وب سايت فول فلش

thrall

New Member
با سلام خدمت همه مجيد آنلايني ها
بچه من يه وب فول فلش درست كردم
مي خواستم دوستان ببيند و نظرشون رو بدن الته يكم ريزه كاري داره
اگر دوستان لطف قيمت رو هم به من بگن ممنون ميشم آخه هنوز به طرف قيمت ندادم
مرسي:oops::oops::oops::oops::oops::oops:
آدرس:
http://www.ghassami.com

sina_np

New Member
وب سایت خوبیه. اگر در قیمت دادن مشکل داری می توانی از زمانی که بر روی پروژه گذاشتی برآورد قیمت کنی.

FlashBank

کاربر فعال
با سلام

طرح خوبی شده .
به نظر من با توجه به سادگی کار کمی سنگین بنظر میاد (از لحاظ Load )

موفق با شید

smmousazadeh

Well-Known Member
سنگینه !!
من بودم رنگ اون نوشته خطاطی رو یه رنگ دیگه میزاشتم یا اینکه زیرش یه سایه میاوردم

ولی در کل خوشمان آمدیه

++Hadi++

Active Member
خیلی خوبه ... ای کاش موقعی که لودینگ انجام یم شه (بخش های مختلف ) دکمه ها فعال باشن و بشه لودینگ رو کنسل و به جای دیگه رفت ...

thrall

New Member
از نظرات همه شما دوستان کمال تشکر را دارم
در مورد سنگینی سایت قبول دارم که سایت سنگینه
که بابت قسمت گالری نقاشی سایت میشه که توی مین اصلی کار لود میشه

راستش رو بخواین توی شهر خراب شده ما هنوز جا نیافتاده که با توجه به ساعت یا وقت گذاشته شده روی پروژه پول بدن من قیمت دستم نیست اگه بخوایم پروژه ای حساب کنیم چقدر میشه؟؟؟؟؟؟:sad::sad::sad:
ممنون میشم راهنماییم کنید

thrall

New Member
ممنون از شما باید از این به بعد همین کار رو بکنم و قرارد رو ببندم

حالا یه سوال
خیلی وقته میخوام بپرسم ولی نمیشه
حالا هم شاید به این تاپیک ربط نداشته باشه شرمندم

برای قیمت دادن روش خاصی وجود داره؟
اصولا قیمت دادن یه پروژه فلش حالا یا سایت یا سی دی کاتالوگ یا اینترو و بنر و .... به چه صورتیه؟

++Hadi++

Active Member
دست خودته ... و قراردادی و توافقیه .از طرفی یه سری از مشتری ها دنبال کار های ارزونترند و از طرفی یه سری پولدارها و حرفه ای ها دنبال راه مطمئن و افراد مطمئن و حرفه ای با نمونه کار های خوب و سابقه خوب و برند معروف هستند که ولو به قیمت پرداخت پول بیشتر ، کار بهتری می خوان و قیمت پایین واسه اونا حکم غیر حرفه ای بودن رو خواهد داشت . به نسبت کار و اینکه زحمتی که می کشی و سختی کار و زیبایی کار و ... به نسبت وقتی که صرف می شه و حرفه ای بودن کار (برنامه نویسی و ایده پردازی) و اینکه آیا کس دیگه ای می تونه این کار رو مثل شما انجام بده یا نه تعیین می شه .ولی معمولا مشتری ها یه نرخ هایی تو ذهنشون هست که نباید از اونا خارج شد ولی خوب خود اونا معمولا قیمت کف و پایینو در نظر می گیرن و نباید حرف صد در صد حرف اونا باشه . در کل یه کار یکی دو ماهه تقریبا 2 میلیون به بالا می ارزه ، البته در تهران. شاید به نسبت توان مشتری و اینکه این محصول شما به دست چند نفر تکثیر می شه و می افته (با وجود واسطه و مشتری شما) می تونه قیمت بالا تر هم داشته باشه ... یه سری کار ها هم هست که اگه دنبال منافعشون باشین ، چند ده و شاید در موارد معدود چند صد میلیون بیرزه .موفق باشید .

هادی جان اینا که گفتی همش درسته ولی من بیشتر منظورم یه جور قیمت دادن کلاسیکه
منظورم اینه که یه تعرفه مشخص برای این کار نیست؟
مثلا مرجعی نیست که قیمتا رو نظم بده و رو حساب کتاب قیمت داده بشه؟
یادمه اون روزا یه سری قیمت بود یه جایی بود ... نمیدونم فکر کنم انجمن انفورماتیک بود ... داده بود مثلا اینترو ثانیه ای 4000 تومان یا مثلا سی دی کاتالوگ با 5 تا لینک ... تومان یا ...
به این صورت هنوز کار نشده ؟ هیچ مرجعی وجود نداره؟

++Hadi++

Active Member
والا من یه گروهو می شناسم که 1 دقیقه کار واسه آشنا می زدند 500 هزار تومان حالا دقیقا تعرفه شو نمی دونم . در کل من بیشتر کارم برنامه نویسیه و این سطح انقده وسیع هست که نمی شه تعرفه ای رو واسه کار خاص مشخص کرد . باز به رضا می گم اون انیماتوره و اینجا سر می زنه و بهش می گم با شما هم بحث بشه .

aarshb

New Member
کار خوبیه ولی فونت هات خیلی یزرگ هستند و روی منوی سمت راست اندازه فنوت هی فارسی و انگلیسی با هم برابر نستند و با چیدمان فوتر رو هم درست کنید.

پیروز باشید

sina_np

New Member
خوب شده. آفرین. به نظرم را بر اساس وقتی که گذاشتی قیمت گذاری کن.
:)

smmousazadeh

Well-Known Member
معمولا هر سال انجمن صنفی طراحان یه سری قیمتها برای کارهای گرافیکی ، انیمشن 2 بعدی و 3 بعدی میدخ . ولی چون خیلی کلی هست معمولا برای حرفه ای های هر زمینه ملاک نیست.

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
سایت یکم مشکل داره و بازی در میایه ، هاست و دامین رو از کجا گرفتی ؟

جنسش مرقوب نیست ؟! :shock: یا dns مشکل داره با هاست ؟ :-?از پست کامپیوتر من که زیاد معلوم نیست ؟ :green:

masoudco

Member
به نظر من خیلی اشکال داره گرافیک خیلی پایینی داره خیلی سادست حجمش هم زیاده یه کلام زشته

به نظر من برو تو سایت های که تم فلش می زارن از اونجا ایده بگیر بعد یه کار تمیز در بیار

استعدادش را داری

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا