همكاري فوري با گرافيست حرفه اي مالتي مديا

وضعیت
موضوع بسته شده است.
با سلام خدمت مدير سايت !

مي دونم اينجا جاش نيست ولي.... :) :cool:

همكاري فوري با گرافيست حرفه اي مالتي مديا مسلط و آشنا به برنامه هاي :
photoshop
Macromedia Flash MX
Actionscript
director
و نرم افزارهاي مرتبط

آشنا و مسلط به برنامه هاي طراحي وب از جمله:
Macromedia Dreamweaver MX 2004
Microsoft Frontpage

و آشنا به نرم افزار طراحي مالتي مديا :

autoplay

از علاقمندان به همكاري، دعوت مي شود با ايميل [email protected] تماس بگيرند.

YTERROR

Active Member
ببخشید مثل این که فقط من به پستهای شما جواب میدم

یکبار مطرح کردید اگه مدیران ببینند پست رو قفل می کنند

اگه واقعا دنبال کسی می گردین بهتره اول حقوق و محیط کار و نحوه کارتون و توضیح بدید

YTERROR

Active Member
اااااا مصاحبه هم ما کردیم و خبر نداریم ولی یادم نمیاد که پیشنهاد همکاری اصلا داده باشم که بخوام مصاحبه بکنم و رد بشم این جوری کسی رو که بدردت بخوره گیر نمیاری با این برخوردت هیچ کس اگه هم دنبال کار باشه باهات کار نمی کنه اگه تجربه من و بخوایی مهمتر از حقوق و دستمزد تویی کار طراحی اخلاق داشتن و منطقی بودن ت به مشکل نخوری

آقاي محترم

اولا: مصاحبه به اين نمي گن كه حتما پاشي بري يه جايي و دو دو تا چهار تا كني

دوما: شما نمونه كارهاتون رو نشون داديد و ما پسند نكرديم

سوما: اصلا يادم نمياد كه به شما گفته باشيم كه پاشيد بيايد با شما همكاري كنيم

چهارم اينكه: عوض اينكه اينقدر حرف بزني و از خودت 409 تا comment مسخره بزاري بهتره بري يه دوري تو سايت بزني 4 تا چيز ياد بگيري .... بخاطر اينكه شما نه طراح فلشي ، نه بلدي از فلش بطور بهينه استفاده كني ... يعني چي آخه اينم نمونه كاره!!!!!!!!!!!!!!!!

پنجم اينكه:‌ معلم اخلاق تو دنيا زياده ، فضول هم زياد.

ما كه امثال شما جوجه ها رو تربيت كرديم ، ادعامون نميشه اونوقت تو يه علف بچه ... چي بگم ....... يه بار نمونه كارهاتو بذار show كن ببين چقدر ازت انتقاد ميشه!!!!!

پس بزن كنار بزار باد بياد!!!

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز بهتر بود قوانین سایت که قبلا - به ظاهر در هنگام ثبت نام - با آنها موافقت کردید یک بار بخونید !

قانون شماره 18 ) در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

قانون شماره 24 ) هرگونه تاپیک و ارسال اعتراض آمیز و یا انتقاد آمیز در رابطه با یک کاربر و یا مدیر بدون اخطار قبلی و سریعا حذف خواهد شد و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد.

YTERROR

Active Member
دوست عزیز اولا من برای خودم کار می کنم و برای 4 تا شرکت طراحی تویی مشهد و یک تیم طراحس تویی آمریکا و نیاز به کار شما ندارم همین جوریشم سرم بیش از حد شلوغه و برای چند ماه آیندم هم کار طراحی دارم از جمله فلش و .......

اگر شما که این قدر ادعاتون میشه و فکر می کنید نمونه کار های فلش من که بصورت شخصی نشون دادم از کیقیت پایین بر خورداره چرا تا به امروز همون سایت www.Flash.yahooterror.com رو که پر از ایارده 47 نفر به مبلغ 300 دلار آمریکا زا سایت فری تمپلت از سرتاسر دنیا خریده اند ؟؟؟؟؟؟؟؟

من هم فقط اگه حرفی زدم برای این بود که شما رو راهنمایی کرده باشم نه این که بخوام بحص کنم اگه نمونه کار هم دادم چون پایین آی دیم هست و شما ادعا کردید که ....... هستم و چند تا نمونه کار خواستید تا از توهمت استفاده نکردن از قالبهای فری رو رد کنم

حالا هم هیچ بحثی نداریم پرهام چند مورد از قوانین رو گفت ولی یکی از قوانین هم زدن تایپیکهای بی محتواست شما بیشتر از 5 تا تایپیک در عزض چند روز با یک عنوان در بخشهای عیر مربوطه زدید و فقط و فقط من جوابتون و دادم

و اینم که می گم حرف من نیست اگه این کاره باشی می دونید که هیچ کس اگه کاری بلد باشه نمی ره برای کس دیگه ای کار کنه اگه هم بکنه مقام و احترام خودشو داره

اگه با لحن مادبانه تر هم حرف بزنید احترام و شخصیت خودتونو بردید بالا نه شخصیت من یا دیگران رو ......شرکت شما بهتره حقوق رو بگه تا ........ برای مصاحبه هم کسی نگفت باید بیاییم تهران منم نگفتم می خوام بیام شما گفتید رد شدید منم گفتم خوب از چی رد شدم ؟؟؟؟؟؟؟؟

در هر صورت خوشحال شدم با 19 تا پست که فکر کنم 18 تاش مربوط به همین مورد باشه از انجمنهای مجید آنلاین بازدید کردید

اگه از 410 تا پست منم 2 تا پست بی خود و بی مربوط دید خوشحال میشم بگید تا از این به بعد در جریان قرار بگیرم دیگه پست نزنم

آخرین ویرایش:
در هر صورت موفق باشي و سرافراز آقاي yterror... اميدوارم سرت بيشتر شلوغ بشه و يكم سرت تو لاكه خودت باشه..... :)

آقاي perham از شما هم ممنون ... من يادم نمي آد به كسي توهين كرده باشم ... مگر اينكه كسي به خودش شك داشته باشه... اينجا هم انجمن هستش و تاپيك من محل اظهار نظر دادن كسي نيست به اينكه آي آگهي بدم يا ندم ...

خوش باشي عزيز !!! در ضمن قوانين سايت هم يادمه شما هم دخالت نكنيد ... من انقدر professional هستم كه بدونم چيكار دارم مي كنم و احتياجي هم به اين انجمن ندارم.

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
دوست عزیز این انجمن جای مطرح کردن این موارد نیست در ضمن شما حق اظهار نظر یا توهین در رابطه با فعالیت کاربران این انجمن رو ندارید لطف در رفتارتون تجدید نظر کنید

موفق باشید

علی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا