Fa هم منوی دی وی دی و هم اتوران بیلدر

mehranrm7

New Member
سلام می خواستم بدونم میشه همزمان هم منوی دی وی دی داشت ( یعنی بزاره تو دی وی دی پلیر و با منو - قابلیت انتخاب بخش و ...) و همزمان اتوران بیلدر هم داشت روی یک دی وی دی.
یعنی بتونن فایل های ویدئویی کار رو با منوی دی وی دی - که بهشون قابلیت انتخاب رو میده - ببینن و اگه تو کامپیوتر هم گذاشتن بشه هم اون فایل ها رو براشون پخش کرد و هم برنامه های دیگه ...

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
من قبلا با يك Rewrite CD چيزي شبيه اين رو ساخته بودم. در واقع من اول يك فيلم رو به شكل vcd رايت كردم كردم. بعد يك فايل اتوران به همون CD اضافه كردم.

mehranrm7

New Member
من قبلا با يك Rewrite CD چيزي شبيه اين رو ساخته بودم. در واقع من اول يك فيلم رو به شكل vcd رايت كردم كردم. بعد يك فايل اتوران به همون CD اضافه كردم.

خب من الان فایل ها رو با یک پلیر مشابه همون video-seek که تو همین انجمن هست اجرا می کنم اگه با دی وی دی تبدیل کنم بیلدر دیگه فایل vob رو که پشتیبانی نمی کنه یعنی یک مشکلی تو این مرحله خواهیم خورد درسته؟؟

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
در صورتي كه كدك مربوطه براي مديا پلير ويندوزتون نصب باشه با شي Video نرم افزار بيلدر ميتونيد فايلهاي vob رو هم پخش كنيد.

mehranrm7

New Member
ببخشید تکثیر این دی وی دی که مشکل ساز نیست؟
یعنی تو تعداد هم باید همین کار رو کرد؟ اول write بعد rewrite?

تصور میکنم بشه مستقیما در هنگامی که میخاین یه دی وی دی قابل اجرا برای دی وی دی پلیرها بسازید فایل اتوران رو هم در کنار دو فلدر video audio قرار بدید ویکباره رایت کنید.

mehranrm7

New Member
همه مدلی سعی کردم ولی نشد
1- اگر فولدر ویدئو و ادیو رو داشته باشی و بخوای یک فایل کنارش بزاری مجبوری که دیتا رایت کنی ولی متاسفانه همه دی وی دی پلیرها منوی دی وی دی رو اجرا نکردند یعنی سونی اجرا کرد سامسونگ اجرا نکرد دیگه تست نکردم
2- اگر دی وی دی رو هم به صورت دی وی دی ویدئو رایت کنی که اصلا اتوران رو نمیشه رایت کرد

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزيز
ظاهرا به توصيه بنده توجه نكرديد. عرض كردم CD Rewrite . اگه شما فيلم رو به صورت ديتا رايت كنيد قطعا تو همه DVD Player ها نميتونيد پخشش كنيد.

مجبوريد به صورت فيلم رايتش كنيد كه در اينصورت انتهاي ديسك بسته ميشه و قابل استفاده نيست. اما CD هاي rewirte رو ميشه براي دفعات بعدي هم استفاده كرد.

mehranrm7

New Member
سی دی بسته میشه

دوست عزيز
ظاهرا به توصيه بنده توجه نكرديد. عرض كردم cd rewrite . اگه شما فيلم رو به صورت ديتا رايت كنيد قطعا تو همه dvd player ها نميتونيد پخشش كنيد.

مجبوريد به صورت فيلم رايتش كنيد كه در اينصورت انتهاي ديسك بسته ميشه و قابل استفاده نيست. اما cd هاي rewirte رو ميشه براي دفعات بعدي هم استفاده كرد.

با درود، من این رو رو دی وی دی ریرایت اول دی وی دی ویدئو رایت می کنم ولی بعد که دوباره میام فایل رو با نرو بهش اضافه کنم اون وی وی دی ویدئو دیگه حذف میشه یعنی اون رو بسته فرض می کنه! نمی دونم چه کار کنم خود ویندوز هم جواب نمی ده تنظیمات خاصی میخواد؟

mehranrm7

New Member
لطفا اگه کسی اطلاعی از این کار (هم دی وی دی منو و هم اتوران ) داره یک راهنمایی بکنه خیلی جستجو کردم موفق نشدم

آخرین ویرایش:

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
با درود، من این رو رو دی وی دی ریرایت اول دی وی دی ویدئو رایت می کنم ولی بعد که دوباره میام فایل رو با نرو بهش اضافه کنم اون وی وی دی ویدئو دیگه حذف میشه یعنی اون رو بسته فرض می کنه! نمی دونم چه کار کنم خود ویندوز هم جواب نمی ده تنظیمات خاصی میخواد؟

احتياجي به تنظيمات خاصي نداره. عرض كردم بنده قبلا با يك سي دي Rewrite اول فايلم به صورت vcd رايت كردم و مجددا همون CD رو باز كردم و فايل اتورانم رو بهش اضافه كردم.

mehranrm7

New Member
تفاوت در جزییات

احتياجي به تنظيمات خاصي نداره. عرض كردم بنده قبلا با يك سي دي rewrite اول فايلم به صورت vcd رايت كردم و مجددا همون cd رو باز كردم و فايل اتورانم رو بهش اضافه كردم.
الان من هم همین کارهایی که شما می فرمایید رو انجام می دم، دو تا فرق ممکنه داشته باشه
1- شما وی سی دی رایت کردی و من دی وی دی-که امیدوارم این دلیل انجام نشدن کار نباشه-
2- من با برنامه نرو کارمی کنم ولی شما شاید از یک نرم افزار دیگه برای رایت بهره گرفتی! لطفا راهنمایی در مورد نحوه رایت و نرم افزاری که استفاده کردید رو بگید ممنون میشم

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
الان من هم همین کارهایی که شما می فرمایید رو انجام می دم، دو تا فرق ممکنه داشته باشه
1- شما وی سی دی رایت کردی و من دی وی دی-که امیدوارم این دلیل انجام نشدن کار نباشه-
2- من با برنامه نرو کارمی کنم ولی شما شاید از یک نرم افزار دیگه برای رایت بهره گرفتی! لطفا راهنمایی در مورد نحوه رایت و نرم افزاری که استفاده کردید رو بگید ممنون میشم

دوست عزيز
مجددا عرض ميكنم من براي VCD اين روش رو تست كردم و در مورد DVD چون امتحان نكردم نظري ندارم. اما در كل به نظر نميرسه ربطي داشته باشه.

در ضمن من اون زمان با AShampoo برنامه خودم رو رايت كردم كه گمان نميكنم ربطي به برنامه رايت داشته باشه و تاثيري در اصل موضوع نخواهد داشت.

جدیدترین ارسال ها

بالا