همفکری در مورد مقداری پول

iraninic

Member
ببخشید که اینجا مطرح میکنم . اما خوب چه میشه کرد!!!
لطفا به من بگید که اگر شما مبلغ 3 میلیون پول داشتید(!) و هیچ هنری هم نداشته باشید چه کاری انجام میدید که این پول شما زیاد بشه و به قولی خواب سرمایه نداشته باشید !
درسته که مبلغ سه میلیون تومن زیاد نیست اما افراد موفقی بودن که حتی با پانصد هزارتومان الان میلیونر شدن .
حالا این شما و این تاپیک برای بیان کردن دیدگاهها و طرح ها ...
با تشکر

explosion

Banned
جالبه !
اگر هیچ هنری نداشته باشی و 3 میلیون داشته باشی ....
خوب به نظر من تنها راهش اینه که بکاریش تو زمین شاید زیاد شد!
میدونی با 3 میلیون نه میشه کار راه انداخت .
نه میشه سرمایه گذاری کرد .
فکر کنم تنها راهش اینه که بزاری توی این بانک هایی که پولت رو دو برابر یا دو برابرونیم میکنن .
تو تلویزیون تبلیغاتش هست . البته من ندیدم کسی این کار را بکنه ( این کار فقط برای کسی است که هنری نداشته باشه !!!)
امیدوارم این شخص خودت نباشی عزیز دل .
اما اگه هنر داشت cintiq-21ux براش چشمک میزد !!! ( that is juke ) :green:
موفق باشی .

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
خوب من اگه 3 میلیون داشتم می رفتم خارج

یا همش پفک نمکی می خریدم

حالا که ندارم هم اصلاً بهش فکر نمیکنم

fafa-mixing

New Member
چرا سوال دوستمونو به سخره میگیرید ؟؟؟؟
ایشون کمک خواستن نه طنز پراکنی ...

والا من اگه 3 تومن داشتم .. چی بگم والا ولی به فکر شراکت میافتادم
البته الان میشه خیلی کارا کرد
لپ تاپ وارد کرد از دوبی (فعلا به تعداد کم)
لباس وارد کرد از چین / مالزی / تایلند (بازم به تعداد کم )
تاکید میکنم شراکت خیلی بهتره
یه شریک مطمئن

explosion

Banned
fafa عزیز شما الان مثلا جدی جواب دادید ؟
ایشون میگه با 3 میلیون بعد شما میگی لپتاپ وارد کن ؟
لباس وارد کن از چین و تایلند ؟!؟!؟!؟ میدونی چقدر هزینه داره ؟
شراکت رو که دیگه خوب اومدی .
هنوز هم معتقدم که تنها راه حل برای این حالت بانک هستش .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

arasharia

Member
فقط رفتن به چین هزینش 2 میلیونه! یعنی از 3 میلیون 2 میلیونشو بده واسه بلیط 1 میلیونش میمونه!! واسه واردات! در ضمن ایشون باید به امور گمرکی هم وارد باشه و هم هنر آشنایی با بازار های مخصوص چین و ... .بخوای بری بازار بورس باید به تحلیل تکنیکال آشنا باشی و ... .اگه بخوای رشد کنی مثل این داستانها برو بشین خونتون غذای خونگی درست کن بعد تو محلتون تراکت پخش کن و .. اینجوری 10 سال بعد یهو می بینی شدی رئیس یه کارخونه ی غذایی !! که اینم هنر فروش و روابط عمومی قوی و پشتکار و امید می خواد!!!

alionline1366

Active Member
هیچ کس تو دنیا بی هنر نیست تا الان هنر خودتو پیدا نکردی ببین بیش تر از همه چیز به چی علاقه داری این 3 میلیون رو بزار برای قوی شدن خودت تو اون زمینه مثلا با کلاس رفتن و کتابهای مختلف آموزش دیدن این باعث میشه یه هنری رو خوب فرا بگیری همین میشه سرمایه شما برای کارهای آینده همه هنر دارن فقط باید تلاش کنی کشفش کنی در راه قوی شدن در اون هنر خرج کنی بعد که فول شدیش همش میشه در آمد از اون هنر

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هم با alionline1366 موافقم

گفتم می رفتم خارج برای مسخره کردن نبود

شما میتونید بری هند یک مدرک بگیری از یک شرکت مثل مایکروسافت( اصل ) بعد بیایی باش پول پارو کنید ( گفتم یکهو فکر نکنی مسخره تون کرده باشم )

fafa-mixing

New Member
fafa عزیز شما الان مثلا جدی جواب دادید ؟
ایشون میگه با 3 میلیون بعد شما میگی لپتاپ وارد کن ؟
لباس وارد کن از چین و تایلند ؟!؟!؟!؟ میدونی چقدر هزینه داره ؟
شراکت رو که دیگه خوب اومدی .
هنوز هم معتقدم که تنها راه حل برای این حالت بانک هستش .
موفق باشید .

قرار نیست دخلش با خرجش قاطی بشه
هر لپ تاپ را از دوبی میاره 1 میلیون اینجا راحت 1/5 میفروشه میشه هر 1/5 سود !
اینکارو کردم میگم عزیزم
در مورد چین و تایلند منظور بعد از کمی پیشرفت بود اول باید از قشم شروع کرد (کیش اصلا)

hossein71

New Member
درود به دوستان
به نظر من تو همین کارهای اینترنتی فعالیت کنی بهتره!

farzadbb

Member
يه چيزي بزار رو سه تومنت با يكي شريك شو مغازه اي چيزي بزن، اگه قيمت بگيري از بنگاه ميبيني پول رهن 5 تومن هم پيدا ميشه(اجاره هم جداست كه از درآمدت بايد بدي-پول لوازم كارت اگه كامپيوتري باشه خيلي كم ميشه) كه اگه شريك شي با يكي ميتوني يه مغازه(كوچولو) مثلا تعميرات كامپيوتر يا بوتيك يا هر چيز ديگه بزني.
اگر نه هم كه كار ديگه نميشه كرد يا همونطور كه دوستمون گفت بزار بانك يا هر وقت طلا اومد پايين بخر هر وقت رفت بالا بفروش :دي

آخرین ویرایش:

jalilvand

Member
والا خیلی کارا می شه کرد.
من می خوام الآن یه کار راه بندازم که به 2 تومن نیاز دارم.
واقعا هنگ کردم که چطور جور کنم. ماهیانه 500 تومن سود خالص برام می مونه (با هزینه کارمند و ...)
چه میشه کرد که هر کی یه مشکلی داره و یه جا می لنگه

rezbba

New Member
تایلند تور تایلند پاتایا و سفر به تایلند و سرمایه گذاری در تایل

چرا سوال دوستمونو به سخره میگیرید ؟؟؟؟
ایشون کمک خواستن نه طنز پراکنی ...

والا من اگه 3 تومن داشتم .. چی بگم والا ولی به فکر شراکت میافتادم
البته الان میشه خیلی کارا کرد
لپ تاپ وارد کرد از دوبی (فعلا به تعداد کم)
لباس وارد کرد از چین / مالزی / تایلند (بازم به تعداد کم )
تاکید میکنم شراکت خیلی بهتره
یه شریک مطمئن

اینم اطلاعات کامل تایلند تور تایلند پاتایا و سفر به تایلند و سرمایه گذاری در تایلند

تایلند ( thailand ) چه جور کشوری می ارزه یک سفر برم تایلند؟
wai_4-web.jpg

خوب در مورد سفر تایلند گفتن در حالی که در ایران تایلند معروفیتی دارد سخته ولی کشور پادشاهی تایلند به دلیل دارا بودن جاذبه های اعجاب انگیز طبیعی همچون دریا ، کوهستان ، جنگل و نیز توسعه یافتگی ، وجود امنیت ، فرهنگ بسیار غنی و کهن و همچنین پایین بودن مخارج زندگی و تنوع غذاهای لذیذ و سالم یکی از مهمترین کشورهای توریستی جهان به شمار می آید و اول توصیه من در تایلند اینکه با توجه به خطر بیماری های گوناگون حواستون جمع باشه و حساب از دستتون در نره و هشدارها و توصيه هاي لازم سفارت جمهوری اسلامی ایران به هموطناني که جهت مسافرت عازم تايلند هستند را نیز بخوانید و اطلاعات کامل تایلند را از لینک های زیر ببینید

برای دیدن هزینه های سفر به تایلند اینجا را کلیک کنید

اطلاعات کامل تایلند

آب و هوای تایلند

فرهنگ و آداب ورسوم تایلند
پاتایا ( Pattaya ) چطوره جای است ؟

پاتایا که بعضی ها نیز پتایا آنرا تلفظ می کنند در کشور تایلند در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار دارد. شهر پاتایا در فاصله ۱۶۵ کیلومتری و در جنوب شرقی شهر بانکوک قرار دارد. شهر پتایا با بازدید بیش از ۵٫۵ میلیون توریست خارجی در سال که بیشتر آنان را مردان تشکیل می‌دهند، یکی از مهم‌ترین مناطق توریستی کشور تایلند به حساب می‌آید. شهر پتایا به دلیل وجود باره‌ها و انواع محلات تفریحات شبانه (دیسکو)دارای مشهوریتی جهانی است.آب و هوای پاتایا : پاتایا بدلیل نزدیکی به خط استوا دارای آب و هوای گرم استوائیست و دارای سه نوع آب و هواست.
در ماههای آبان تا بهمن هوا گرم و خشک
در ماههای اسفند تا اردیبهشت هوا گرم و مرطوب
در ماههای خرداد تا مهر هوا گرم و بارانی است.
thailand-culture.jpg

اطلاعات تکمیلی در خصوص پاتایا ، آب و هوای پاتایا و اماکن دیدنی و تفریحی پاتایا و ... راببینید
سوال : با تور تایلند برم یا خودم مستقیم بروم ،تور تایلند مناسب وخوب کدام است ؟

ببینید دوتا دیدگاه در خصوص سفر داریم یکدسته افرادی هستند که دوست دارند یک سفر مشخص و شسته رفته برند وهمه چیز از قبل براشون برنامه ریزی شده باشه که من به این دست افراد توصیه می کنم که با تور تایلند برند و تورهای تایلند نیز از 550 هزار تومان شروع میشه به بالا که بسته به نوع هتل تایلند و هواپیمای تایلند قیمت هاشون فرق میکنه که ما باتوجه به شناختی که از شرکت های فعال در زمینه تور تایلند داریم تورهای مناسب که هم قیمت مناسبی داشته باشند و هم خدمات خوبی را ارائه می کنند به شما معرفی می کنیم که از اینجا می توانید لیست قیمت ها را ببینید و به صورت آنلاین بدون نیاز به مراجعه به دفتر رزرو آنلاین بنمایید

دسته دوم افرادی هستند که از ماجرهای که در سفر براشون پیش می آید خوششون می آید و به آن به عنوان یک تجربه جدید و شاید یک تصادف منجر به دوستی های بعدی نگاه می کنند که اگر از این دسته افراد هستید و به قول معرف کمی رگ ماجراجویی داریدو می خواهید پول کمتری خرج کنید وسفر باحال تری بروید به شما توصیه می کنم که خودتون به تایلند و پاتایا بروید البته ماهم شما را از ایران تا بروید تایلند وبرگردید ساپورت می کنیم چه جور ؟ اولا برای رزرو بلیط هواپیمای تایلند و گرفتن ویزای تایلند ما خدمات آن لاین داریم که از منزلتان می توانید به صورت آنلاین برای سفرتان بلیط هواپیمای تایلند و ویزای تایلند را رزرو کنید از این آدرس . دوم توی تایلند ،علاوه براین سایت تایلند 12 که مرجع کاملی از اطلاعات تایلند می باشد یک پک داریم که اطاعات تایلند و هرچی از اون را بخواهید داخلش گذاشتیم که با مطالعه پک اطلاعاتیمان تمام جیک وپیک تایلند می آید دستتون

پاتایا جاذبه های تفریحی و گردشگری

جاذبه تفریحی و گردشگری بانکوک

جاذبه های تفریحی و گردشگری پوکت
سوال : هزینه های سفر به تایلند چند در می آید چگونه با این پولی که دارم بیشتر در تایلند بمانم؟

هزینه های سفر به تایلند از این قراره که بلیط هواپیما +ویزا از 490 هزار تومان ماهان(نترسی توپولف خدمونه) شروع می شود به بالا تا 800 هزار تومان 25 هزار تومان هم عوارض خروج فرودگاه ایران دارید

هزینه هرشب اقامت در هتل تایلند از شبی 600 بات (17 هزار تومان ) شروع می شود به بالا البته 17 هزارتومانی تومایه مهمانخانه می باشد و لیست کامل هتل های تایلند شامل هتل بانکوک هتل های پاتایا و هتلهای پوکت را از اینجا ببینید

هزینه غذا در رستوران های تایلند هم از دو دلار شروع میشه به بالا ،تنوع غذایی و بخصوص میوه ای زیادی دارند منکه جرات نکردم بغیر از ساندویچ همبر گر و لبنیات چیزی دیگری بخورم بخصوص وقتی دیدم تایلندی ها با چه ولعی این سوسک را که تو اصفهان بهشون میگن خاشه میخورند البته یک راه صرفه جویی هم اینکه که از ایران کنسرو چندتایی با خودتون ببری

برای دیدن هزینه های سفر به تایلند اینجا را کلیک کنید

برای دیدن بات واحد پول تایلند اینجا را کلیک کنید

برای دیدن دانشگاههای تایلند و نحوه پذیرش آنها اینجا را کلیک کنید

برای دیدن قیمت هتل و کرایه اتاق درتایلند اینجا را کلیک کنید

برای دیدن جاذبه تفریحی و گردشگری بانکوک اینجا را کلیک کنید

naaaji

Member
احتمال میدم که این سه میلیون هم از یه سایت پیش بینی برنده شده باشین درسته؟؟
به نظرم برو باهاش یه پیکان مدل 72-3 بخر بزن تو کار مسافر کشی

naeemeh123

New Member
به نظر من 3 میلیون تومان را بگذار در بانک تا دو برابر بعد از چهار ماه بگیری که پولت را به این طریق می تونی

زیاد کنی و این طوری می شود روی پولت حساب بیشتری باز کرد . بعد خودت هم به کسب در آمد از اینترنت

مشغول شو اگر نمی دونی چطوری یه سری به وبلاگ زیر بزن . راهنماییت می کنه .

جدیدترین ارسال ها

بالا