هسته سیستم عامل لینوکس

ای بابا !! شما که برای شرکت نفت [ پالایشگاه آبادان ] برنامه مینیسین و یک شرکت بزرگ برنامه نویسی دارین دیگه چرا !!؟؟عزیز شناختمت ای دیت رو هم دارم من mahdi_x1 هستم ولی نمیدونستم که همکلاسی هستیم !!خدا بگم چکارت کنه استاد بخت همت !! حتی تو مجید آنلاین هم رخنه کرده !!بهتره کمتر لاف بزنی و هر وقت مشکلی بود بم بگی !! در خدمتمگروه نرم افزاری آریا گلوبال | www.AriaGlobal.com | سفارش آنلاین انجام پروژه در سایت [ کلیک کن لاف نزن !! ]

EMIRATES

Active Member
ای بابا !! شما که برای شرکت نفت [ پالایشگاه آبادان ] برنامه مینیسین و یک شرکت بزرگ برنامه نویسی دارین دیگه چرا !!؟؟عزیز شناختمت ای دیت رو هم دارم من mahdi_x1 هستم ولی نمیدونستم که همکلاسی هستیم !!خدا بگم چکارت کنه استاد بخت همت !! حتی تو مجید آنلاین هم رخنه کرده !!بهتره کمتر لاف بزنی و هر وقت مشکلی بود بم بگی !! در خدمتمگروه نرم افزاری آریا گلوبال | www.ariaglobal.com | سفارش آنلاین انجام پروژه در سایت [ کلیک کن لاف نزن !! ]
با سلام

دوست عزیز شما که اسپمر نبودی - چیشد .....

این حرفا چیه مینویسین!

------------------

در مورد جواب این دوستمون :

ببینید این به دردتون میخوره؟

http://irantux.org/html/index.php?name=Sections&req=viewarticle&artid=201&page=1

با تشکر.

آخرین ویرایش:
عزیز حالا هم اسپمر نیستم ولی وقتی این رو دیدم کلی خندیدم !! ایشون که این تایپ رو دادن دوست بنده و همشهری عزیز ما
هستن و خودشون هم میدونن که وقتی ما یه همشهری رو ببینیم چقدر خوشحال میشیم ( ما آبادانی ها )
وقتی تایپ رو دیدم و ادرس وبلاگش رو خوندم فهمیدم خودشه و فهمیدم همکلاسیم هست ( کدوم یکی از هم کلاسیام خدا میدونه !)
استاد ما آقای بخت همت این سوال رو به عنوان تحقیق به ما داده بودن !

آقا میتونی تو کلاس خودت رو معرفی کنی و من در خدمتم !!
با تشکر و عرض پوزش ( ما اسپمر نیستیم !!)

جدیدترین ارسال ها

بالا