همکاری با وب نگاه

در ضمن این بخش ها نیز به وب نگاه اضافه شد :
1. انجمن به vBulletin Version 3.6.8 تغییر کرد.
2. آپلود سنتر وب نگاه با امکانات عالی راه اندازی شد.

دوست عزیز
NabiKAZ جان امیدوارم که از حرف های من دلگیر نشده باشی قصد توهین به شما و به دیگر دوستان رو نداشتم در کل اگه بد حرف زدم معذرت میخوام:cry:
موفق باشید.:wink:

NabiKAZ

Well-Known Member
دوست عزیز
NabiKAZ جان امیدوارم که از حرف های من دلگیر نشده باشی قصد توهین به شما و به دیگر دوستان رو نداشتم در کل اگه بد حرف زدم معذرت میخوام:cry:
موفق باشید.:wink:

نه خواهش میکنم...... اصلا بهتره فراموشش کنیم....!

در ضمن [Erfan] جان عزیز ما رو شما و NabiKAZ عزیز کلی حساب کرده بودیم :neutral:

خواهش میکنم. الان هم میتونی حساب کنی فقط نمیدونم چه کمکی ازم ساختس و چقدر وقتم اجازه میده.

آقا کسی نیست مدیریت بخش اخبار رو به عهده بگیره ؟
البته سعی کنه که خبر زیاد بزاره و اخبار خوب و مهم هم بزاره.

arinolan

Member
من یه اسکریپت نوشتم که اخبار یا هر نوع اطلاعات رو از هر وب سایتی میخونه و با فرمتی که کاربر مشخص میکنه میزاره تو یه بخش که بعد از تائید بره رو هر وب سایتی ... امکان ویرایش تعویض عکس و رنگ و لینک اینها هم داره .... از الگوریتم ژنتیک برای مرور صفحات و در آوردن اطلاعات استفاده میکنه .... که باعث سرعت و دقت خیلی بالاش شده .... اگه این کمکی به شما میکنه به من اطلاع بدید ....

موفق باشید ....

به نام خدا
اگه خدا به خواد می خوام به زودی یک قسمت برای پشتیبانی و کمک به بازدید کننده ها بسازم، اگه اگه چنانچه بازدید کننده ها یا اعضای سایت به مشکلی بر خوردند به اون قسمت برن و مشکل خودشون رو اعلام کنن، تا یا به صورت آنلاین جوابشون رو بگیرن و یا سوالشون رو در اون قسمت مطرح کنند تا مسئولین ظرف مدت کوتاهی به اون ها پاسخ بدهند. اگه دوستان می تونن کمک کنن اعلام کند. اگه چند نفر بشن بهتر یعنی یه سری بخش گرافیک یه سری بخش وب و... رو اداری کنن، و این طور مثلا بعضی از دوستان روز های فرد و بعضی دیگر روز های زوج کمک کنن و سعی دارم این قسمت رو به صورت یا پشتیبانی آنلاین مثل بعضی سایت ها و یا به صورت چت راه اندازی کنم. دوستانی که تمایل به هم کاری دارن باید شرایط زیر رو داشته باشن.
=> چک کردن قسمت پشتیبانی حداقل هر 48 ساعت یک بار
=> تخصص حداقل در یک رشته (مثلا گرافیک ، عمومی رایانه ، اینترنت ، وب ، گرفیک و یا ...)

با سلام خدمت دوستان
احتیاج شدید به یک یا دو نفر که در ضمینه vBulletin حرفه ای باشند. می خوام اونو ها رو مدیر کل کنم. گفتم کاملا حرفه ای !!
انشاء الله تا دو و سه روز دیگه انجمن به صورت کام راه اندازی می شه.

Patris Net

Member
جسارتا من با ماي بي بي كار كردم !
فكر كنم بتونم از پس وي بي هم بر بيام ! :):wink:

چشم ، می تونیم از شما هم استفاده کنیم ؟
شما باید انجمن رو سر پا نگه دارید و تقریبا هر روز مطلب ارسال کنید. می تونید ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا