واسه این کارم چقدر بگیرم؟

سلام دوستان

یه کار زدم و واسه دانلود گذاشتم
واسه اینکه حجمش کم بشه صفحاتش رو حذف کردم و فقط سه صفحه باقی موند!
1-صفحه اصلی
2-صفحه منوی درختی
3-صفحه مداحی

باقی صفحات مثل صفحه مداحی هست

این پروژه در طول تقریبا 2 هفته فشرده و شبانه روزی انجام شد
کار عجله ای بود

ممنون میشم راهنمایی کنید من رنج قیمت گیرم بیاد

من خودم اگه فشرده نبود فکر میکنم 700-600 خوب بود اما فشردگیش .....
نظر شما چطوره؟

پیوست ها

• autorun2.rar
    3.2 مگایابت · بازدیدها: 743

ali512

Active Member
به نظر من حد اکثر 50 تومن ارزش داره البته حداکثر . البته اگر با انصاف باشید وگرنه در این کارها می شه هر مبلغی را گرفت .
مبلغ پروژه بسته به نرم افزار و زیبایی کار داره همین کار با دایرکتور می شه دو برابر .
البته یه مدل دیگه هم می شه قیمت داد . اول به طرف می گی من ساعت 3 5 یا ... مقدار می گیرم و کار می کنم . مبلغ ساعت بسته به تخصص طرف فرق می کنه . برای یک آدم وارد و یک نرم افزار سنگین معمولا 6 هزار تومن می شه .

آخرین ویرایش:

سعید.د

Member
سلام
کار مال کجاس همیشه اینو در نظر بگیر خیلی مهمه
اما همون قیمتی که گفتی خوبه
من خودم کار مالتی مدیا میکنم از هرکی باید ی جور بگیری یکی داره یکی نداره

يه مدت نت نبودم به ببين چه خبر شد اينجا!

كاملا با بيلدر ساخته شده بدون هيچ فلشي ، البته پلير و منوي درختي پلاگين هستن طبيعتا
حجم مطالب هم بالا بوده ها اينجا حذف كردمشون كه راحت دانلود شه!
من نمي دونم يعني چي 50 تومن !
2 هفته كار شبانه روزي ! جوراب فروشي هم كني بيشتر از 200 هزار تومن گيرت مياد !
من 450 گرفتم چون طرف پول نداشت و گرنه اصلا رازي نبودم
خودش فلش نخواست و گرنه ميتونستم بهتر براش دربيارم، تو بيلدر فكر نكنم ازين قشنگ تر بشه در اوورد

الان واقعا فهميدم كه هركي بايد با توجه به فشار كار خودش قيمت بزاره ، واقعا درك نكرديد چقدر زمان و فشار برده...:shock:

شايد اصلا به بعضي از كاراي زمان بر اين نرم افزار فكر نكرديد !
منوي درختي!
ظاهر شدن عكس هر فرد (اونم بعد از وقتي كه نرم افزار تموم شد ازم خواستن اضافه كنم)
قابليت وقفه در پلير
قابليت فيش برداري
دسته دسته بودن مطالب
و...

آخرین ویرایش:

khoushechin

Well-Known Member
واقعا که بعضی ها اصلا حالشون خوب نیست !!!!!!
اصلا!
ما که توی یه شهر کوچیک هستم به اسم لار
نمیدونم شما اصفهان هستید
تهران یا هر جایی دیگه
شهر ما پتانسیل لازم برای گرفتن مبلغ های بالا رو نداره !
ولی با این حال چون خودم کار بیلدر میکنم و هم فلش میدونم با بیلدر چقدر سخته! اونم وقتب حجم کار میره بالا
اگر اینو توی 2 هفته زدی بهت خیلی تبریک میگم!
ولی شرمنده که اینو باید بگم خ ر گیرت اوردن که 450 بهت دادن بازم شرمنده!:rose:
من که کارام زیاد تعریفی نیست نمونه کارای افتر افکتم هم توی گالری هست ولی دست کم روزی 200 کار میکنم!

من نمیدونم شما توی 2 هفته گرفتی 450

من اگه این کار رو توی همین سطح می زدم حداقل حداقل 3 تومن میگرفتم!
گفتم حداقل حداقل.

دیگه خود دانی مواظب باش دفعه بعد کلاه سرت نزارن.
منم اوایل اینطوری بود .
برای ساخت تیزر ثانیه ای هزار میگرفتم برای کارهای ساده.
ولی الان کمتر از 5 هزار برای هر ثانیه نمیگیرم تازه بعضی موقع ها از پروژه آماده استفاده میکنم و به خودشون هم میگم که آماده است.

یعنی چی 450 شما کارگری میکردید بیشتر میگرفتید! والا
داداش من بتن کنه بعضی موفع ها که بیکار میشم میرم پیشش کار میکنم روزی 40 تومن.
اگه این دوهفته ای که شما کار کردید رو بتن کنی میرفتم 560 میگرفتم نه 450

باید یه فرقی باشه اونی که داره کارگری می کنه با اونی که از علمش استفاده میکنه.

من نمیدونم هدف از این کارتون چیه تخریب بازار بابا من یه بازی فلش برای شهرداری مون ساختم پیشش رو 10 تومن گرفتم .
بازی فلش پیشش 10 تومن چرا چون بازیه !
قیمت بازی فرق میکنه.
قیمت مولتی مدیا هم فرق میکنه به نسبت.
تازه مولتی مدیا شما خیلی خوبه از همه نظر.

نمیدونم چطور بعضی دوستان کم لطفی میکنن ! اون که میگه 50 !!!!!!

ولی اینو بهت بگم کارهایی گرافیکی قیمتش خیلی بالاست .
فکر کن طراحی آرم یا همون لوگو قیمت پایش 500 تومنه یه لوگوی ساده ها!
جدی دارم میگم.

خط فقر در این 1 تومنه شما 2 هفته شبانه روزی کار کردید 450 یعنی در ماه 900 تومن پس شما فقرید!

آخرین ویرایش:

ali512

Active Member
برای بعضی ها یک کار چند ساعت بعضی ها چند روز بعضی ها چند هفته طول می کشه . اگر شما چند هفته کار کنید دلیل بر این نیست که 3 میلیون بگیرید !!!! به نظر من کار زیاد مهمی نیست . سوس فایل را هم قرار نیست به کسی بدید ولی من با 50 تومن انجام می دم براتون . نرم افزار مهمه mmb نرم افزار ساده و پیش پا افتادیه هست اگر همین کار را با دایرکتور درست می کردید حد اقل 500 می شد .
ضمنا طراحی آراو فرق داره می گیم طراحی یعنی از ذهن خودش طراح باید چیزی را ایجاد کنه اون قیمتش بیشتره . مثلا اگر با ویژوال بیسیک و اکسس یه برنامه انبارداری بنویسید مثلا 1000 تومن براس بگیرید همین برنامه با دیتابیس sql server می شه 5000 تومن اگر با oracle باشه می شه 10000 تونم . یادتون نره نرم افزار مهمه ....

آخرین ویرایش:

mohammad.sub7

کاربر فعال
چه ربطی داره ممکنه شما با نرم افزار فلش یا دایرکتور 1 پروژه خیلی ضعیف درست کنید. یعنی چون دایرکتور یا فلش بوده با اینکه به درد نخوره باید پول بیشتر بگیره؟

به نظر من مهمترین قسمت برای قیمت حجم کار هستش.

هر چقدر هم حرفه ای باشی اگه حجم کار زیاد باشه نمیتونی سریع آماده کنی.

به آدمهایی مثل شما که بازار رو خراب میکنن واقعاً باید تاسف خورد. الان با 50 هزار تومان کارگر 1 آجر هم نمیندازه بالا ساختمون

khoushechin

Well-Known Member
برای بعضی ها یک کار چند ساعت بعضی ها چند روز بعضی ها چند هفته طول می کشه . اگر شما چند هفته کار کنید دلیل بر این نیست که 3 میلیون بگیرید !!!! به نظر من کار زیاد مهمی نیست . سوس فایل را هم قرار نیست به کسی بدید ولی من با 50 تومن انجام می دم براتون . نرم افزار مهمه mmb نرم افزار ساده و پیش پا افتادیه هست اگر همین کار را با دایرکتور درست می کردید حد اقل 500 می شد .
ضمنا طراحی آراو فرق داره می گیم طراحی یعنی از ذهن خودش طراح باید چیزی را ایجاد کنه اون قیمتش بیشتره . مثلا اگر با ویژوال بیسیک و اکسس یه برنامه انبارداری بنویسید مثلا 1000 تومن براس بگیرید همین برنامه با دیتابیس sql server می شه 5000 تومن اگر با oracle باشه می شه 10000 تونم . یادتون نره نرم افزار مهمه ....

:lol::lol::lol:
واقعا که مسخره است. 50 تومن پافشاری هم داره!
اصلا ببینم شما کارتون چیه که نظر میدید.
تا حالا خودتون یه همچین کارایی رو انجام دادین؟
نرم افزار که ملاک نیست عزیزم . اصلا طرفتون که نمیفهمه با چه نرم افزار کار کردید اگر میدونست این نرم افزار ها چیه قابلیت هاش چیه خودش میرفت میساخت.
بعدش همیشه همینجوره ملت در مورد کار تموم شده نظر میدن اونم کم!

مرد باش همین نرم افزار رو با بیلدر بساز با تمام امکاناتش من با سازنده این نرم افزار هماهنگی میکنم مطالب رو بهتون بده 50 تومن نه 100 هزار تومن هم بهتون میدم!

جوابتون رو میدنم که نه هست نیاز نیست بهونه بیارین که آقا سرم شلوغه و من برنامه پیش و پا افتاده بیلدر رو کار نکردم و از این جور حرفا!:lol:

مرد باش انجام بده بهت قول میدم اصلا تا حالا نرم افزار بیلدر رو باز رو هم نکردی و گرنا نمیگفتی 50 تومن!

کار چند ساعته دیگه درسته !!!!!!!
باشه عمرا اگه بتونید این همه مطالب رو توی چند ساعت توی نرم افزار بریزید.
اصلا شما نرم افزار رو دیدید؟؟؟؟ نمودار درختی اش حداقل 5 ساعت طول میکشه !
حداقل!

ali512

Active Member
با سلام
دوست عزیز بنده یک موسسه رسانه های دیجیتال تو شهر اصفهان دارم . حتما می دونید موسسه رسانه دیجیتال چیه و کارش چیه . لطف بفرمائید پرژه بدید چشم با همه مشغله انجام خواهم داد . قبول کنید mmb نرم افزار کار توی بازار نیست . به صرف این که مشتری نمی فهمه نرم افزار چیه نمی شه قیمت بالا داد . برای مثال اگه دوست دارید ایمیل بدید یه نمودار درختی هم براتون ارسال می کنم ....
شما قیمت خواستید من دادم قبول ندارید مشکل من نیست .... بفروشید ده میلیون ... برای من اصلا مهم نیست ...

آخرین ویرایش:
راي اين پرو‍ژه به نظر من رنج بين 700 هزار تا 1 ميليون خوبه.
ولي بعضي وقتها مشتري مداري رو هم بايد رعايت كنيم و به فكر آينده هم باشيم.
الان اگه گوش يه نفر رو ببريم شايد در آينده هيچ كاري به ما نده.
غرور زيادي هم خوب نيست. اگه طرف خيلي هم تو باغ نيست ميشه يه كار معمولي در حد خودش زد و قيمت معمولي هم گرفت.

member99

Member
همونطور که خودت گفتی کاملا با mmb ساختی / کارت قشنگ و شسته رفته هست، اما قیمتی که گرفتی نجومی هست / من خودم چون از ساخت مولتی مدیا، فلش و طراحی صفحات وب آشنایی دارم میدونم قیمت های سرسام آوری توی این شغل ردو بدل میشه... به نظر من نهایت دستمزد منصفانه واسه کارمولتی مدیا که انجام دادی 150 تومنه / نمی گم شما گرون می گیرید، کلاً افرادی که توی این حرفه فعالیت می کنند بی انصافند

ali512

Active Member
با جمله بی انصاف کاملا موافقم . کلا تو این حرفه خیلی ها بی انصافند . من یه فایل صوتی 10 دقیقه ای سفارش دادم قیمت اولیه 1 میلیون گفتند . اما بعدا که فهمیدند خودمون ایمن کره ایم 250 هزار تومن گرفتند یعنی 75 درصد پول زیادی می گیرند ....

جدیدترین ارسال ها

بالا