک کنیم چه نکنیم شما دیگه هک اش میکنی :)

علی جان موفق باشی .. هک اش کردی مارو هم خبر کن یه امضا ما هم تو home page اش بذاریم !

siavash-tanha

Well-Known Member
علي جان يه سر به اين تاپيك بزن

(مطرح كردن مسايل هك تو انجمنا خلاف قوانين سايته)

اما به قول معروف تبصره وجود داره رجوع شود به تاپيك زير: :wink:

http://forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=18406

طبق نظر آقا پيمان رجوع شود به آقاي NorTh HaCkeR

ابوذر

ببین داداش هیچوقت نمیتونی با داشتن فقط یک آی پی سایت کسی رو هک کنی . اگه منظورت برنامه هایی مثل ساب سون و موسوکر و ترانژواست که با آی پی هک میکنن باید بهت بگم که اول باید یه فایل سرور رو سیستم طرف باز کنی تا اون فایل سرور پورت های باز سیستم طرف رو پیدا کنه و شما هم که آی پی اون بابا رو میدونی و از اون طریق میتونی به سیستم طرف یا اون سرور یا هر چیز دیگه ای نفوذ کنی و بعدش هم که دیگه کاری نداره

جدیدترین ارسال ها

بالا