هنگ کردن فتوشاپ cc هنگام کار و ارور بستن بخاطر مشکل گرافیک

zohretusi

New Member
با عرض سلام و خسته نباشید دوستان من هتگام کار بافتوشاپ cc و همینطور فتوشاپ cs6 مشکل ارور دادن و بستن برنامه رو دارم ممنون میشم راهنمایی کنید. عکس این ارور راهم گداشتم.Untitled.jpg

mojtabavfx

New Member
با سلام خدمت شما
شما یه سری به سایت انویدیا بزنید و کارت گرافیک تون رو آپدیت کنید -1
یا اینکه ببینین که درایور های گرافیک کارتتون درست نصب شده باشه.اگر نصب نشده بود از اول نصبش کنید.2-
امیدوارم با این کار مشکلتون حل بشه 3-
موفق باشید4-

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
درایورتون کرش شده
همونطور ک توی بالن تسک بار اومده و داره میگه کرنل اون استاپ شده
۱۰۰٪ همونطور ک دوستان گفتند باید ب سایت nvidia مراجعه کنید
خود سایت قسمت سرچ و آخرین آپدیت رو در اخیتارتون قرار میده
اون رو دانلود و نصب کنید و مشکل حل میشه

toxin

Active Member
من این مشکل رو داشتم . از لب تاپ استفاده میکنم . مدل Z510 Lenovo

این مدل 2 تا گرافیک داره . یکی اینتل و دیگری invidia .

اوایل که به صورت معمولی برنامه رو باز میکردم اینطوری میشد.

بعد از مدتی جستجو و تلاش فهمیدم که باید از گرافیک nvidia استفاده کنم به این صورت که روی آیکون برنامه راست کلیک میکنم و از قسمت گرافیک ها Nvidia رو برای کار با فتوشاپ انتخاب میکنم.

امیدوارم این مشکلت زودتر حل بشه چون خیلی ناجوره

toxin

Active Member
جناب toxin میشه بگین رو ایکون کدوم برنامه راست کلیک کردین؟؟

روی آیکون فتوشاپ !

ببینید دوست عزیز شما در صورتی باید مراحل کاری که توضیح دادم رو انجام بدید . که از لب تاپ هایی با داشتن دو کارت گرافیک بهره میبرید.

و یک سوال : مشخصات سیستم خودتون رو اعلام کنید تا بهتر بتونیم راهنمایی کنیم

پاینده باشید

toxin

Active Member
آهان متوجه شدم . شما همون مشکل سابق منو دارید.

مراحل زیرو تست کنید امیدوارم مشکلتون حل بشه.

روی آیکون فتوشاپ راست کلیک کنید . گزینه run with graphics processor را انتخاب کتید و بعدش گرافیک Nvidia رو انتخاب کنید . اگر درست نشد.

مراحل زیر رو طی کنید :
1-تشریف میبرید به سایت nvidia و از خود سایت آپدیت گرافیکتون رو میگیرید
(خب اول خواستید برید تو سایت با ف.ی.ل.ت.ر ش.ک.ن. برید،بعد یه قسمت نوشتهDriveبعدAll Driver اونجا اونو بزنید و مدل دقیق گرافیک تون رو بنویسید بعد راحت دانلود کنید)
2- خب بعد از نصب آپدیت با دقت این کار هایی رو که میگم انجام بدید
1-کنترل پنل خود nvidia رو باز کنید(با راست کلیک رو دستکتاپ میتونید این کار رو انجام بدید
2-بعد از اینکه باز شد از اون گوشه گزینه ی Manage 3D Setting رو بزنید
3-حالا از این صفحه که اومد به سربرگ Program Setting برید
4-خب حالا اونجا دقیقا همون اول نوشته 1Select a program to customize،زیر همین نوشته یه لیست از نرم افزار هایی که دارید هستش از اونجا فایل اجرایی فتوشاپ رو انتخاب کنید؛اگر یه موقع اونجا نبود خودتون با گزینه Add بیاریدش
5-حالا همون جا یه چیز دیگه همون پایین هست که نوشته 2Select the Preferrd …..This program و از بین گزینه هایی که داره گزینه ی High performance NVIDIA processor رو انتخاب کنید و گزینه Apply رو بزنید
3-خب حالا به محل نصب فتوشاپ برید و روی فایل آیکون برنامه راست کلیک کنید و بر روی گزینه ی Run with Graphic Processor برید و گزینه ی High performance NVIDIA processor رو انتخاب کنید و برنامه رو اجرا کنید و
از فتوشاپ لذت ببرید

آخرین ویرایش:

zohretusi

New Member
واااااااااااای واقعا یه دنیا ممنونم درست شد با روش اول چون من اپدیتش کرده بودم.

جدیدترین ارسال ها

بالا