وارد سايت Y4hoo.netنميشود!!

Y4HOO

New Member
مچكرم

با سلام . پول كاملا داده شده دوست عزيز . اين سايت در سرور هاي آمريكا هست و براي هر گونه اشتباه ايراد ميگيرند . اين بار هنوز موفق به تماس با آنها نشده ام ولي بزودي سايت بالا مياد :wink:

Sysloop

New Member
ميگم !!!! علي آقا ادم كه كريديت كارت هك كنه با پولش 5 گيگابايت هاست بخره فكره اينجاشم بايد بكنه :)) به هر حال اميدوارم زودتر راه بيفته من تازه داشتم حال ميكرد با سايت در ضمن اين مقالات كه الان روي سايت www.y4hoo.net نوشتين را يه جوري زودتر بدين ما منتظريم مخصوصا اون Hack with Media service vuln كه خيلي دوست دارم ببينم چيه :)

ShirShah

Member
هاست هاي ايراني هم دست كمي از هاست هاي خارجي ندارن... خصوصا اينكه خيلي ارزون ترند....

reza_marshal

New Member
استفاده از هاست ايراني براي سايتي كه آموزش Security ميده و ممكنه هر لحظه از طرف رقبا مورد حمله قرار بگيره مناسب نيست متاسفانه سرور هاي ايراني هم همشون BUG دارن مثل ISP صبا www.sap-it.net كه طي اين 1 ماه 2 بار مورد حمله قرار گرفته يكبار از طرف Sir_iranian و Dj_agoustinno از بچه هاي همين سايت www.y4hoo.net و يكي از طرف بچه هاي آشيانه كه جالبه بهتون بگم من همين الان كه تست كردم اين سايت بخاطر نبودن پشتيباني هنوز UP نشده و حتي هنوز درايو ROOT آن بازه و باز در عزض 1 يا 2 دقيقه هك ميشه !!‌ اينم از هاست و سرور ايراني 8O

Y4HOO

New Member
در مورد بعضي از حرف ها

بله براي سايت هاي سكيوريتي بايد از هاستينگ هاي معتبر استفاده كرد . حداقل بايد سعي كرد كه حتي از سرور هاي ويندوز استفاده نكرد كه هر ساعت يه بگ جديد پيدا ميكنن . اين سروري كه من انتخاب كردم بيشتر از كل ايران سرعت داره كه حملات دي ا اس رو جلو گيري كنه و همه چيز رو هم ساپورت عالي ميكرد دليلي نداره كه ناراضي باشيم :wink: ولي خوب كمي سخت گير هست . كه ما احترام ميگزاريم . در ضمن دوست عزيز ما سعي داريم كه كارمون قانوني باشه . اميد وارم كه ديگر اين اتفاقات بوجود نياد و همچنين ما بتونيم بيشتر مقاله بديم . مجموع مقالات در حال حاضر 112 عدد است . ميتوانيد استفاده كنيد با تشكر رشيدي

جدیدترین ارسال ها

بالا