همه مشکلات و سوال ها با نرم افزار های شرکت ادوبی سری cs4

NEWVGAc12

Member
چند تا سوال در مورد سری CS4 نرم افزار های این شرکت دارم که هنوز نتونستم جواب بگیرم لطفا اگه کسی می دونه کمممممک کنه :
1-چه فرقی بین (فایل نصب) نسخه خاور میانه و نسخه عادی هست ؟؟
2-چطور میشه هنگام نصب یا قبل از نصب متوجه شد که نسخه خاور میانه هست یا نه ؟؟؟
3-کدوم فایل ها باعث میشن که نسخه خاور میانه بشه ....منظورم اینه که اگه نسخه عادی رو داشته باشم با اضافه کردن کدوم فایل ها می تونم به نسخه خاور میانه تبدیل کنمش ....
4-من یه حداقل 10 بار Adobe Iluustrator CS4 رو دانلود کردم ولی نمی دونم چرا هیچ کدوم نسخه خاور میانه نیست و قسمت جالبش اینه که یکی از اون ها موقه نصب سریال نمی خواد و یکی دیگه هم فقط با سریال خودش نصب میشه ....مشکل بزرگتر اینه که از دیشب که ویندوز رو دوباره نصب کردم دیگه هیچ کدوم هیچ پسوردی رو قبول نمی کنن....
5- آیا سریال نسخه خاور میانه با نسخه معمولی فرق می کنه ؟؟؟؟

:-?:-?:-?:-?:-?

NEWVGAc12

Member
مشکل با تبلت

چند رو پیش یه تبلت CTH-460 ویکام (Bamboo PEN & Touch) خریدم .... با چندین نرم افزار تست کردمش
طبق گفته خوده شرکت ویکام حساسیت به فشار فقط توی نرم افزار های حرفه ای پشتیبانی میشه و میشه از این تکنولوژی در نرم افزار های شرکت ادوبی سری CS4 (منظور م فتوشاپ - در نسخه های قبل هم پشتیبانی میشه) ....

حساسیت به فشار قلم در نسخه CS2 کار می کرد ولی در نسخه CS4 به ندرت کار می کرد .... بعد از کلی شرچ کردن تو اینترنت موفق شدم این مشکل رو حل کنم .... زمانی که در تنظیمات فتوشاپ CS4 شتاب دهنده گرافیکی روشن باشه این مشکل پیش می یاد... ولی همون طور که می دونید شتاب دهنده گرفیکی تقریبا تنها چیزی که تو نسخه خاورمیانه اضافه شده ................ حالا سوالم اینه که آیا راحی هست که بدون از کار انداختن شتابدهنده این مشکل رفع بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته یه راه دیگه هم هست که باز هم جالب نیست و اون هم با تنظیم کردن Tracking تبلت روی حالت Mouse mode....:mad:

winsent

Banned
سلام!

چند تا سوال در مورد سری cs4 نرم افزار های این شرکت دارم که هنوز نتونستم جواب بگیرم لطفا اگه کسی می دونه کمممممک کنه :
1-چه فرقی بین (فایل نصب) نسخه خاور میانه و نسخه عادی هست ؟؟
2-چطور میشه هنگام نصب یا قبل از نصب متوجه شد که نسخه خاور میانه هست یا نه ؟؟؟
3-کدوم فایل ها باعث میشن که نسخه خاور میانه بشه ....منظورم اینه که اگه نسخه عادی رو داشته باشم با اضافه کردن کدوم فایل ها می تونم به نسخه خاور میانه تبدیل کنمش ....
4-من یه حداقل 10 بار adobe iluustrator cs4 رو دانلود کردم ولی نمی دونم چرا هیچ کدوم نسخه خاور میانه نیست و قسمت جالبش اینه که یکی از اون ها موقه نصب سریال نمی خواد و یکی دیگه هم فقط با سریال خودش نصب میشه ....مشکل بزرگتر اینه که از دیشب که ویندوز رو دوباره نصب کردم دیگه هیچ کدوم هیچ پسوردی رو قبول نمی کنن....
5- آیا سریال نسخه خاور میانه با نسخه معمولی فرق می کنه ؟؟؟؟

:-?:-?:-?:-?:-?

1) در نسخه me یا همون خاورمیانه شما میتونید فارسی هم تایپ کنید.
2) خوب وقتی فایل نصب رو کلیک کنید بالای عناوین ببینید عبارت me وجود داره یا نه که اگر داشت بدونید خاورمیانه هستش.
3) این کار رو شما نمیتونید انجام بدید. تغییرات در سورس برنامه بوسیله برنامه نویسان ادوبی انجام شده.
4) پیشنهاد من برای اینکه با مشکل روبرو نشدید استفاده از نسخه پورتابل هستش.
5) بله!

موفق باشید...

NEWVGAc12

Member
نسخه خاور میانه....

1) در نسخه me یا همون خاورمیانه شما میتونید فارسی هم تایپ کنید.
2) خوب وقتی فایل نصب رو کلیک کنید بالای عناوین ببینید عبارت me وجود داره یا نه که اگر داشت بدونید خاورمیانه هستش.
3) این کار رو شما نمیتونید انجام بدید. تغییرات در سورس برنامه بوسیله برنامه نویسان ادوبی انجام شده.
4) پیشنهاد من برای اینکه با مشکل روبرو نشدید استفاده از نسخه پورتابل هستش.
5) بله!

موفق باشید...

بسیار ممنون :rose::rose::rose::rose::oops::oops::oops::oops:
از زمانی که پست اول رو تو این بخش دادم بی وقفه دارم تو اینترنت سرچ می کنم ...
طبق بررسی های من نسخه خاورمیانه هیچ فرقی با نسخه های دیگه نداره و تنها قابلیتش پشتیبانی از زبان های خاورمیانه است ....

با تغییر دادن Setup.xml و اضافه کردن LangPack به فایل های سری CS4 میشه اونها را به نسخه خاور میانه تبدیل کرد...
اگه میشه یکی آدرس دانلود نسخه Portable رو به من بده .... تا حالا حدود 20GB فتوشاپ دانلود کردم :green:ولی همه با کی جن مشکل دارن....

NEWVGAc12

Member
کی جن برای نسخه خاورمیانه.....

طبق آخرین بررسی های من ....
تمامی کی جن ها و سریال هایی که رو اینترنت پیدا میشه برای نسخه UK ه و رو نسخه خاورمیانه جواب نمی ده....
فایل پچ هم که به نام amtlib.dll یا یه چیزی شبیه به این ... ارائه میشه فقط برای استفاده کردن از این نرم افزار ها بعد از تمام شدن زمان trail (معادل 30 روز) که باز اون هم یه سری مشکلات داره ..... در نرم افزار فتوشاپ با عث از کار افتادن حالت Extended و در سایر نرم افزار ها باعث از برنامه بیرون پریدن (بعد از 30 روز) میشه...
به نظر من استفاده کردن از از این فایل پچ بی فایده ست .....
فقط دو راه می مونه ....
1- بی خیال شدن از حالت خاورمیانه ...
2- بی خیال شدن از حالت Extended که فقط با فتو شاپ جواب میده و در بقیه نرم افزار ها بعد از تمام شدن load باعث Unload میشه ....
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
----------------------------
من که هرچی سرچ کردم نتونستم یه نسخه خاورمیانه که بی نهایت باشه و با تغییر زمان Expire نشه پیدا کنم .....
لطفا اگه کسی پیشنهادی داره مطرح کنه .....:cry::sad:

NEWVGAc12

Member
مشکل با حساسیت قلم در نرم افزار های سری CS4 حل شد ....
برای رفع مشکل درایور جدید ویکام رو نصب کنید (PenTablet_521-6):)

winsent

Banned
سلام!
ممنون از جواب شما!
من خیلی وقته که دارم از نرم افزارهای پورتابل استفاده میکنم و تا حالا هم به هیچ مشکلی بر نخوردم.
این هم لینک دانلود ادوب فتوشاپ نسخه خاورمیانه و پورتابل با حجم 64 مگابایت:

ef6a712999a0.jpg

PHP:
http://letitbit.net/download/4658.b40899a7e174413d0fb0011b9/Adobe_Photoshop_CS4_Portable_Edition.www.dl4all.com.exe.html

PHP:
http://depositfiles.com/files/gqor0lc2o

PHP:
http://uploading.com/files/8TNP8GO7/Adobe Photoshop CS4 Portable Edition.www.dl4all.com.exe.html

جدیدترین ارسال ها

بالا