افزونه 1 وبمستر ها حتما بخونن

• شروع کننده موضوع mi.graphist
  • تاریخ شروع
M

mi.graphist

کاربر مهمان
webmasters-benner.gif
[LTR]دوستان سلام.حالتون خوبه؟مطمئنا شما تا حالا مطالب زيادي رو در مورد كسب درامد از اينترت شنيديد.و اگر بهشون مشغول شده باشيد فهميديد كه هيچكدوم به سرانجام نمي رسه.ولي امروز م يك مژده دارم براي وبمستر هايي كه دوست دارن با توجه به امارشون از دآمد قابل توجهي بهره مند بشن.البته همين ابتداي كار بهتون بگم كه من قول درامد رويايي به كس نمي دم.ولي اگر آمار و بازديد روزانه خوبي داشته باشيد؛مطمئن باشيد كه درآمدي خوبي هم خواهيد داشت.[/LTR]​
webmasters-001.gif
من يك فروشگاه اينترنتي دارم با آدرسwww.Shop4ir.com .سايت من با همكاري اداره پست و شركت رهنما يه سيستم خيلي قوي رو راه اندازي كرده كه با كمك اون شما قادريد با ارجاع مشتري به سايت من ؛ در 20 درصد از كل سفارش اون خريدار بهره مند بشين.مبلغ كاركردتون رو هر وقتخواتيد مي تونيد تو پنل خودتون ببنيد و دوم هر ماه اون به صورت ريال هر مقدار كه بود به حسابتون ريخته ميشه.تو اين طرح تا حالا حدود 20 نفر ثبت نام كردن كه پر كار ترينشون تا حالا (در حدود 2 هفته)تونسته 45 هزار تومان كسب درامد بكنه.خود اگر اطلاعات بيشتري مي خواين به اينجا مراجعه كنيد .اگر هم سوال خاصي داريد باشما تلفن 30 222 40 0912 تماس بگيريد..​
webmasters-1.gif

URL]

جدیدترین ارسال ها

بالا