هنگ کردن سیستم هنگام اجرای فایلهای صوتی تصویری

fire_love

New Member
سلام بچه ها

یه مشکلی برام پیش اومده که خیلی عجیبه. خواهش می کنم اگه می تونین کمکم کنید.

سیستم من وقتی فایلهای صوتی تصویری مثل avi و flv و .... اجرا میکنم هنگ میکنه و باید سیستم یک بار ریست بشه تا بعد از اون دیگه مشکلی نباشه و راحت این فایلها رو اجرا کنه.

سیستم من همیشه آنتی ویروسش آپدیته و بعیده کار ویروس باشه. ضمنا من برای اطمینان بیشتر یک بار هارد رو فرمت و پارتیشن بندی کردم .

پاینده باشید

حسین

سلام
ویندوز هم عوض کردین؟
فیلم هارو با چه نرم افزاری اجرا میکنید؟
من حدس میزنم به خاطر سی دی رام باشه یا مشکل از کابل دیتای سی دی رام
شما زمانی که یک برنامه گرافیکی سنگین یا بازی رو باز میکنید با ز هم همین اتفاق میفته؟
شاید مشکل از کارت گرافیک یا رم باشه
اگر روی هارد هستن که شاید سی پی یو کارت گرافیک و حتی رم :green:همشو گفتم
ولی خب قطعات الکترونیکی مخصوا کامپیوتر یه خورده قضاوت کردنش سخته چون همه چیز به هم وابسته است
مشکل که حل شد خبرشو بدین لطفا:rose:

آخرین ویرایش:

fire_love

New Member
آره ویندوز عوض کردم حسین جان. حتی هارد رو فرمت کردم.
با km player فیلمها رو اجرا می کنم.
عجیبه که بعضی از بازیهای سنگین رو بدون مشکل اجرا میکنه اما با بعضی از نرم افزار های سبک مشکل داره.
با فایلهای تصویری که خیلی مشکل داره.

اگر روی هارد هستن که شاید سی پی یو کارت گرافیک و حتی رم همشو گفتم

من هم همین احتمالو میدم

ممنون حسن عزیز

michaelowen

New Member
سلام به دوستان
خيلي عجيبه كه من دقيقا دو روزه اين مشكل برام بوجود آمده و فايلهي با پسوند AVi و كلا Divx با برنامه kmplayer بعد از چند ثانيه دچار هنگ سيستم ميشه
فكر ميكردم كه اشكال از ويندوزه و با عوض كردنش بازم در كمال ناباوري متوجه شدم مشكل رفع نشده
fire_love آيا شما به نتيجه اي رسيديد مشكل از چيه؟؟؟

michaelowen

New Member
خوب دوستان من مشكل سيستم خودم را كشف كردم
با باز كردن در كيس متوجه گرم بودن بيش از حد كارت گرافيك شدم و با خارج كردن آن از جاي خود متوجه شدم تو تا از خازن هاي مقاوت اين قطعه پف كرده و پكيده و قطعه معيوب را به تكنسين دادم و با تعويض خازن هاي معيوب با هزينه 5000 تومان مشكل سيستمم حل شد :cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا