غیره هفت سین گروهی 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

max vray

کاربر VIP
سلام به همه دوستان
این توان کار گروهی این جمع بود.
مدل ها واقعا خوب بود.
رندر سروش عزیز فوق العاده بود.
اما تمام مدل ها و رندرها برای من و تمام اعضای این گروه یک ارزش داره و تمام رندر ها با هر کیفیتی توان اون فرد نشون میده و اول و اخر بودن رندر ها اصلا مهم نیست!!!
بعضی از دوستان گغتن چون کار گروهی بوده میگن تاپ گالری پس جا داره از طرف خودم و سروش و 3drack عذر خواهی کنم که کیفیت لازم رو رندرهامون نداره.
با سپاس فراون که دم عید و دقایقی بعد عید تاپیک تنها نگذاشتین.

ssevil

Well-Known Member
نگا عارف این نه کار منه نه کار محمد کار جمعی از بچه هاست
فقط رندر همین فانوس و نگا کن واقعا از این بهتر و real تر می تونست باشه؟
رندرهای کلوزواپ و یه کمی دقیق تر ببین واقعا شعمدون متریالش فوق العاده نیست؟
مهم نیست کار نره تاپ گالری
اما دلم می خواد یه کوچولو با دقت تر نگاه کنی
فایل مکسی که 300 مگا بایت حجمش باشه این رندراش بی نهایت عالی نیست؟
انیمیشن محمد واقعا بی نقص نیست؟
نظر همگی قابل احترامه
اما منصف تر باشیم کار کار سختی بود هر کسی از عهدش بر نمیومد
احسان )3drack) با اینکه سرش فوق العاده شلوغ بود لطف کردم رندر گرفت من ممنون همگیتونم
همه ی دوستام تو این کارو واقعا دوسشون دارم:rose:

...

درود و سال نو همه دوستان مبارک

اول بگم کار زیبایی شده و پرزحمت :rose: تبریک
دوم بگم من از ابتدای تشکیل گروه پیگیر کارتون بودم و دنبال میکردم

سوم : من اصولا اول تمام پستها رو میخونم و بعد نظر میدم , تو این روم به نظرم یه مقدار سیویل درست میگه , بچه ها با دقت نگاه نکردند اما ... این عدم دقت دوستان ماحصل چیه ؟

اگر این یه کار انفرادی یا یه کارتیم ورک سه چهار نفره بود این قسمت رو نمی نوشتم اما از یه کار تیمی با این تعداد متخصص که کارهای هر کدومشون تحسین برانگیزه ... یه مقدار باید کارشون بیشتر و با دقت تر بررسی بشه ...
.....................................................................................................
پس سپرها رو ببندید شمشیرها رو بردارید , زنها و بچه ها برن تو پستو .... حمله ( :green: ) :
مشکل اول کار همونطور که دوستان اشاره کردند عدم جذابیت لازم بصری هست که مربوط به دو عامل میشه :
1- رنگ بندی 2- ترکیب بندی و تا حدی نسبتا بالایی هم میشه گفت کادر بندی و زوایای دید به کار ضربه زده ...
جذابیت یک کار انیمیشن بازاری پسند (مثل کارهای کریسمس) ترکیب های رنگی شاد و مچ شده و هماهنگ اونهاست که باعث استفاده از اون المانها حتی از طرف طراحان ایرانی میشه که هیچ آشنایی با مراسم ندارند ...
و جذابیت بعدی کارهای انیمیشن عدم وابستگی اونها به قوانین بصری (محدودیتهای فیزیکی) دنیای واقعی هست , مثلا برای یک کلوز آپ لوانگل low angle از یک استکان شما در دنیای واقعی مشکل واقعا بزرگی دارید اما همین امر در دنیای دیجیتال میتونه به یک تفریح زیبا تبدیل بشه , عامل بعدی جذابیت در واقع به نوعی خلاقیت موجود در این کارهاست که باز هم بدلیل نبود محدودیتهای فنی باعث خلق آثار جذاب و تماشایی میشه ...

خب میتونم حدس بزنم جواب دوستان رو : این یک کار رئال در قالب انیمیشن است ! (درسته ؟) اوکی منم منکر این نیستم و به اون احترام میگذارم اما جواب من این هست که چه اجباری به اینهمه زحمت یک تیم n نفره برای تولید یک اثری است که یک استودیوی عکاسی همون (یا شبیه اون) رو با یک تیم سه نفره و نهایت یک هفته وقت میزنه ؟؟ این تفاوتهاست که باعث میشه بیننده (حرفه ای یا آماتور) در نگاه اول جذب کار بشه و کم کم به جزئیات اون کار پی ببره , این توقع به نظرم درست نیست که از ابتدا به بیننده اجبارا القاءکنیم به جزئیات کار نگاه کند , این پروسه یک پروسه ایه که خود مخاطب در نهایت باید به لزوم اون پی ببره ...

این پاسخ هم که : فایل فلان مگ حجم داشته و فلان تعداد پلی و n تعداد متریال ! به خودی خود فاقد ارزشه مگر اینکه بیننده با دیدن و بصورت بصری به اون پی ببره (نه از طریق سوتی های مدلسازی و متریال دهی, بلکه با احساس پیچیدگی کار) و به شما تضمین میدهم اگر در رنگ و ترکیب اینکار یه بازنگری بشه قطعا نتیجه ای بی نظیر رو شما شاهد خواهید بود .
............................................................................
خب اینهمه حرف زدم اما در نهایت مشکل کارهای گروهی و خصوصا این کار رو در اینها میبینم :
- با توجه به مدلسازی فوق العاده و متریال دهی و رندرینگ خوب اما تیم شما یک نفر کلیدی رو کم داشت , یک متخصص گرافیک تصویری , تصویرسازی و یا مالتی کالرینگ (کالر میکسر که خلاصه ش میشه همون ویژوال افکت کلی) که این آخری رو من تا حالا تو جامعه ایرانی ندیدم ! و دومین نفر یک طراح اسکچرز و creative هست , یک طراح ایده پرداز , کسی که با استفاده از خلاقیت بالا بتونه یه ست اسکچ مدل مناسب و خلاقانه برای کار ایجاد کنه .... دانش فنی بسیار با ارزش است اما کسی از این راه به یک طراح مولف تبدیل نمیشه (فکر کنم مولف درسته دیگه ؟؟ آره ؟) طراحهای مولفی هستند که حتی توانایی رسم یک شیپ بیسیک رو در محیط سه بعدی ندارند اما حقوقهای باورنکردنی از راه طراحی کاراکتر از کمپانی های غول هالیوود گرفته و میگیرند .

جامعه گرافیک سه بعدی ایران از لحاظ اجرایی (حتی با این امکانات کم) حرفهای بسیاری برای گفتن داره اما کمبود یک سری تخصصهای اساسی در این جامعه مانع شکوفایی اون شده و صمیمانه به دوستانی که علاقه مند به ورود به این عرصه هستند پیشنهاد میکنم اگر خلاقیت بالایی در خود می بینند به جای مدلسازی و رندرینگ کمی بیشتر و تخصصی تر در زمینه های ذکر شده کار کنند , کار دوستان ایرانی درست مثل نقاشان توانایی است که کپی لبخند مونا لیزا را از خود داوینچی بهتر میکشند اما توانایی خلق یک مثلا مرجان لیزای ایرانی رو ندارند :wink: ... بخشی از خلاقیت رو دیدن شکل میده اما چه دیدنی ؟؟ آیا فقط دیدن کارکترهای سه بعدی می تونه شما رو به خلاقیت طراحی یک مدل سه بعدی برسونه ؟؟ با قاطعیت میگم نه ! خود من شده از دیدن یک بوته خار به یک ایده ناب برای طراحی کارکتر کارتونی رسیدم !! مهم دیدن صرف نیست مهم نگاه کردنه دقیق به دیده هاست ...

امیدوارم سرتون رو درد نیاورده باشم و امیدوارم روز به روز شاهد کارهای زیباتری از تیم ورک های مستعد ایران عزیزمون باشیم .

بدرود.
ب.بنی اسدی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام مجدد سوء تفاهم نشه در خوب بودن کار شکی نیست.
سوین خانم من گفتم انیمیشن خوب شده ولی گفتم نوشته آخرش کارو لوس کرده.
در مورد دیتل کار بخدا وقتی دیدم دیتیلش رو کف کردم.واقعا عالی شده.حتی بچه ها هم گفتن.رندرهای کلوز آپ عالی شدن شکی نیست.
حتی من تو اولین نظرم هم گفتم رندری که محمد به عنوان اولین رندر گذاشته ضعیفه.خیلی ضعیفه.اما المانها دونه دونه عالی شده.
کار گروهی خوبی شده. خیلی خوب .اما جمع کننده خوب نداشتین.واضح بگم مثل تیم رئال مادرید شدین.بهترین و گرون ترین بازیکنهای دنیا رو داره اما همچین چشمگیرانه عمل نمیکنه.
من قصد کوبیدن ندارم.بخدا دیدم کارها رو با دقت هم دیدم.کلی هم روز اول عید لحظه سال تحویل لذت بردم.رندر فانوس با شیت به تنهایی کار شایسته و عالی شده.
راستش از امروز با خودم عهد بستم تو این گالری هر کاری رو دیدم از ته سوزن رد کنم.
تعریف تمجید باعث درجا زدن میشه.
حالا وجدانا بین این همه رندر خوب چرا اون رندر رو سر تیتر کار قرار دادین؟

max vray

کاربر VIP
سلام مجدد سوء تفاهم نشه در خوب بودن کار شکی نیست.
سوین خانم من گفتم انیمیشن خوب شده ولی گفتم نوشته آخرش کارو لوس کرده.
در مورد دیتل کار بخدا وقتی دیدم دیتیلش رو کف کردم.واقعا عالی شده.حتی بچه ها هم گفتن.رندرهای کلوز آپ عالی شدن شکی نیست.
حتی من تو اولین نظرم هم گفتم رندری که محمد به عنوان اولین رندر گذاشته ضعیفه.خیلی ضعیفه.اما المانها دونه دونه عالی شده.
کار گروهی خوبی شده. خیلی خوب .اما جمع کننده خوب نداشتین.واضح بگم مثل تیم رئال مادرید شدین.بهترین و گرون ترین بازیکنهای دنیا رو داره اما همچین چشمگیرانه عمل نمیکنه.
من قصد کوبیدن ندارم.بخدا دیدم کارها رو با دقت هم دیدم.کلی هم روز اول عید لحظه سال تحویل لذت بردم.رندر فانوس با شیت به تنهایی کار شایسته و عالی شده.
راستش از امروز با خودم عهد بستم تو این گالری هر کاری رو دیدم از ته سوزن رد کنم.
تعریف تمجید باعث درجا زدن میشه.
حالا وجدانا بین این همه رندر خوب چرا اون رندر رو سر تیتر کار قرار دادین؟
والله عارف جان من گفتم چرا اون رندر اول قرار داده شده چون فرقی بین رندر ها نیست.
و اینکه از نظر شما لوس هستش از نظر من تبریک گفتن و فقط هم تا اینجای کار شما از این کار نارازی بودی!!!!
و جالبه نگاه کن به دلیلهات!!چرا اون رندر اول؟چرا اون لوس؟بنظر خودت این دلیل های حرفه ایی ؟
انیمیشن که میگی خوب و رندر سروش هم که ازش تعریف کردی پس دلیل حرفیت برای متوسط دونستن کار چی هستش؟
پای امضام زدم چندتا پست دیگه میخوام بزنم پس کاملا رک میخوام حرف بزنم چون تعدادش زیاد نیست پس خواهشا همه رک نظرشون بدن درمورد کار.
یا علی

soroushdesign

Well-Known Member
سلام و درود و عرض تبریک سال نو به همه دوستان هنرمند

1 خسته نباشید گرم تقدیم به عزیزانی که در این پروژه همراه بودن و واقعا زحمت کشیدن
شایستگی این پروژه و کریسمس به واسطه 1کار گروهی بوده و نباید در مورد رعایت اصول فنی بحثی صورت بگیره
من چون در آخرین روزهای پروژه وارد تیم شدم، بیشتر از رندرینگ کاری ازم برنمیومد،و نبود زمان باعث شد کاستی هایی بوجود بیاد
سپاس ویژه از محمد و احسان بابت همراهی در رندر و سپاس از سوین که لیدر بود

1نکته که قبلا هم گفته بودم، تاپ گالری بودن یا نبودن مهم نیست ،اگه دقت کنید میبیند اینجا که به سخت افزار و نرم افزار و تایم رندر اشاره نکردیم فقط خواستیم ثابت کنیم که با هر توان فنی میشه 1کار گروهی انجام داد و خداراشکر به سرانجام رسید.
ایشالا در پروژه بعدی گروه رو بزرگتر خواهیم کردو تخصصی تر کار رو جلو میبریم.

.: سرزنده و پپروز باشید :.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
محمد من این حرف هارو نزدم نارحت بشی.
بزارین ریز بگم.
انیمیشن: خیلی قشنگ شده.اولین بار چنین چیزی رو توی سایت فرانسیسکو رلرنزی مولف کتاب جامع وی ری دیده بودم.
از 10 بهش 9.5 میدم. نیم نمره هم به خاطر این که از نظر من سلیقه من نوع روشن شدن نورها میتونست بهتر باشه.مثلا تاریک به روشن یا برعکس بشه.الان بین تاریک روشن چندبار بازی شد.بی نظم شد.
و نوشته آخرش.آخه اول نوشتی تیم مجید آنلاین آخر نوشتی محمدکریمی.
فونت خوبی نبود.موزیک هم خیلی خوب بود و به جا.

این رندر

بهش از 10 میدم 10.چون مدلسازی کامل.شیدرخیلی خوب شده.جزئیات زیادی داره.من یه بار فانوس ساختم.اصلا مدل ساده ای نیست.
پست پرو خیلی خوب شده.افکت Grain خیلی حس واقعی به کار داده.فقط افکت نورش خوب نشده.آتیش واقعی بهتر میکرد.از ولوم اورموشن که شومینه هست میتونی تکسچر آتیش رو برداری.
به اصطلاح شیت بندی عالی شده.

این رندر

از 10 میدم 10.
دقیقا شده مثل تبلیغات باحالی که اورموشن برای یه ولوم کارش میزاره.
رنگ بندی نور پردازی چیدمان همه و همه عالی شده.
حتی اافکت سیاه سفیدش خیلی باحال شده.

این رندر

این هم بهش 10 میدم.بخدا تعارف اینا نیست.واقعن میگم.کاری که خوبه نمیشه گفت بد هست
مدلسازی رو خیلی خوب نشون داده.نور شمع یه منبع نور واقعی شده. سبدی که انور هست.شیدرش رنگش همه چی عالی شده.

به این هم 10 میدم.چون تمام المانهای رندر خوب رو داره.از زاویه مناسب بگیر تا فوکوس به اندازه.نور زنده شیدر خیلی خوب.

b6b06b06112.jpg

این رندر 9 میدم.چون سبزش اصلا خوب نشده.سایه توش نیست.برای اینکه آبجکت هایی مثل مو اینها بهتر دیده بشه باید Ambien ocasion داشته باشه.

و میرسیم سراغ رندری که باعث سوء تفاهم شد.
توضیحات فرشید رو دیگه تکرار نمیکنم.
رندر اولی خیلی عجیبه هیچ گونه سایه ای توش دیده نمیشه ... نور ها با همدیگه همپوشانی دارن و سایه ای ایجاد نکرند و این اصلا خوب نیست .
شیدر شیشه خوب نشده.رنگی رنگی شده.نور رو هم رنگی رنگی کرده.اما برای اینجور کارها باید خیلی بیشتر روی نور کار کرد.
پارچه که بصورت سفره پهن شده اصلا خوب نشده.چه فرمش چه شیدرش.
بیشتر شیدرهاش خام هستن.یعنی بدون رفکلت.
شبیه رندر اسکن لاین شده.می دونین چرا؟ چون توی اسکن لاین GI نداریم.این کارهم دقیقا اینطور شده.
کافی بود یه نور Vraylight از نوع Plan از پنجره به داخل بزنه.تمامی مشکلات حل بود!
کار فاقد کنتراست هست.
از 10 بهش 3 میشه داد

محمد جون داداش من تو یکی از بهترین دوستای من هستی.واقعا اعصابم خورد شد باعث شدم ازم ناراحت بشی.:snap:اون عدد فضایی هم بردار.حالا حالاها بچه هایی مثل تو باید اینجا باشن تا علمشون رو شیر کنن.باید زکاتت رو بدی.کجا میخوای در بری! :mad::wink:
بردار عدد رو!
حرف من این بود چرا بین این همه پیغمبر جرجیس رو انتخاب کردی.خوب رندرهای عالی که داری اینها رو بالا بزار.
حالا این دوستمون رندرش ضعیف هست.. اشکال نداره.زحمت کشیده.به خاطر زحمتش باید ازش تشکر کرد.اما این که چی باید کجا باشه به عهده لیدر هست که اینجا بد عمل کردی.
باز هم میگم.کار خیلی قشنگی شده. برای مدلسازیش خیلی زحمت کشیده شده.دست همتون درد نکنه.
ایده انیمیشنم خیلی خلاقانه بود. به شخصه حال کردم.لوس رو برای نوشته آخرش گفتم نه خود انیمیشن! ضمنا تلفظ من Loos نبود.Loas بود! چمی دونم یه جا میخوان با کلاس صحبت میکنن میگن کار لؤس شد!! :lol:
اما به عنوان یه داداش دارم بهت میگم محمد جان یه خورده ظرفیتت رو بالا ببر.زود از کوره در میری.بابا اینجا یه جایی هست که قرار هست باهم یه کارو انجام بدیم.مثل مدرسه.نباید زود از کوره در رفت.کار برای نقد هست. منی که نقد میکنم می دونم زحمت پشت کاره.از هوا نیومده.اما خب بیام هی الکی تعریف کنم باعث میشه سازنده کار درجا بزنه.
باز هم ببخشید. و عدد رو بردار!

max vray

کاربر VIP
عارف جان جمع میانگین نمراتت این شد 8.78 این نمره من رازی میکن چون هیچ کاری 10 نیست و این کار تو مرز 9 هستش و این عالیه.
اون عدد هم تعداد پست هایی که میزنم و بعد این تو سایت فقط اموزش میزارم و از کارام making of میسازم تا چهارتا اماتور مث خودم شاد کنم.تا شما هستی نیازی به ما نیست و کلا بیخیال گالری شدم.
یک میکینگ او از فضای زیر ساختم تمام مدلارو خودم مدل کردم و همش دونه دونه آموزش میدم تا بقیه استفاده کنند.
مرسی که رک حرفت زدی اگه همیشه رک حرفامون بزنیم لازم نیست از صبح تا الان همه بگن بعضی کارا از رو تعارف رفت تاپ گالری.
یا علی

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    462.4 کیلوبایت · بازدیدها: 23

Mehran coyote

Well-Known Member
پای امضام زدم چندتا پست دیگه میخوام بزنم پس کاملا رک میخوام حرف بزنم چون تعدادش زیاد نیست پس خواهشا همه رک نظرشون بدن درمورد کار.
یا علی _____
ون عدد هم تعداد پست هایی که میزنم و بعد این تو سایت فقط اموزش میزارم و از کارام making of میسازم تا چهارتا اماتور مث خودم شاد کنم.تا شما هستی نیازی به ما نیست و کلا بیخیال گالری شدم.
این حرف ها رو نزن زشته !!! شما از بچه های خوب 3 بعدی هستی
حالا اگه هم تو گالری باشی هم making بسازی چی می شه مثلا؟ :green:

اگه قراره با این بحثها بچه های یکی یکی برن دیگه ادامه ندین بهتره

ssevil

Well-Known Member
اخ که چقدر دلم می خواست رک حرف بزنم
عارف من باهات می دونی که دشمنی ندارم
اما دلم می خواد بدونم چرا فکر می کنی نظراتت رو کارا همه درسته؟
چرا فکر می کنی که ایراداتی که رو کارا می زاری همشون وارده؟
من می خوام اینو بگم خودت که مدعی کار خوبی کجاست کاری که عملا این گفته های خودت و روش اعمال کرده باشی
من می گو شما که این همه دانش داری تو 3 دی چرا تو کارت نمی بینم
هر دفعه یه کار گذاشتیم کلی ایراد گرفتی خوب باشه قبول بیا شما بلدی درستش کن
من حتی بارها پرسیدم که معیار این متخصصی تو سایت چیه؟
اونی که متخصص معماری داده خودش معمار بوده
معیارش دقیقا از معماری چی بوده
تو این سایت پر معمار عالیه
روز به روز اوضاع گالری داره بدتر می شه چرا
از یه طرف می گیم کار عالی بزاریم خودمون کارای سطح پایین می زاریم

نه واقعا جایی برای کارای عالی تو گالری نیست همین.

*farshid*

کاربر VIP
نقد عارف میتونه دست باشه ...
من زیر نقدش تشکر انداختم

حرف سوین هم میتونه دست باشه ... انتظار از ناقد همیشه بالاست

همیشه این تناقض وجود داشته ... کسی که نقد میکنه خودش باید در چه سطحی باشه؟

در مودر کارتون ... رندر هایی که گرفتین نتیجه کار گروهیتونه ... و اینکه من ازتون بخوام بعضی از رندرها رو حذف کنید شاید زیاد درست نباشه ... ولی واقعیت اینه که کار با این رندر های متنوع یه مقداری مشکل داره و یکدست نیست ... بین اعضای گروه به توافق برسید و بعضی از رندر ها رو حذف کنید تا در مورد رفتن یا نرفتن این کار به تاپگالری تصمیم گیری شه . (بلاخره تاپیک به انضمام ما یحتوی راهی تاپ گالری میشه پس باید همه محتویاتش در حد تاپ گالری باشه)

martin eco

Well-Known Member
سلام...میدونم به من مربوط نیس ولی دلم نیومد نگم
آقا محمد گل..عارف جان..خانوم سوین
حیفه یه همچین موضوعی که هدفش همبستگی اعضای این فروم هست تبدیل بشه به عاملی برای کدورت و قهر اعضا..اونم اعضایی مانند شما که همیشه به دیگران در ارتقا سطحشون کمک میکنید
من تمام پستارو تک تک خوندم و واقعا نمیتونم به کسی حق بدم...فقط میشه به حقیقت حق داد...
موفق باشید و عیدتونم مبارک

koorosh_kh

باحالترین کاربر
سلام وتبریک بر زحمتکشان عرصه 3D خصوصا کارگران گروهی:green:
تشکر ویژه از سوین که مروج کارگروهی هست
و یه خسته نباشید هم به کسانی که تنهاشون نذاشتن
در رابطه با خودم هم باید یه عذز خواهی بکنم که چون واقعا دو ماه آخر سال نود روزهای خوبی رو نمیگذروندم
نتونستم شرکت کنم ایشالا در کارهای بعدی بتونم حضور بهتری داشته باشم.
به امید روزهای بهتر برای همه در سال جدید:rose:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
کارتون عالیه.دست تک تک اعضای گروه درد نکنه.مهم اینه که یه کار گروهی دیگه تو مجید آنلاین به پایان رسید.این ارزشمنده:paint:
یواش یواش باید یه فکری هم باید به حال انیمیشن مجید آنلاین بکنیم که تایپکش داره خاک می خوره.
سال پر برکتی رو داشته باشید:rose:

mehdi0098

Member
باید خدمت همگی دوستانی که توی این کار گروهی بزرگ شرکت داشتند یه خسته نباشید بسیار جانانه عرض کنم! :rose::rose::rose:

فکر کنم کوچیکترین زحمتو من کشیدم واسه آهنگ انیمیشن! :)

واقعاً کار زیبایی شده، امیدوارم این کار گروهی شروعی بر کارهای گروهی بزرگتر برای همه ماها باشه که این روزا از هر چیزی مهمتره!

بـهـــــــار آمـد تـا بـگـویـد؛
حـتـی اگـر نـمـیـشـود کهـ هـمـیـــــشـهـ سـبـــــز مـانـد،
ولـی مـیـتـوانـ دوبـارهـ و دوبـارهـ و دوبـارهـ،
سـبـــــز و پـر شــــــکـوفـهـ و پـر از جـوانـهـ شـد ...
نـــــــــوروز بـر شـمـا نـیـکو و هـمـــــــایـونـ بـاد.¸¸.•´¯☆

سلام درود برشما
نوروزتان پیروز و آرزوی موفقیت واسه همه پارسی زبانان
بالاخره من تونستم کارو ببینم رندرها خیلی قشنگ به شدت متریال های ایرانی خیلی قشنگ نشستن روی اشیا
تخم مرغا خیلی ژذاب شده
تکسچر فرش واسه ویو های کلوزآپ یکم لولش پایینه
رنگ بندی خیلی جالب شده آورین
مشارکت دوستان در پیشبرد آهداف خیلی خاطره انگیز و تحسین برانگیزه
و نظر من اینه که پیشنهاد واسه تاپ گالری :rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا