وایمکس ایرانسل !؟!؟!؟ اصلا !!!

Cisco

مدیر انجمن
با سلام
نمی دونم نوشتن این تاپیک و به اشتراک گذاری اون کار درستیه یا نه . نمی دونم که آیا واقعا این جا جاشه یا نه ...
خیلی با خودم کلنجار رفتم ولی وقتی دیدم ایرانسل خیلی شرکت بزرگیه و با این حرف من هیچ اتفاقی نمیفته گفتم بذار بگم تا دیگران تجربه بد من رو تکرار نکنن . شاید اگر از شرکت دیگری وایمکس می گرفتم نمی گفتم . بگذریم...
من حدود 3 ماه از شرکت ایرانسل وایمکس گرفتم .
سرعت دانلود : 128 ولی من با سرعت 10 دانلود می کنم.
قربونش برم هر چند دقیقه یک بار هم که قطع می شود.
شارژ می کنیش در عرض یک روز 1 گیگابایت ترافیک نمی دونم کجا میره .( با استفاده از adsl پارس آنلاین من با سرعت 250 واقعی دانلود می کنم و با 2 گیگ شارژ 1 ماه دوام میارم ) نمی دونم وایمکس ایرانسل شارژ می دزده ؟
ترافیکت وسط ماه تموم بشه اگر 5 هزار تومان شارژ کنی به طور طبیعی باید 1 گیگ شارژ بشه ولی به 500 مگ که میرسه تموم میشه.
تازه اگر ترافیکت با اتمام اشتراک روزانت مونده باشه 10 گیگ هم که باشه میره . (تازه شارژی که اضافه بر مقدار طبیعی خریدی.)
دیگه نمی دونم چی بگم. خوشحال میشم نظرتون رو بدونم.
خدانگهدار

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
با سلام سیسکو جان من از ایرانسل خبر ندارم و کار نکردم ولی یکی از بچه ها که داشت رازی بود مودم Indoor هم داشت ولی وایمکس مبین نت کار کردم و اون رو خودم تایید میکنم و وایمکس خوبیه وازش راضیم

mohammad50

Member
تو تهران وایمکس فقط داتک خوبه. سیار تو همه شهرها هم مبین نت خوبه. ایرانسل هم تعطیله. قیدشو بزنید.

Cisco

مدیر انجمن
در کل قبل از هر کاری یک سرچ انجام بده:green: تا بعد پشیمون نشی
مانادانا جان من قبلا پارس آنلاین و شاتل و مخابرات و پیشگامان داشتم همشون خوب بودن ولی تصمیم گرفتم سیار باشه که یکی بهم گفت ایرانسل بگیر پوشش بهتره .
الان یک بار قطع بشه حتی یک تلفن پشتیبانی هم به ما ندادن.
مرسی

yamikazy

Member
دوست عزیز سرویسی که شما گرفتید 128 kb بوده که سرعت 10 کیلوبایت در این سرویس منطقی هست چون شما به صورت 128 کیلو بیت گرفتید و باید این عدد رو بر هشت تقسیم کنید تا به کیلوبایت برسید.

موقع گرفتن سرویس های اینترنت حتما توجه کنید که حرف B در جلوی مقدار سرعت شما به صورت کوچک نوشته شده یا بزرگ. اگر حرف بزرگ باشه شرویس شما کیلوبایت بر ثانیه هست و اگر به صورت کوچک نوشته شده باشه کیلوبیت.

ولی در کل که وایمکس ایرانسل نسبتا تعریفی نداره با شما موافقم.

موفق باشید!

Cisco

مدیر انجمن
با سلام
اصلا جدا از سرعتش مشکلات دیگش رو باید چیکار کرد؟
...
شاد باشید .
علیرضا

جدیدترین ارسال ها

بالا