هزینه های طراحی بازی های اندرویدی چقدره؟

heravi3

New Member
سلام دوستان
اینجا طراح بازی هستش که درباره هزینه ها و قیمت های طراحی بازی های اندرویدی بده؟
از چه قیمتی شروع میشه و تا چه حد میشه بازی های حرفه ای طراحی کرد؟
اینکه میشه بعد از طراحی این بازی ها رو در بازر به فروش گذاشت یا نه؟
و اینکه برای طراحی بازی های اندرویدی از چه زبان برنامه نویسی استفاده می کنند؟
با تشکر از شما عزیزان

geeksesi

New Member
سلام
خب بستگی داره چه بازیی بخوایید بسازید سوالتون خیلی کلیه.. پیشنهاد می کنم با یکی از شرکت های ساخت بازی مشورت کنید...
اگه قصد ندارید بازید انچنان سنگینی بسازید به بازی های تحت وب هم فکر کنید ( با html5 | js ) می تونید بازی های بسیار بسیار خوبی بسازید مثلا :
TankiOnline - HTML5

پ.ن : این رو هم ببینید : http://case-study.goodboydigital.com/spicy-mcbites/

آخرین ویرایش:

heravi3

New Member
سلام
خب بستگی داره چه بازیی بخوایید بسازید سوالتون خیلی کلیه.. پیشنهاد می کنم با یکی از شرکت های ساخت بازی مشورت کنید...
اگه قصد ندارید بازید انچنان سنگینی بسازید به بازی های تحت وب هم فکر کنید ( با html5 | js ) می تونید بازی های بسیار بسیار خوبی بسازید مثلا :
TankiOnline - HTML5

پ.ن : این رو هم ببینید : http://case-study.goodboydigital.com/spicy-mcbites/
سلام. ممنون از پاسخ شما. برای یادگیری ساخت بازی های تحت وب از کجا باید شروع کرد؟ من الان آموزش برنامه نویسی جاوا رو می خونم. با یادگیری این زبان برنامه نویسی چه بازی هایی رو میشه طراحی کرد؟ فقط بازی های اندروییدی؟

geeksesi

New Member
سلام. ممنون از پاسخ شما. برای یادگیری ساخت بازی های تحت وب از کجا باید شروع کرد؟ من الان آموزش برنامه نویسی جاوا رو می خونم. با یادگیری این زبان برنامه نویسی چه بازی هایی رو میشه طراحی کرد؟ فقط بازی های اندروییدی؟
تو این انجمن نمی دونم قواعد چجوریه ولی کاش برای سوالتون یه تاپیک جدا باز می کردید...
اگه دارید جاوا اسکریپت یاد میگیرید که خب با تلفیق html | css می تونید بازی های تحت وب بسازید
اگه دارید java یاد میگیرید که خب نمی تونید بازی هایی مثل این نمونه ها بسازید ( فقط می تونید نسخه سرور بازی رو هندل کنید )
اگه میخوایید تحت وب کار کنید بهتره الان با html | css که زبان های المان سازی به حساب میاییند شروع کنید ( یکم پروژه های کوچیک بسازید تا راه بیوفتید ) بعد سراغ js (جاوا اسکریپت) و کتابخونه هاش برید (من از phaser ) استفاده می کنم برای ساخت بازی...

از بازی های جاوا اسکریپت می تونید خروجی برای اندروید هم بگیرید ( که توصیه نمیشه )

جدیدترین ارسال ها

بالا