همكار آموزشي!

amirb55

Member
سلام
من سايت مدرسه ها رو راه انداختم براي آموزش موارد درسي به دانش آموزان
دوستاني كه مايل به همكاري جهت آموزش علوم مختلف درسي ميباشند دعوت به همكاري ميگردد
مزيت اين كار اين است كه دوستان از طريق ميتوانند دانش آموز جهت تدريس خصوصي بيابند !
منتظر نظرات و ژيشنهادات شما هستم
آدرس سايت www.madreseha.com

آخرین ویرایش:

zh_th

New Member
miham bedonam kareton daghighan chiye va chi mikhahid dars bedid albate agar to rahandazi nadares komak mikhaid ma hastim

amirb55

Member
zh_th گفت:
miham bedonam kareton daghighan chiye va chi mikhahid dars bedid albate agar to rahandazi nadares komak mikhaid ma hastim
سلام
البته الان كه دومين ما توسط كشور جنايتكار آمريكا بسته شده ! ليكن كار سايت آموزش كليه دروس ميباشد و شما ميتوانيد در تهيه متون آموزشي تهيه نمونه سوال و پاسخ به سوالات دانش آموزان ميباشد
در صورت تمايل اعلام فرماپيد تا انشاا... تا يك ماه ديگه كه دومين آزاد ميشه در خدمت شما باشيم
متشكرم

amirb55

Member
1Program گفت:
سلام :
من هم می خواهم به شما کمک کنم .

سلام
ممنون از اينكه اعلام آمادگي فرموديد انشاالله به زودي سايت آزاد ميشود و فعاليت را شروع ميكنيم
اگر ممكن است بفرماييد در كدام قسمت ها مايل به همكاري هستيد و در چه دروسي ؟
متشكرم

babakslt

Member
خب دوست من فکر کنم گه به مسئولين انجمن ها(مديران و ....) به پيغام خصوصي بدي بيشتر بتونن کمکت کنن و بتوني از اونها هم کمک بگيري...

به هرحال من که خوشحال مي شم در خدمت باشم....

تابعد...:megreen:

amirb55

Member
babakslt گفت:
خب دوست من فکر کنم گه به مسئولين انجمن ها(مديران و ....) به پيغام خصوصي بدي بيشتر بتونن کمکت کنن و بتوني از اونها هم کمک بگيري...

به هرحال من که خوشحال مي شم در خدمت باشم....

تابعد...:megreen:
سلام
ممنون از ابراز محبت شما! حتما نيازمند ياري شما و ديگر دوستان هستيم
متشكرم

1Program

Member
amirb55 گفت:
اگر ممكن است بفرماييد در كدام قسمت ها مايل به همكاري هستيد و در چه دروسي ؟
متشكرم
سلام :
من مباحث ICDL و برنامه نویسی Assembly , C++/C , Pascal , Delphi را راحت تدریس می کنم .

amirb55

Member
stiya گفت:
سلام . منظورتون تدريس دروس چه مقطعي است؟

سلام
البته ما محدوديتي در زمينه مقطع نداريم و كليه مقاطع ميتواند مورد نظر باشد اما قاعدتا مقطع دبيرستان مخاطب بيشتري دارد

stiya

New Member
من مي تونم براي دروس رسم فني و تاريخ و رياضي فيزيك هنرستان در خدمتتون باشم

amirb55

Member
stiya گفت:
من مي تونم براي دروس رسم فني و تاريخ و رياضي فيزيك هنرستان در خدمتتون باشم
سلام
بسيار از اعلام همكاريتون متشكرم بايد تا باز شدن دومين صبر كنيم و بعد در خدمت شما خواهيم بود.
مرسي

album

Member
من درس زیست شناسی رو در خدمتم
38.gif

zh_th

New Member
salam
bebkhahid az einkhe dir javab midam
man be soate pare vaght hazer be hemkari hastam

dar sorate tamayol be hamkari injaneb lotfan be adresse zir mail befrestid ya message be hamon id ba messenger
[email protected]

PROSPPECH

Member
با سلام
من هم به نوه خودم میتونم به شما کمک کنم
در دروس پایه کامپیوتر فنی حرفه ای از قبیل ویژوال بیسیک دلفی پاسکال بیسیک ودروس پایه کامپیوتر میتوان کمک کنم.

amirb55

Member
prosppech گفت:
با سلام
من هم به نوه خودم میتونم به شما کمک کنم
در دروس پایه کامپیوتر فنی حرفه ای از قبیل ویژوال بیسیک دلفی پاسکال بیسیک ودروس پایه کامپیوتر میتوان کمک کنم.
سلام
بسيار از اعلام همكاري شما و ديگر دوستان متشكرم . انشاالله تا آخر تير سايت مجددا باز ميشود و با هم فعاليت را شروع خواهيم كرد.
موفق باشيد

babakslt

Member
عزيزم من هم از الان در خدمتم.. کنکور رو دادم و وقتم واقعاً آزاد شده... تو Photoshope و گرافيک و طراحيه وب و Css و از اين خرت و پرت ها در خدمتيم... تازه وقتي آدم بخواد درس بده مجبور مي شه خودش بهتر بفهمه... واسه همين واسه خودم هم خوبه...
حقوق مي خوام ها.... 100000000درماه...
110.gif

تابعد...
87.gif

behrad67

New Member
منم از اول دبستان تا دوم دبيرستان فيزيك و رياضي و ادبيات رو در خدمتم !! حالا اگر دومينتون ازاد شد براي من پيغام خصوصي بگذاريد ! البته خودم الان دانش اموزم ولي امادگي براي آموزش دادن دارم

amirb55

Member
سلام دوستان عزيز
به اطلاع شما ميرساند سايت مجددا راه اندازي گرديد و آماده پذيرايي از شما دوستان عزيز ميباشد
http://www.madreseha.com
در ضمن شما ميتوانيد سايت را به دوستان خود معرفي نمائيد
متشکرم

جدیدترین ارسال ها

بالا