هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم !!!

turboshock

Member
کسی میتونه توی حل مشکلات این قالب به من کمک کنه ؟

سلام ، من چند تا مشکل و سوال درباره قالب دانلودها ( میهن دانلود ) داشتم که ممنون میشم کمکم کنید .

1. برای اینکه تبلیغات یا لینکدونی رو در باکسهای وسط قرار بدم آیا باید کد اون رو توی

هر 3 تا فایل index.php و page.php و single.php کپی کنم ؟ کدها رو کجا باید قرار بدم ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------

2. بعضی از سایتها رو دیدم که توی باکس وسط قسمتی با عنوان فروشگاه گذاشتن که

چند تا لینک متنی به صورت دو ستونه توی اون قرار داره ، یک نگاهی به این تصاویر بندازید

Foroshgah.png
Foroshgah.png

Novin...oshgah%202.png

Foroshgah%202.png

میخواستم ببینم اینا رو چطور درست میکنن ؟

----------------------------------------------------------------------------------------------------

3. من از فایل topmenu.php چند تا از گزینه ها رو حذف کردم و گزینه های منو به سمت

چپ کشیده شدن ، برای اینکه به سمت راست برگردن باید چه کار کنم ؟ به این عکس نگاه کنید .

Novin...Top%20Menu.png
Top%20Menu.png

4. توی قالب دانلودها برای رفتن به ادامه مطلب باید روی عبارت روبروی ادامه مطلب کلیک کنیم .

حالا من میخوام با کلیک روی خود کلمه ( ادامه مطلب ) به صفحه ادامه مطلب برم . باید چه کار کنم ؟

Novin...20Neveshte.png

5. و سوال آخرم این بود که چه طور میتونم ما بین نوشته های ارسال شده از تبلیغات افقی

یا همان تبلیغات با اندازه 468 * 60 استفاده کنم ، باید کدهای اون رو کجا قرار بدم ؟

ببخشید که طولانی شد . با تشکر :rose:

آخرین ویرایش:

motahharinasab

New Member
1- تو هر قالب فرق میکنه و میشه با آزمون و خطا جاش رو بدست آورد و یا اینکه اسم قالبت رو بگو تا راهنمائیت کنم
2- از افزونه لینکدونی میتونی استفاده کنی که جدیدا فارسیش هم اومده
3- کار روی css های قالبت
4- تو بعضی سایتها توضیح کامل دادن
5- بهترین کار استفاده از افزونه های تبلیغات هست و قرار دادن کدشون داخل پوسته

turboshock

Member
1- تو هر قالب فرق میکنه و میشه با آزمون و خطا جاش رو بدست آورد و یا اینکه اسم قالبت رو بگو تا راهنمائیت کنم
2- از افزونه لینکدونی میتونی استفاده کنی که جدیدا فارسیش هم اومده
3- کار روی css های قالبت
4- تو بعضی سایتها توضیح کامل دادن
5- بهترین کار استفاده از افزونه های تبلیغات هست و قرار دادن کدشون داخل پوسته

از راهنمایی بسیار خوب شما ممنونم . تمام گزینه ها درست شد و فقط سوال چهارم مونده که من هر چی گشتم

نتونستم پیداش کنم ٬ لطفاً اسم سایتهایی که آموزش این کار رو دادن ذکر کنید.

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا