وبلاگ فارسي با ASP و بانك اكسس

rafa-harry

New Member
سلام استاد
من يه سوال داشتم. من روي اين آدرس كه مينويسم هميني كه شما گفتين گذاشتم ولي يه گير اساسي اينكه نميتونه بازش كنه. من عينا كپي‌ش كردم چرا؟این آدرس

ببخشيد ها شما اين رو كلا از روي وب ويز كپي زيديد ولي يك نكته آيا به كپي رايتش احترام گزاشتيد
ميدونم كار اصلي شما PHP هست ولی اگه ASP کار هستید چرا نتونستید براش TAG طراحی کنید
فکر نمیکنید که اسم دیتابیس تابلو هست و همه میرن دانلودش میکنن بعد ....
فکر نمیکنید امنیت یکی از پروتوکل ها اصلی طراحی های دینامیکی هست
شما در نهایت چیکار کردید
1- دانلود سیستم
2- تبدیل rtr ها به Ltr
3- بعد هم میلینگ لیست رو از همون وب ویز ... دانلود کردید و....
4- نهایتا میتونسید یک ادیتور WYSIWYG رو روش نصب کنید البته میدونم داره اما بدرد نمیخوره
خوب خسته نباشید
شما که برنامه نویس هستید میتونید خودتون یک سیستم مرگی درست کنید که همه تو کفش بمونن
من شخصا از ASP-Rider خوشم اومده واقعا قشنگ و با جون و دل روش کار شده
من دروغ نگفتم اسم سیستمی که درست کردم Trucking Plus Pro هست که فکر کنم مشابه PHP باشه ولی نه اینجوری
بچه ها یک چیزی بهتون میگم همیشه یادتون باشه
میدونین چرا ایران داره یک کشور عقب افتاده میشه
چون هیچ کس روی کاری که انجام میده فکر نمیکنه مثلا شما میخواهی قرمه سبزی بخورید بدون هیچ اطلاعی از قرمه سبزی میشینی همش رو میخوری
فکر نمیکینی
1- کلسترو...
2- چقدر ویتامین داره
و..
جریان این سیستم ها هم به همین صورت این PHPBB که خدا ازش نگزره باعث شد همه برن یک هاست بگیرن و یک برنامه رو توش آپلود کنن
تا حالا فکر کردید که یک برنامه دینامیکی چه قسمت هایی داره شما فقط بلدید آپلود کنید ؟ (بعضی هاجسارت نشه)
فکر نمیکنید فردا توی یکی از سیستم ها مشکلی پیش اومد میخواهید چیکار کنید
پس قبل از آپلود کردن هر سیستمی بشینین یکمی با زبانی که اون سیستم توش ساخته شده کار کنید و یادش بگیرید که بعدا خیلی بدردتون میخوره

کسانی رو میشناسم نمیدونند HTML چیه رفتن MT رو آپلود کردن

خب دیگه ببخشید یک توصیه بود به دل نگیرید
پیروز و موفق باشید و عیدتون مبارک

Netlog

Member
اقايون من هم يه سيستم طراحي كردم كه كار خودمه و امكاناتش البته كمه فقط اين امكانات رو داره:
قابليت مديريت ترافيك سايت و امار گيري از سايت
قابليت اداره ميل ليست و خبرنامه
قابليت تعريف چند كاربرتوسط مدير سايت
قابليت اداره فضاي و اپلود فايل و ويرايش فايل هاي متني به صورت انلاين و بدون نياز به نرم افزار هاي اف تي پي و............................
اسم سيستم هم نت لاگه كه از سايت خودم مي تو نين دانلودش كنين
نسخه حرفه اي سيستم هم به زودي مياد كه علاوه بر امكانات گفته شده 101قابليت ديگه به اون اضافه شده و شامل يك نرم افزار تجت ويندوز براي مديرت افلاين سايت و تنظيمات مي باشد.

zanis

Member
سلام لينكي كه داده ايد از شانس بد ما كار نميكنه اگه لطف كني مسير ديگري براي دانلودش براي ما معرفي كني ممنون ميشم
چاكريم

iranpcg

Active Member
آخه من ديگه تغيير استراتژي و تكنولوژي دادم و الان روي php , mysql كار ميكنم. و ديگه كاري با asp , acssece ندارم.

iranpcg

Active Member
hamid_joon گفت:
1 rahnemai mikham azat benazaret systeme weblog ba php amn tare ya asp?
من از پي اچ پي خوشم مياد ولي وبلاگ پي اچ پي فارسي خوب نديدم الان يه آي وب نگار هست كه مشكل امنيتي يه خورده داره

amir_s

Active Member
error404.jpg

يه دنيا ممنون ميشم!!

iranpcg گفت:
من يه وبلاگ با سورسهاي asp تونستم طراحي كنم كه هم مديريت داره هم امكانات آرشيو و كاملا فاريه اين هم لينك دانلود :
دانلود
آقا من متاسفانه نتونستم سورس شما را دانلود كنم خيلي خيلي ممنون ميشم اگر آنرا برايم به ايميل [email protected] ارسال فرمائيد.

با تشكر صميمانه:oops:

من این فایل رو نتونستم دانلود کنم ... میشه بگین من از کجا م یتونم دانلود کنم ... کلی کارم گیره ... تو رو خدا کمک کنین

جدیدترین ارسال ها

بالا