هزینه

rasool_jelve

Active Member
سلام به همه دویستان و اساتید عزیز
من برای یه شرکت نرم افزار تبلیغاتی ساختمکه به سه زبان هست یعنی منوهاش به سه زبان هستش عربی و انگلیسی و عربی

بخشهایی که براش قرار دادم
پخش فیلم باسه زبان:که ÷لیرش قابلیت فول اسکرین شدن داره و برگشتن به حالت قبل

بخش در باره ما که یه فایل فلش کوچیک هست که قابلیت زوم کردن داره ودرگ کردن
قسمت تماس با ما
قسمت محصولات
فقط تصاویر فارسیش رو گذاشتم چون عربیش هم به همین شکله ولی کدهاش رو تغییر دادم
و قسمت افتخارات
ظاهرش سادست چون زیاد پول بده نیست ولی کدهاش رو
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
ار ک
attachment.php
ردم
بعضیهای میگن توافقیه ولی باید یه قیمت اکثری و حداقلی باشه تا بینش روانتخاب کرد نسبت به مکان هم نظر بدینمثلا تو تهران چطور و تو اصفهان چطور و یه فیمت پایه هم بگید که همکاران کار میکنند+
ممنون از راهنماییتون

من خودم گفتم سیصد هزار تومان ممنون میشم راهنمایی کنید تخصص گرافیکه ولی به خاطر علاقه زیاد به برنامه نویسی وارد مولتی مدیا هم شدم این اولین کارم هست
راستی آیا برنامه ای هم هست که بتونم فایل هام رو قفل کنم منظورم اینه که فایل باشه و لی بدون نرم افزار اجرا نشه یا ایکون فیلم باشه ولی یه فایل از نوعدیگه بشه ممنون از پاسختون

پیوست ها

• safe asli crop.jpg
    safe asli crop.jpg
    107.6 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • safe asli crop2.jpg
    safe asli crop2.jpg
    67.8 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • افتخارت.jpg
    افتخارت.jpg
    50 کیلوبایت · بازدیدها: 36
  • filmha crop.jpg
    filmha crop.jpg
    52.2 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • محصولان.jpg
    محصولان.jpg
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 37

hamedroy

Member
سلام. سیصد تومن برای این پروژه مناسبه. برای قفل کردن برنامه راه حل زیاده و بهتره که جستجو کنی تا بیابی. تمام مواردی که ذکر کردی قابل اجراست ولی از یک چیز باید آگاه باشی و اونم اینه که طوری برنامه بساز که روی اکثر سیستم ها اجرا بشه و برای این کار لوح نهایی رو در جاهای مختلف تست کن. موفق باشی

asheri

Member
برای اولین پروژه اصلا مبلغ مهم نیست و کسب تجربه مهمتره , 300 تومن هم رقمی نیست , ببین چقدر کار کردی ؟ آیا همین 300 تومن ارزشش رو داره
چون فقط همین برنامه رو بهشون بدی نیست که , بعدا پشتیبانی هم هست که همش بهت رجوع میکنن و وقتت رو میگیرن
من 500 رو پیشنهاد میدم که لااقل به یه جایی برسه

rasool_jelve

Active Member
برای اولین پروژه اصلا مبلغ مهم نیست و کسب تجربه مهمتره , 300 تومن هم رقمی نیست , ببین چقدر کار کردی ؟ آیا همین 300 تومن ارزشش رو داره
چون فقط همین برنامه رو بهشون بدی نیست که , بعدا پشتیبانی هم هست که همش بهت رجوع میکنن و وقتت رو میگیرن

سلام ممنون و تشکر زیاد جدا تا پانصد هم میشه نه به شما نه به دوستانی که گفتن صد صدو پنجاه
مم که گیج و گم شدم حتی به خودم شک کردم که شاید حروم باشه دویست تومن

rasool_jelve

Active Member

سلام ممنون و تشکر زیاد جدا تا پانصد هم میشه نه به شما نه به دوستانی که گفتن صد صدو پنجاه
مم که گیج و گم شدم حتی به خودم شک کردم که شاید حروم باشه دویست تومن اضافه که گفتم

جدیدترین ارسال ها

بالا