هودی + کت، استایلی نیمه رسمی و جذاب

Click here to enlarge

ترکیب هودی و کت جین، یک استایل جذاب و راحت استایل های روزمره است. این محبوبیت در حدی بوده که طراحان را بر آن داشته که این دو را در قالب یک لباس تلفیق کنند و از آن مدل کاپشن جین کلاه دار را طراحی کنند.
یکی از نگرانی هایی که در زمستان وجود دارد این است که دراستایل های رسمی و نیمه رسمی نمی توان انتظار گرمای زیادی داشت اما ترکیب هودی که در ذات یک لباس کژوال (روزمره) است با یک کت رسمی یک استایل گرم و درعین حال نیمه رسمی می سازد.
بدیهی است که رنگ هودی نیز در میزان رسمی شدن لباس بسیار مؤثر است و استفاده از رنگ های تیره برای هودی می تواند به استایل شما کمک کند.
در پایان نیز استفاده از یک شلوار جین تیره یا شلوار مشکی کتان می تواند استایل شما را زیباتر کند...
هودی + کاپشن

ترکیب هودی و کاپشن میان جوانان بسیار موردتوجه است. این ترکیب در روزهای سرد سال بسیار مناسب و راحت است. گرمای زیاد این ترکیب باعث می شود شما در فعالیت های طولانی بیرون از خانه نیز احساس گرما کنید و از طرفی هم نیازی به پوشیدن لباس های فراوان ندارید که آزادی عمل هم از شما گرفته شود.
توجه داشته باشید که در این استایل با توجه به نوع استفاده ی شما رنگ هودی نیز تغییر می کند اما درواقع شما هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ مدل پیراهن جدید مردانه ندارید. هودی انتخابی در این استایل نیز می تواند شامل هودی زیپ دار یا جلوبسته یا دکمه دار شود و در این نوع لباس نیز محدودیتی ندارید.
هودی + پالتو، با رسمی ترین لباس هم یک استایل کژوال بسازید!


Click here to enlarge

ترکیب هودی به همراه پالتو، استایلی جذاب برای آقایان است. ترکیب لباس های رسمی و کژوال همیشه استایل های هوشمندانه و خلاقانه می سازد. ترکیب هودی و پالتو نیز ازاین دست ترکیب ها است.
همراهی هودی و پالتو برای مراسم ها و جشن های رسمی مناسب نیست، اما این ترکیب برای قرارهای دوستانه در روزهای سرد بسیار کارآمد است. برای خرید لباس تابستانه و زمستانه انواع لباس مردانه، کفش مردانه از فروشگاههای آنلاین لباس به راحتی و بدون بیرون رفتم از خانه بهترین و باکیفیت ترین پوشاک مردانه را خریداری کنید.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا