هنگ کردن در هنگام کار با پریمیر

mona_y

New Member
سلام، دایم سیستم در هنگام کار با پریمیر هنگ می کنه و چاره ای به جز ریست سخت افزاری ندارم.حتی task manager نیز باز نمی شود. لطفا کمک کنید

P.S. آیا مرجعی را می شناسید که مشکلات احتمالی کاربران پریمیر به همراه راه حل های ممکن در آن وجود داشته باشد؟

bahman.psd

Member
کاملا با سامان موافقم . به ترتیب قطعات سیسمت رو چک کن اول رم بعد کارت گرافیک ایشالا نرسیده به قطه سوم که سی پی یو باشه مشکلت حل میشه

amir???

Member
به نظر من اول یه بار پریمیر رو یه بار دیگه نصب کن که در بیشتر این مواقع باید مشکلت حل بشه دیدی درست نشد ویندوزت رو دوباره نصب کن بازم اگه نشد دیگه مربوط به سخت افزارت میشه.در ضمن یادم رفت بپرسم که فقط وقتی که با پریمیر کار میکنی سیستمت هنگ میکنه یا نه؟اگه اره .مشکلت با اون کاری که گفتم باید حل بشه در غیر این صورت سخت افزاری هستش که برای اون هم یه راه حل پیشنهاد میکنم و اون اینه که با حداقل سیستم بالا بیا (رم اضافه یا کارت کپچر رو یا هر پیز دیگه که حتما نباید باشه رو بردار بزار سیستم با حداقل بالا بیاد)اگه دیدی بازم هنگ میکنه که یا از هاردته یا از مادربرد که با عوض کردن هارد و جایگزین کردنش با یه هارد دیگه میفهمی ایراد از کجاست.اگه از هارد یا مادربرد نبود دونه دونه اون قطعاتی رو که از سیستم جدا کرده بودی وصل کنه بد سیستم رو روشن کن دیگه میفهمی عیب از کجا هستش.

بسیار مهم : برای هر چه بهتر کار کردن برنامه پریمیر شما باید حداقل یک هارد دیسک 10000 دور در دقیقه رو خریداری کنید که ( 10000 Rpm ) نوع اتصال هارد هم حتما باید Sata 2 باشه -
مقدار Ram شما حداقل باید 1 گیگ باشه !
Cpu و Mb هم مهمه اما زیاد توفیقی نداره - فقط به گونه ای باشه که هارد رو + رم خوب پشتیبانی کنند همین -

شاد باشید.

amir???

Member
با عرض معذرت از hossein_salehi نیازی حتمی به اون امکاناتی که شما گفتید نداره چون خودم دارم با کمتر از اون چیزی که شما گفتید دارم کار میکنم اونم با فایلهای چند گیگی و چند فیلتر و ترنزیشن روی کلیپهام.

من خودم 2.5 - 3 سال پیش با رم 256 و هارد 5200 دور در دقیقه ( فکر میکنم ) و cpu 2.4 سلرون اینتل کار میکردم - بله کارم راه میافتاد - اما توجه کنید این امکانات که گفتم زیاد چیز خاصی نیست - روز به روز هم قطعات ارزون میشن و .... - اگه برا کار باشه من اونو گفتم و الا یه سیستم معمولی هم جواب میده - اما اگه after effect هم بخواید کنارش کار کنید یه کمی هم فتوشاپ رو باز و بسته کنید و.... + اگه مثه خودم بخواید موزیک هم گوش کنید همراه کاراتون یک هارد 7200 rpm کم میاره تا حدودی ...!

سرعت هارد دیسک برای پریمیر جنبه حیاتی داره ...

شاد باشید

amir???

Member
پس مشکل دیگه از سیستمت هستش.میتونی سیستم رو ارتقا بده یا اینکه از ورژنهای پایین تر کار کنی.(دیگه اینو فکر نمیکردم با سیستم پایین دوستمون بخواد کار کنه اینم یه تجربه برای من که اول بپرسم سیستمت چی هستش)

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
با سلام
اول شما اگه ممکنه یک اطلاعاتی در مورد سیستمتون بدین ؟
( البته پریمیر با سیستم های پایین هم کار می کنه ولی خیلی کند (من داشتم ) ولی هنگ نمی کنه )
2 اینکه شما با چه ورژنی کار می کنین و این Cd رو هم قبلا نصب کردین و آیا تازه مشکلی داره ؟
3- ویندوز شما چه مدتته نصب کردین و آیا ویروس نداره ؟

omid sarmad

Active Member
سلام، دایم سیستم در هنگام کار با پریمیر هنگ می کنه و چاره ای به جز ریست سخت افزاری ندارم.حتی task manager نیز باز نمی شود. لطفا کمک کنید

P.S. آیا مرجعی را می شناسید که مشکلات احتمالی کاربران پریمیر به همراه راه حل های ممکن در آن وجود داشته باشد؟

سلام.پارتیشنهای هارد دسیکت رو Defragment کن.

mona_y

New Member
ممنون، این کامپیوتر فقط برای تدوین استفاده می شه و فقط در هنگام کار با پریمیر (پر استفاده ترین برنامه) هنگ می کنه .اونم نه همیشه، 85% مواقع، طبق راهنمایی شما امیدوارم که مشکل با نصب مجدد ویندوز و پریمیر حل بشه چون سیستم خوبی است.

Erfansbn

New Member
با عرض معذرت از hossein_salehi نیازی حتمی به اون امکاناتی که شما گفتید نداره چون خودم دارم با کمتر از اون چیزی که شما گفتید دارم کار میکنم اونم با فایلهای چند گیگی و چند فیلتر و ترنزیشن روی کلیپهام.
سلام داداش جون هر کس دوست داری کمک کن. من Adobe نصب کردم ولی فیلم توش کند میشه فیلم هارو هم خودم با دوربین گرفتم . ولی وقتی میفرستم تو آدوبی انگار سی دی خش دار هست سیستمم گرافیک یک رم ۴. فقط کمک کن معطل موندم

جدیدترین ارسال ها

بالا