هیپنوتیزم در فلش

++Hadi++

Active Member
سلام بر شما دوستان عزیز
یه چند وقتی بود می خواستم یه بازی قدیمی رو تو فلش بازسازی کنم که بالاخره موفق شدم و گفتم اونو واسه دانلود براتون بزارم .
این بازی اسمش هیپنوتیزم هست . البته کاربر با این ترفند هیپنوتیزم نمی شه ولی به خاطر خطای دیدی که در اون بوجود می یاد ، عکسی رو که به نمایش در می یاد رو کج و معوج می بینه .
تمام این بازی اعم از گرافیکش و برنامه نویسیش و ایده اش از خودمه .
(البته این بازی یه بازی قدیمی هست ولی کلا ظاهر و گرافیک و برنامه نویسیش با خودم بوده ...)
این بازی داینامیک طراحی شده . یعنی به هر تعداد عکس که دلتون خواست رو وارد پروژه می کنین و یکی از اونها بصورت رندوم انتخاب می شه و بعد لود می شه و نمایش داده می شه .
طریقه استفاده اینجوریه که شما مثلا عکسی رو می خواهین وارد بازی کنین این عکسو بهتره به سایز 473* 448 در بیارین . بعد اونو بصورت پیش فرض در پوشه pictures قرار می دین و آدرس اونو در فایل ایکسمل Main.xml می نویسین . بصورتی که مثلا اگه عکستون اسمش باشه pic06.jpg ، اگه اونو در این پوشه تصاویر بزارین باید در فایل ایکسملی که مقادیرش به این صورته :
HTML:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<HadiMetal>
    <Pictures>
        <Pic Add="Pictures/Pic01.jpg"/>
        <Pic Add="Pictures/Pic02.jpg"/>
        <Pic Add="Pictures/Pic03.jpg"/>
        <Pic Add="Pictures/Pic04.jpg"/>
        <Pic Add="Pictures/Pic05.jpg"/>
    </Pictures>
</HadiMetal>
به این صورت وارد کنین :
HTML:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>
<HadiMetal>
    <Pictures>
        <Pic Add="Pictures/Pic01.jpg"/>
        <Pic Add="Pictures/Pic02.jpg"/>
        <Pic Add="Pictures/Pic03.jpg"/>
        <Pic Add="Pictures/Pic04.jpg"/>
        <Pic Add="Pictures/Pic05.jpg"/>
        <Pic Add="Pictures/Pic06.jpg"/>
    </Pictures>
</HadiMetal>
البته این توضیحاتو برا مبتدی ها می دم وگرنه شما می تونین هر جایی که خواستین عکسا رو قرار بدین و در این فایل ایکسمل به اونها آدرس بدین .
بعد بصورت رندوم یکی از عکسها انتخاب و لود می شه و صفحه اصلی ظاهر می شه و در اون شما می تونین سرعت چرخش و زمان چرخش و جهت چرخش رو تعیین کنین و بعد مارپیچ دواری به نمایش در می یاد که باید به مرکز اون نگاه کنید و بعد از اتمام چرخش ، تصویر رندومی به نمایش در می یاد که اونو کج و معوج مشاهده خواهید کرد . در ضمن می تونین بعد از چرخش به اشیای دیگه مثل انگشتتون نگاه کنید و ملاحظه خواهید کرد که به نظر می رسه انگشتتون داره پف می کنه .
zard64z0uvnjo5mhvm2q.jpg
امید است از این بازی لذت ببرید ...
لینک دانلود از پرشین گیگ :
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://hadimetal.persiangig.com/Hypnotic/Hypnotic%20Preview.rar
حجم فایل : 2.35 مگابایت
موفق باشید ...

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
مرسی آونگ جان...
من می خوام عکس با فرمت jpg آپ کنم تا بصورت مستقیم آدرس بدم و اونو اینجا به نمایش بگذارم . اون لینک فقط *.zip می گیره .
بای...

آخرین ویرایش:

++Hadi++

Active Member
از آدرس هایی که مربوط به عکسم می شه وقتی می زارم تو تگ img ، قبول نمی کنه و عکس دیده نمی شه . چرا ؟

Mr. LonelY

کاربر فعال
از آدرس هایی که مربوط به عکسم می شه وقتی می زارم تو تگ img ، قبول نمی کنه و عکس دیده نمی شه . چرا ؟

آقاجون شما ک پرشین گیگ داری ک مشکل نداره
شما فایلتو تو پرشین گیگ آپلود کن، بعد آدرس عکستو تو ie بزن تا عکست لود بشه
وقتی ک عکست لود شد خود عکس رو کپی کن اینجا
دیگه نیازی نیست ک از تگ img استفاده کنی!
همین!

جدیدترین ارسال ها

بالا