هنگ كردن صفحه كليد

Maya Man

Active Member
گاهي اوقات هنگام كار با صفحه كليد، پس از فشردن يا نگهداشتن كليدهاي صفحه كليد (مثلاً كليد كنترل يا كليد شماره 1 و...) يكباره صداي بوق شنيده شده و صفحه كليد هنگ ميكند و تا سيستم را لوگ آف يا ريستارت نكنم درست نميشه و پس از ريستارت يا لوگاف يك صداي بوق ميزنه و وقتي ويندوز بارگذاري شد صفحه كليد درسته!
يكبار كه ديگه خيلي تكرار ميشد ويندوز را عوض كردم اما بازهم پس از مدتي اين مشكل دوباره تكرار شد!:-?
لطفاً راهنمايي كنيد چطور از اين مشكل خلاص شم.
با سپاس.:rose:

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

قدیما که Midtown Madness بازی می کردم، با استفاده از 3 تا کلید ترکیبی می تونستم حرکت دوربین جالبی ایجاد کنم.
بعد از مدتی که سیستم رو کلاً عوض کردم و مسلماً یه کیبورد جدید گرفتم، وقتی توی همون بازی همون کلیدهای ترکیبی رو با هم می زدم، صدای بوق کیس در می اومد و اون کاری که می خواستم انجام نمی داد. البته سیستم هنگ نمی کرد.
ولی اونجا بهم ثابت شد که به نوع کیبورد و عقل و شعورش برای تفکیک دستورات کلیدهای ترکیبی مربوطه.

اگه از اول هم همین مشکلو داشتی که بهتره کیبوردو عوض کنی؛ ولی اگه به تازگی این جوری شده، اگه می تونی بازش کن و یه حالی بهش بده (چون معمولاً کیبوردو تعمیر نمی کنن).

منظورم اینه که در کل مشکلت سخت افزاریه.

التماس دعا
یا علی

sharktech

کاربر فعال
تا جایی که من میدونم این مشکل نیست و یه نوع امکان توی ویندوز هست تا در صورتی که کاربر موس نداشت, شماره های سمت راست کیبور کار موس رو بتونن انجام بدن !!!!

و اگه شما پنج مرتبه یا بیشتر shift رو بزنین این حالت پیش میاد و منم تا حالا ندیدم که توی این حالت سیستم هنگ کنه !!!!

يكبار كه ديگه خيلي تكرار ميشد ويندوز را عوض كردم اما بازهم پس از مدتي اين مشكل دوباره تكرار شد!

احتمالا یه برنامه ای که پس از مدتی نصب کردین این حالت رو پیش میاره.

و به این حالت sticky key میگن و فکر کنم یه سری تنظیمات داره که شما میتونین این حالت رو غیر فعال کنین.

جدیدترین ارسال ها

بالا