همه کمک می خوان ما هم ...

سلام خدمت دوستان گرامی:oops:

در مورد فلش یه کمک می خوام، میشه گفت یه آموزش!
البته قبلش گفته باشم که من در فلش آخر آماتورم. یعنی چی؟ یعنی تعطیل!!!

واسه یه فلش تبلیغاتی احتیاج دارم به یه (نمی دونم چی می گن حرفه ای ها، من که می گم) افکت، که می خوام لوگوی شرکتی که داره تبلیغ می شه بخوره زمین، که اونم از جنس سنگین باشه که دیگه چکیده نخوره... نمای (مثلا) دوربین هم از بالا باشه.
برای مثال: فک کنم بازی های سری EA Sport رو دیده باشین و مطمئنا بازی هم کردین. اولی که می خواد شروع بشه لوگوی این برنامه اونم حرف به حرف با صدا ها و حرکات جالب می خوره زمین بعد یه صدای خفن میگه EA Sport .
حالا ما صداهاش و بی خیال میشیم فقط همون که از بالا بخوره زمین...
بر اساس فرمول و نمی دونم چی چیه سرعت هم که حساب شد از روبه رو میشه، اما از بالا به قول همکارم نمی شه مقدار فاصله رو حساب کرد!! (من که اصلا نمی فهمم همکارم چی میگه دو ساعته داره واسم فرمول حساب می کنه آخرش اومده میگه نمی تونم متراژ رو از بالا حساب کنم!!!!:-? )
با سویش هم کار شد که اون اندازه کیفیت نداشت و نظر و جلب نکرد... :cry:

هزاری هم به این رییس روسا میگم بابا جان به کی به کی قسم من فلش ملش هچ حالیم نیستا. ول کن نیستن. میگن به جاش یاد میگیری! (اللهُ اکبر به این روش یادگیری)
حالا شما هم در این روش خدا پسندانه ی یادگیری _ یاددهی شرکت کنید و ما را هم یاری دهید
هم اکنون نیاز مند یاری سرختان هستیم (سرخ اومدم هیجانش بیشتر بشه :mrgreen: )

لطفتون از سر ما کم نشه، محبت های بی پایان شما سپاسگذاریم هرچند که عهده اش بر نیاییم، دمتون گرم و ... (خیالتون راحت یه کامیون هندونه تازه خالی کردیم:wink: )

دیگه همین!!!
خوش باشین و سربلند
فعلا...

296.gif

lolek

New Member
سلام ... بعضی کارا تخصصيه ! برای همين ميگن کار گروهی بهتر به نتيجه ميرسه. شما بهتره اين درخواستتون رو به يک سه بعدی کار ( مثلا 3dmax یا maya ) بگيد تا انجام بده. بعدش بیايد اينجا سوال کنيد که چطوری ميشه فايل 3 بعدی رو آورد تو فلش D:

موفق باشيد.

تشکر می کنم ....

علیک سلام .
ولی فک نکنم سوال من ربطی داشت به سه بعدی اینجور چیزا ولی به هر حال مرسی و ممنون
از خیر اون سوال بالایی بگذریم که اصلا براش وقت ندارم:cry:

می خوام بدونم چه جوری یه movie که از swish با پسوند swf خروجی گرفتم رو می تونم بیارم تو فلش؟؟؟

تو رو جون بچه هاتون کمکم کنین ...:cry:
دیگه اعصاب مصاب واسم نمونده به خدا. دارم دیوونه می شم...:-? نمی دونم امکان داره تا الان هم شده باشم...

فقط این دفعه نشه سه روز بعد جواب بیادها. همین امروز مرسی...
یا حق
فعلا...

amir_s

Active Member
اصولا همه برای تبدیل swf به fla از Sothink SWF Decopiler استفاده میکنن !

جدیدترین ارسال ها

بالا