وارد کردن 600 صفحه ورد تو ایندیزاین

aminy62

New Member
با سلام. من یه فایل ورد 620 صفحه ای دارم . میخوام بیارمش تو ایندیزاین. تا اینجا مشکلی ندارم. مشکل اینجاست که میخوام وقتی ایمپورت می کنم، معادل صفحات ورد تو ایندیزاین صفحه ساخته بشه. نه اینکه دستی من صفحات رو بهم وصل کنم، . به عبارت ساده تر، 620 صفحه ورد دارم. میخوام با ایمپورت تو ایندیزان، 620 صفحه تو ایندیزاین ساخته بشه. بصورت اتوماتیک. اساتید لطفا راهنمایی بفرمایید. با تشکر

aminy62

New Member
آقا خودم پیدا کردم جوابش رو. گفتم بزارم شاید به درد شما هم بخوره
توی ایندیزاین کنترل + d می زنید، فایل ورد رو صدا می کنید. وقتی وارد محیط ایندیزاین شد، یه صفحه پیغام میده، بدون تغییر اوکی کنید. نکته مهم اینجاست. ایندیزاین از شما میخواد که متن رو وارد کنید. (کنار موس یه سری خط متن هست. هر جا بزنید متن ورد همونجا وارد ایندیزاین میشه). اگه دگمه شیفت رو نگه دارید، به تعداد صفحاتی که در ورد وجود داره، در ایندیزاین صفحه نگه می داره. اگه شیفت رو نگه ندارید، فقط یک صفحه میسازه و باید دستی خودتون صفحات بعد رو درست و متون رو به هم وصل کنید.

پس پاسخ صحیح : نگه داشتن شیفت در هنگام ورد فایل ورد به ایندیزاین می باشد.

سربلند و موفق باشیم

Mahsa Emitis

New Member
اگر از ابتدا تنظیمات صفحه بندی رو طوری انتخاب کنید که text box روی a master باشه، همه متن به طور اتوماتیک به صفحات منتقل می شه..... اما اگر text box نداشته باشید بایداز دستور بالا استفاده کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا