وبسایت و مواردی که پیش از راه اندازی باید به آن توجه کنیم

شروع موضوع توسط hivaweb ‏11 سپتامبر 2017 در انجمن مسایل عمومی طراحی و توسعه‌وب

 1. hivaweb

  hivaweb New Member

  ارسال‌ها:
  13
  تشکر شده:
  2
  امتیاز دستاورد:
  3
  برای راه اندازی یک وبسایت چه چیزهایی ضروری است؟

  مواردی که باید پیش از ایجاد وبسایت به آن ها توجه کرد :

  • هدف از طراحی وبسایت :
  در هنگام راه اندازی یک وب سایت اولین پرسشی که باید پاسخ داده شود این است که ” هدف از طراحی وب سایت چیست؟” چرا به وب سایت نیاز داریم و این وب سایت قرار است چه کمکی (با توجه به نیاز ما ) به ما کند؟

  • مشخصات بازدیدکنندگان وبسایت :
  این را باید بدانید که بازدیدکنندگان وب سایت شما چه کسانی هستند و چه انتظاراتی از وب سایت شما دارند؟ ظاهر و عملکرد وب سایت شما نیز باید بر اساس خواسته ها و نیازهای مشتری هایتان باشد زیرا وب سایت برای مخاطبان شما طراحی شده است نه برای شما

  • بودجه ی مورد نیاز :
  بودجه ای که برای وبسایت خود در نظز گزفته اید، چقدر است؟ به این نکته باید توجه داشته باشید که بودجه شما نباید بر اساس هزینه ها باشد. به هر حال این مطلب را هم مد نظر قرار دهید که اگر برای وب سایت خود سرمایه گذاری بیشتری کنید، درآمد بیشتری نیز نصیبتان خواهد شد. هزینه های جانبی از قبیل ( لوگوی تبلیغاتی- اسم دامنه بیشتر – تبلیغات و غیره… ) را هم از قلم نیندازید.

  • آرم و نام تجاری مورد نیاز :
  یک نام تجاری خوب ، اگر به درستی استفاده شود، احساس اطمینان را در مشتریان بوجود می آورد ، و این اطمینان رابه آنها می دهد که شما یک فرد کاملا حرفه ای هستید. شما باید از نام تجاری خود در تمامی قسمت ها مانند، سربرگ، یونیفورم کارکنان ، آگهی ها و غیره استفاده کنید. اگر مشتریان آرم تجاری شما را قبلا دیده باشند، مطمئنا بیشتر به شما اطمینان خواهند کرد.

  • محتوای مناسب :
  محتوا مهمترین قسمت یک وب سایت است . محتوایی که در سایت خوداستفاده می کنید باید مناسب و متناسب با موضوع وبسایت شما و بدون مشکل نگارشی و بهینه شده با کلمات کلیدی باشد. همچنین استفاده از تصاویر با کیفیت و مناسب می تواند به جلب رضایت بازدیدکننده بیانجامد.

  • مشخص نمودن زمان لازم برای اختصاص به وبسایت :
  ممکن است شما بهترین وب سایت دنیا را طراحی کرده باشید، اما اگر زمان خود را به آن اختصاص ندهید، قطعا به اهدافتان نیز نخواهید رسید. شما باید مطالب را به روز رسانی کنید، سریعا به ایمیل ها و سوالات پاسخ دهید و به فکر پیشرفت سایت خود باشید.


  منبع: هیوا وب
   
  نوشته شده توسط hivaweb در ‏11 سپتامبر 2017

به اشتراک بگذارید