همه بيان اينجا

MnavidM

Active Member
Re: لينك

با سلام

fyarahmadi گفت:
با سلام
من يك فايل html دارم كه شامل يك فايل فلش و يك فريم مي باشد و در آن فايل فلش چند button دارم كه مي خواهم به فريم هاي پايين صفحه لينك بدهم يعني با انتخاب هر button
فقط فريم تغيير كند لطفا كمكم كنيد!

مثلا اين طوري :

کد:
getURL("http://www.yahoo.com", "اسم فريم");

mmm

Member
باسلام حسابي توش موندم كه اگر بخواهيم سي دي پخش سخنراني بسازيم چطوري ميشه كار جلو و عقب كشيدن صدا را طراحي كرد. لطفا كمك كنيد كه عجله ايست. ممنونم

اقا نويد ... به نظر من اگه مي خواي اون صفحه مقالات فلش راه بيفته يعني فعال بشه به نظر از مقالات دوستان هم استفاده كن يعني اجازه فرستادن مقالات براي دوستان ديگه كه فكر مي كنن چيزي رو پيدا كردن كه براي ديگران جالبه و مورد استفاده ديگران قرار مي گيره رو باسه شما بفرستن و شما هم پس از بازبيني اون و قرار بدي مثل چيزاي ديگه.... بازم ببخشيد كه دخالت كردم و زيادي صحبت!!!

MnavidM

Active Member
با سلام.

behrouzstar گفت:
اقا نويد ... به نظر من اگه مي خواي اون صفحه مقالات فلش راه بيفته يعني فعال بشه به نظر از مقالات دوستان هم استفاده كن يعني اجازه فرستادن مقالات براي دوستان ديگه كه فكر مي كنن چيزي رو پيدا كردن كه براي ديگران جالبه و مورد استفاده ديگران قرار مي گيره رو باسه شما بفرستن و شما هم پس از بازبيني اون و قرار بدي مثل چيزاي ديگه.... بازم ببخشيد كه دخالت كردم و زيادي صحبت!!!

اولا اختيار داريد . دوما هر كسي دوست داره مي تونه مقاله بفرسته . فقط بايد با آقا مجيد هماهنگي
كنه و بعد براي ايشون بفرسته كه بزارند توي سايت.

جناب "MMM" در مورد سوال شما هم فكر كنم اگه به مثال هاي فلش MX سر بزنيد يه چيزهايي

گيرتون بياد. (من در اين زمينه زياد كار نكردم). :wink:

ali-R20

New Member
آقا واقعا خدا بهت ثواب دنيا وآخرت بده نويد جان از اول اكشن اسكريپت شروع كن لطفا
مخلصت علي

آقا نويد ما كوچيكتم هستيم .. قسط جسارت نداشتيما..بعد پليز آقا مجيد شما بگو چي جوريا بفرستيم مقاله ها رو؟؟

MnavidM

Active Member
با سلام.

ali-R20 گفت:
آقا واقعا خدا بهت ثواب دنيا وآخرت بده نويد جان از اول اكشن اسكريپت شروع كن لطفا
مخلصت علي

شرمنده اگه دير جواب دادم.

آقا اگه به قسمت مقالات سايت سر بزني اونجا من قبلا تفريبا از اول ActionScript رو توضيح دادم. :wink:

اينجا : آموزش Action Script

با سلام به شما دوستان
خوشحالم از این که در جمعتون هستم.
من تازه عضو این سایت شدم و امیدوارم در بتونم از تجربیلتتون استفاده کنم.
لطفا در مورد loading يك توضيحي بدين . البته من بلدم يك لودينگ بسازم ولي لودينگهايي كه با او ن مقدار باقيمونده از لود و ... رو نمايش ميده بلد نيستم .
اگه امكان داره برام توضيح بدين :wink:

MnavidM

Active Member
با سلام.

آراد باذری گفت:
با سلام به شما دوستان
خوشحالم از این که در جمعتون هستم.
من تازه عضو این سایت شدم و امیدوارم در بتونم از تجربیلتتون استفاده کنم.
لطفا در مورد loading يك توضيحي بدين . البته من بلدم يك لودينگ بسازم ولي لودينگهايي كه با او ن مقدار باقيمونده از لود و ... رو نمايش ميده بلد نيستم .
اگه امكان داره برام توضيح بدين :wink:

اولا به شما پيشنهاد مي كنم اینجا رو ببينيد.

در مورد Loading هم در قسمت مقالات آقا بابك يك مقاله قرار داده اند مي تونيد ببينيد .

اینجا رو ببينيد.

اميد وارم مفيد باشد.

و در نهايت ورود شما رو به اين سايت تبريك ميگم.

بافی

Member
سلام...اولا خيلي عاليه كه انقدر به فكر همه هستين دوما من نمي دونم چرا هميشه با كنترل صدا مشكل دارم...البته اين مقاله اي كه راحع به اين سوال من هستشو خوندم ولي وقتي اون اكشنارو وارد مي كنم مثلا صرا كم و زياد نمي شه يا ...
الان من سوالم اينه كه چه جوري صدارو با استفاده از چند با دكمه كم و زياد كنم؟! يه سوال ديگه چه جوري ميتو نم كاري كنم كه swf رو نشه با esc بست ؟!:-؛

MnavidM

Active Member
با سلام.

afsanehhhh گفت:
سلام...اولا خيلي عاليه كه انقدر به فكر همه هستين دوما من نمي دونم چرا هميشه با كنترل صدا مشكل دارم...البته اين مقاله اي كه راحع به اين سوال من هستشو خوندم ولي وقتي اون اكشنارو وارد مي كنم مثلا صرا كم و زياد نمي شه يا ...
الان من سوالم اينه كه چه جوري صدارو با استفاده از چند با دكمه كم و زياد كنم؟! يه سوال ديگه چه جوري ميتو نم كاري كنم كه swf رو نشه با esc بست ؟!:-؛

راستش اگه به چند تاپيك بالاتر نگاه كنين مي بينيد كه نوشتم در اين مورد زياد نمودونم.

اما شما این فایل رو ببين . احتمال زياد مشكلت حل ميشه . :wink:

بافی

Member
مرسي يا مرصي از راهنماييتون...درست شد ...سال نو هم پيشاپيش تبريك مي گم.

armanbm

کاربر VIP
سلامي چوبوي خوش آشنايي

سلام من مي خواستم بدونم چجوري بااين دو دستور ميشه كار كرد؟

setproperty
gerproperty

ممنون

hamidghasemi

New Member
من كار هاي زيادي با فلش كردم
و از اين بذل عنايت شما بسيار ممنونم
سوالم اين است كه آيا ميشود با action كار ASP را انجام داد مثلا با يك بانك اطلاعاتي اتصال برقرار كرد؟
و سول بعديم اين است كه امنيت فلش چقدر بالاست؟
و با برنامه هايي كه swf را مي شكنند مثل swfdecompilor به اطلاعات حساس مثل رمزهاي عبور دست يافت؟
متشكرم

MnavidM

Active Member
با سلام.

hamidghasemi گفت:
سوالم اين است كه آيا ميشود با action كار ASP را انجام داد مثلا با يك بانك اطلاعاتي اتصال برقرار كرد؟

بله به احتمال زياد بشه . اما من انجام ندادم .

hamidghasemi گفت:
سول بعديم اين است كه امنيت فلش چقدر بالاست؟

راستش تا اون جايي كه من خبر دارم . با بعضي از اين برنامه ها ميشه تا حدودي Action

هاي فلش ها رو بدست آورد . بخاطر همين اگه خود رمز رو تو دستورات فلش ننويسي بهتره .

MnavidM

Active Member
armanbm گفت:
سلامي چوبوي خوش آشنايي

سلام من مي خواستم بدونم چجوري بااين دو دستور ميشه كار كرد؟

setproperty
gerproperty

ممنون

آقا من با اين دستورات كار نكردم . اما تست مي كنم براتون مي گم. :wink:

MnavidM

Active Member
با سلام.

اين دستور getProperty استفاده هاي متفاوتي داره از جمله مثلا :

کد:
myMovieX = getProperty(_root.myMovie, _x);

كه مثلا با اين دستور مقدار (x_) كه همون x شي Mymove ما هست رو تو نتغيير myMoveX

مقدار دهي مي كنه .