همكاري براي ايجاد دانلود سنتر در مورد همه چيز !!

ady_constantine

Active Member
واگذاري مديريت دانلود سنتر ياران سنتر !!!

با سلام !

ما پرتالي بمنظور فراهم كردن لينك دانلود هاي برنامه بروز - كتابهاي الكترونيكي - تمپليت هاي سايت - پورتال و ... نصب و فارسي نموده ايم .

من خودم بدليل مشغله كاري اصلا نمي تونم آنرا سر و سامان بدم و نيازمند كساني هستم كه كلا فضا و مديريت آن قسمت را به آنها بسپارم .
جالب است بدانيد كه بدون اينكه تبليغي براش بشه و مجموعه را غني كنم روزانه تعداد قابل توجهي بازديد كننده دارد اما سريعا از سايت خارج مي شوند و مي فهمند چيز جديدي براي گفتن ندارد !!‌ :lol:

سايتهاي فارسي زيادي براي دانلود ايجادشده ولي خودم به شخصه نديدم به اين شكل طبقه بندي بشه .البته مسلما بهتر از اين هم ميشه طبقه بندي كرد كه آنرا واگذار به مدير يا مديران آنجا مي كنم .

امكانات جالبي دارد
- براي گذاشتن لينك نيازي نيست وارد هر بخش شود . بلكه از طريق كنترل پنلش فايلها را گذاشته خواهد شد . به محض وارد كردن لينك و دكمه ارسال صفحه رفرش شده و لينك بعدي را مي پرسد و بهمين ترتيب ميشه در عرض مدت كمي كلي لينك دانلود گذاشت .
- امكان گذاشتن كامنت توسط كاربران وجود دارد .
- هر فايل قديمي توسط كاربران تشخيص داده بشه يا لينكش مشكل داشته باشد گزينه اي بنام لينك مرده قرارداده شده كه با كليك بر آن مدير سايت را باخبر مي سازد
و ....

اگر سايت خيلي خوب پيش بره سايت اختصاصي براش ايجاد مي گردد كه كليه هزينه هاي آن با خود ما مي باشد .

شرايط مديريت :

داشتن سابقه در اين زمينه
ترجيحا آشنا به php و فارسی سازی فروم ها
ترجیحا گرافیست کار برای تغییر شکل و بهبود ظاهری سایت

آدرس سايت : http://download.yarantoos.com

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا