وارد کردن قالب در جولا

سلام به همه اساتید
من در زمینه گرافیک کار میکنم و چند باری واسه دوستم قالب وبسایت طراحی کردم یعنی فقط با فتوشاپ هدر و منوها رو زدم اما حالا میخام خودم جولارو یاد بگیرم.
چندتا pdf تو سایت بود که همشونو خوندم و تا حدودی آشنا شدمٰ اما متوجه شدم بزرگترین مشکل وارد کردن قالب هستش. راستش توی آموزشهای سایت خیلی واضح توضیح داده نشده.میخاستم بصورت ساده بگین که برای آوردن قالب باید چه کارهایی بکنم
من بشدت مبتدی هستم!

آخرین ویرایش:

cimas

New Member
سلام به همه اساتید
من در زمینه گرافیک کار میکنم و چند باری واسه دوستم قالب وبسایت طراحی کردم یعنی فقط با فتوشاپ هدر و منوها رو زدم اما حالا میخام خودم جولارو یاد بگیرم.
چندتا pdf تو سایت بود که همشونو خوندم و تا حدودی آشنا شدمٰ اما متوجه شدم بزرگترین مشکل وارد کردن قالب هستش. راستش توی آموزشهای سایت خیلی واضح توضیح داده نشده.میخاستم بصورت ساده بگین که برای آوردن قالب باید چه کارهایی بکنم
من بشدت مبتدی هستم!
با عرض سلام به شما دوست عزیز
برای ساخت قالب سایت برای جموملا میتونی از قالب های پیش فرضش استفاده کنی یعنی قالب رو دستکاری کنی فایل php آن را باز کنی و کد های آن را ببین من خودم با این کار ها الان خودم طراح قالب وب سایت هستم اگر متوجه نشدی من میتون با مبلغ کمی برات قالب سایت بسازم.

آدرس وب سایت :www.designsweb.ir
آدرس انجمن:Forum.designsweb.ir
ادرس ایمیل:[email protected]

afkhami

Member
سلام رضای عزیز
برای شروع کار میتونی مقداری از کتاب های css و html و جوملا رو مطالعه کنی ولی همونطوری دوست عزیزمون هم گفتند باید خودت با قالبهای آماده سروکله بزنی و نمونه سایتی رو بسازی که تمرین باشه برای کارهای بعدیت من جند تا کتاب دارم که یه مقداریش رو خوندم و توی پروژه هایی که انجام داده ام به دردم خورده برایتان میگذارم تا دانلود کنید امیدوارم مفید باشه.

پیوست ها

• Joomla farsi template make.pdf
    849.4 کیلوبایت · بازدیدها: 58
سلام رضای عزیز
برای شروع کار میتونی مقداری از کتاب های css و html و جوملا رو مطالعه کنی ولی همونطوری دوست عزیزمون هم گفتند باید خودت با قالبهای آماده سروکله بزنی و نمونه سایتی رو بسازی که تمرین باشه برای کارهای بعدیت من جند تا کتاب دارم که یه مقداریش رو خوندم و توی پروژه هایی که انجام داده ام به دردم خورده برایتان میگذارم تا دانلود کنید امیدوارم مفید باشه.

من این pdf رو خوندم اما مربوط به نحوه فارسی کردن قالب بود و چیز زیادی متوجه نشدم
یه آموزشی باشه که حداقل بگه این index.php کجاست! منظورم اینه من هنوز نمیدونم این پوشه ها و فایلهایی که باید تغییر کنه کجاست
آموزش خیلی ابتدایی
یه سوال دیگه جوملا روی سون نصب میشه؟

آخرین ویرایش:

mirsalehi

Member
تو جوملا دو تا فایل index داری
یکی تو صفحه اصلی هاستت هست
یکی هم iindex قالبت هست که تو پوشه ی templates و تو فولدری که به نام قالبت درست شده هست

afkhami

Member
من یک فایل دیگه با عنوان فارسی کردن قالب پیدا کرده بودم که اون رو هم پیوست کرده بودم ولی فکر کنم چون حجمش زیاد بوده رو سایت نیاورده خیلی هم طول کشید تا آپلود بشه متاسفم ولی اگر پیداش کنم دوباره آپلودش میکنم و براتون رو همین صفحه خواهم گذاشت .

من هنوز منتظر راهنمايي دوستان هستم!
كسي ميتونه يه آموزش تصويري بذاره؟ مثلا يه قالب كه با فتوشاپ طراحي شده رو بصورت قدم به قدم به يك قالب جوملا تبديل كنه.
اگه كسي لطف كنه اين كارو انجام بده كمك بزرگي به من و امثال من كرده

Graphessional

Active Member
متاسفانه باید عرض کنم راهنماییهایی که دوستان کردند به درد شما نخواهد خورد
از اونجا که شما گرافیست هستید و آشنایی چندانی هم با کد نویسی ندارید بهترین گزینه براتون می تونه طراحی با نرم افزار آرتیستیر باشه که یه نرم افزار گرافیکی هستش و شما برای طراحی با اون نیاز چندانی به کد نویسی نخواهی داشت
در کنار اون می تونید یواش یواش روی سی اس اس و بعد از اون پی اچ پی مطالعه کنید تا تسلطتون بیشتر بشه
آرتیستیر قابلیت طراحی قالب برای جوملا، وردپرس، دروپال و... رو داره
این چیزیه که دنبالش می گردید دوست من!

متاسفانه باید عرض کنم راهنماییهایی که دوستان کردند به درد شما نخواهد خورد
از اونجا که شما گرافیست هستید و آشنایی چندانی هم با کد نویسی ندارید بهترین گزینه براتون می تونه طراحی با نرم افزار آرتیستیر باشه که یه نرم افزار گرافیکی هستش و شما برای طراحی با اون نیاز چندانی به کد نویسی نخواهی داشت
در کنار اون می تونید یواش یواش روی سی اس اس و بعد از اون پی اچ پی مطالعه کنید تا تسلطتون بیشتر بشه
آرتیستیر قابلیت طراحی قالب برای جوملا، وردپرس، دروپال و... رو داره
این چیزیه که دنبالش می گردید دوست من!

من آرتيستر رو دارم اما نسخه ترياله
سريالش رو نتونستم پيدا كنم، شما داريد؟ Artisteer 2

Graphessional

Active Member
آرتیستیر کرک نداره عزیز
به جاش یه لودر داره
اینو که بهت می دم کپی کن تو پوشه bin (تو همون پوشه ای که آیکن آرتیستیر هست) و از اون به بعد هر وقت می خوای نرم افزار رو باز کنی روی این آیکن کلیک کن.
در ضمن یادت باشه یه پروژه رو باید تا انتهاش بری وگرنه پروژه هایی رو که ذخیره می کنی دوباره باز نمی شن.
اگه یه روز خواستی کاملاً روش متمرکز بشی می تونی لایسنسشو بخری.

موفق باشی!

پیوست ها

• artisteer.2.4.0.27666-loader.zip
    30.7 کیلوبایت · بازدیدها: 18

جدیدترین ارسال ها

بالا