وارد کردن فلش در دایرکتور (طفا کمک کنید)

mohsen198x

Member
سلام به همه
من یه سی دی مالتی مدیا با فلش طراحی کردم حالا می خوام فایل home page رو تو director وارد کنم ما بقیه دستورات یا انیمیشن ها رو کاملا تو فلش درست کردم فقط می خوام با director یه فایل exe درست کنم
حالا مشکل اینجاست که با director تا حالا کار نکردم. از شما دوستای خوب خواهش می کنم که منو راهنمایی کنید.ممنون میشم.

mdchicho

Member
اگر فقط میخواهی EXE درست کنی بهتره از برنامه دیگه ای مثل ُSwish Studio استفاده کنی که به نظر من بهترینه تو این زمینه .
شعر گفتم .:D

آخرین ویرایش:
سلام
کافی فقط همون صفحه اصلی را در دایرکتور اینپورت کنی البته در هنگام وارد کردن گزینه link to extrernal فعال باشه بعد فایل را روی صفحه قرار بده و بعد روی فریم یک کد زیر را بنویس
on exitframe
go the frame
end
یا علی موفق باشید

mohsen198x

Member
دوست عزیز من فایل swf که import می کنم فایلم بهم میخوره یعنی back groundamo با بعضی از symbolهامو بهم میزنه
چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محسن جان دایرکتور به طور پیش فرض فلش 7 رو ساپورت داره اگر آپدیت رو نصب کنی 8 رو هم ساپورت می کنه
حالا شما در هنگام خروجی در فلش نسخه 7 رو انتخاب کن و بعد خروجی بگیر موفق باشی.

mohsen198x

Member
از همتون ممنونم با کمال شرمندگی یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه که دکمه ای که برای Exit گذاشتم کار نمیکنه البته دستورش تو فلش درسته فقط نمی دونم چرا تو Director اجرا نمیشه !!!!!!!!!

nima_dir

Active Member
سلام دوست عزیز
عزیزم شما اگه بخواین از مووی خارج بشین باید با لینگو کد بنویسین . خوب روششم اینه که اولا اون کد خارج شدن رو از فلش حذف کن بهد بیا یه شکل عین اون دکمه و هم اندازه دکمه اگزیت بزار روش و بعد مقدار (خدایا اسمش یادم رفته اونی که زیر ink هست و مقدارش 100 درصده رو بذار رو صفر. خوب الان محو شد و توی کد کلیک یا همون mouseup بنویس _movie.quit() فکر کنم درست بشه
موفق باشی

spidar

New Member
سلام همکار عزیز
اولا برای اینکه فایلهای swf شما زمینه هاش خراب نشه روی هر کدام کلیک کن بعد ink آنرا تغییر بده یعنی back ground transparent کن به نظرم مشکل شما حل شود برای دکمه خروج هم یک آیکون برای خروج بگذار از سربرگ behavier اول یک new انتخاب و بعد از پنجره پایینی گزینه exit frame را انتخاب کن موقعی که اجرا بگیری کار خواهد کرد .

nima_dir

Active Member
سلام
اولی درست ولی دومی همیشه کار نمیکنه اگه فریم اگزیتت آخرین فریم نبود چی ؟exit frame باعث میشه مووی ادامه پیدا کنه
موفق باشی

spidar

New Member
سلام
ببخشید به جای exit frame باید بعد از دستور mouse down و بعد از پنجره کناری قسمت navigation بخش exit را انتخاب کرد در این صورت نیاز نیست که موی آخر باشد دکمه خروج شما می تواند هر جای برنامه باشد .

mohsen198x

Member
دوستای عزیز ازتون خواهش می کنم یه مثال برام بزارید من هر کاری می کنم این دکمه که روی دکمه exit میذارم ناپدید نمی شه

spidar

New Member
ببخشید من بلد نیستم چه جوری باید اینجا اضافه کنم لطفا آدرس میل را لطف کنید ممنون

mohsen198x

Member
اماتور جن من باید از شما ممنون باشم در حق من خیلی لطف کردین ایشالا بتونم جبران مکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا