همکاری جهت ساخت cd های مالتی مدیا

I.NoBody

Active Member
سلام.
لطفاً دمویی از نمونه کارها و قیمت ها را اعلام کنید.
ما قصد همکاری دائم با شخصی داریم که بتواند انواع cd های تبلیغاتی را با/بدون برنامه نویسی انجام دهد.
ما سفارش رو از شرکت های مختلف می گیریم، شما انجام میدید، cd رو می فرستید، پس از تایید نهایی، مبلغ مربوطه به حساب شما واریز میشه.
لطفاً کسانی که واقعاً قصد همکاری دارند، پیغام بدن. کسانی که به طور جدی روی مالتی مدیا کار نمی کنند، پیغام ندن.

تشکر پیشاپیش

imanbaraty

کاربر متخصص افتر افکتز
من نمونه کار حرفه ای دارم
Intro ها رو با فلش و پریمیر و .... بصورت حرفه ای می سازم
و ساخت تمپلیت و عناصر مختلف رو با استفاده از فوتوشاپ و مالتی مدیا بیلدر و ....
انجام میدم
نمونه کار حرفه ای هم دارم اما حجم واقعا بالاست و امکان آپلود رو ندارم
...
...

zahra63h

New Member
شرکت کمان با کادری مجرب در زمینه مالتی مدیای سه بعدی و دوبعدی، طراحی وب و وب فلش،ساخت مالتی مدیای طرح بناهای معماری به صورت سه بعدی، ساخت بازی سه بعدی_دو بعدی ، نرم افزارهای سفارشی و پروژه‏های برنامه نویسی فعالیت دارد و از همکاری با سایر همکاران محترم استقبال می کند.
در صورت تمایل، امکان ارسال نمونه کار و رزومه وجود دارد.
به امید همکاری
تلفن تماس: 03517258153
www.kamanco.ir

fattan

New Member
دوستان عزیز، من به یک فلاش کار حرفه ای برای اجرای وب سایت احتیاج دارم. در صورت تمایل لطفا به من ایمیل بفرستید تا در مورد این موضوع صحبت کنیم: [email protected]

sharktech

کاربر فعال
انجام کلیه پروژه های مولتی مدیا, اعم از: سایت فول فلش, بنر های فلش حرفه ای, انیمیشن سه بعدی و دو بعدی, cd های مولتی مدیا و ... به صورت حرفه ای و مشتری پسند با قیمت توافقی.

در صورت تمایل pm بزنید.

موفق باشید.

samin_k

New Member
سلام من 1 پروژه مالتی مدیا باید بدم که اگر شما کمکم کنید ممنون میشم موضوع پروژه ام کار تبلیغاتی موزه تاریخ تبیعیه
با تشکر قبلی.

michealwiper

Active Member
سلام من 1 پروژه مالتی مدیا باید بدم که اگر شما کمکم کنید ممنون میشم موضوع پروژه ام کار تبلیغاتی موزه تاریخ تبیعیه
با تشکر قبلی.
سلام
من مایکلم زمینه کاریم هم اینجور چیزاست
حالا یا فلش یا بیلدر و از این حرفا
اگه خاستی میتونیم با هم همکاری کنیم
آیدی من : habt88
ایمیلم : [email protected]

• Like
Reactions: pcj

michealwiper

Active Member
سلام.
لطفاً دمویی از نمونه کارها و قیمت ها را اعلام کنید.
ما قصد همکاری دائم با شخصی داریم که بتواند انواع cd های تبلیغاتی را با/بدون برنامه نویسی انجام دهد.
ما سفارش رو از شرکت های مختلف می گیریم، شما انجام میدید، cd رو می فرستید، پس از تایید نهایی، مبلغ مربوطه به حساب شما واریز میشه.
لطفاً کسانی که واقعاً قصد همکاری دارند، پیغام بدن. کسانی که به طور جدی روی مالتی مدیا کار نمی کنند، پیغام ندن.

تشکر پیشاپیش
سلام
من مایکلم
زمینه کاریم هم این چیزاست
حالا نمیدونم چقدر شما کاردارین ولی من الانم پروژه در دست کاردارم فقط حجمش بالاس نمیشه آپش کرد
بهر حال
آیدیم در یاهو: habt88
ایمیلم: [email protected]

• Like
Reactions: pcj

جدیدترین ارسال ها

بالا