هزینه طراحی سایت چقدر است؟


اگر با طرح این سوال به دنبال قیمتی واحد و مشخص یا حتی رنج قیمت برای سرویس طراحی سایت هستید، سخت در اشتباهید. قبل از پاسخ به این سوال می خواهیم تفاوت پروژه و محصول را توضیح دهیم. زمانی که شما یک اتومبیل می خرید در واقع یک محصول خریداری می کنید و مشخصات آن را می دانید، بر اساس برخی از مشخصات اتومبیل مثل مدل خودرو، سال تولید، میزان کارکرد و … هزینه حدودی خودروی مورد نظر شما مشخص می شود.

اما برای انجام پروژه، شما باید خواسته ها و نیازهای خود را تعریف کرده و سپس یک طرح پروژه تهیه کنید تا بر اساس آن زمان و هزینه پروژه مشخص شود. نحوه پیاده سازی فنی، اولویت های کاری و بازاریابی می توانند برخی از مواردی باشند که شما در طرح پروژه مشخص می کنید.
در واقع سوال “قیمت طراحی سایت چقدر است؟” مانند این است که کسی از شما بپرسد “هزینه یک آپارتمان چقدر است؟” همانطور که شما تا زمانی که برآورد دقیقی از امکانات مورد نیاز در آپارتمان مورد نظر نداشته باشید نمی توانید مبلغ حدودی آن را بدانید، قبل از مشخص شدن خواسته ها و اهداف یک سایت نیز نمی توان برآوردی از هزینه طراحی و پیاده سازی آن داشت.
قیمت تمام شده یک سایت بر اساس تعداد صفحات و نوع برنامه نویسی وب اعم از ایستا(استاتیک) یا پویا(داینامیک)، همچنین نوع و نیازهای طراحی گرافیکی سایت، حجم محتوا و صفحات سایت، تعداد زبان های مورد نیاز و دیگر سفارش های ویژه هر مشتری و ازشرکتی به شرکت دیگر متفاوت خواهد بود.
تفاوت قیمت یک سایت مشخص در شرکت های مختلف نیز می تواند به دلیل سیاست های کاری شرکت(مثل جمع آوری نمونه کار)، روش برنامه نویسی متفاوت و ارائه خدمات گرافیکی متفاوت از سوی شرکتها باشد.
هزینه پشتیبانی
هزینه پشتیبانی سرویس های میزبانی و دامنه متعلق به سایت شما که توسط شرکت ما ثبت شده باشد کاملا رایگان است. همکاران ما آماده ارائه خدمات پاسخگویی به مشکلات و سوالات احتمالی شما خواهند بود. اما هزینه پشتیبانی سایت (در صورت نیاز شما) که شامل ارائه خدمات تغییر و بروز رسانی در محتوای سایت شما می باشد به هنگام برآورد هزینه طراحی سایت به شما اعلام می گردد که بر اساس نوع درخواست پشتیبانی متفاوت می باشد. لطفا توجه داشته باشید که پشتیبانی سایت شما، تنها در صورت نیاز به ارائه خدمات تغییرات در سایت مستلزم هزینه خواهد شد در غیر این صورت رایگان است.
هزینه تمدید
از آنجا که هزینه طراحی و راه اندازی وب سایت تنها یک بار از شما دریافت می گردد هزینه تمدید هاست و دامنه سایت شما تنها هزینه ای بسیار کم بابت سرویس نگهداری فضا و تمدید آدرس سایت شما خواهد بود که بصورت سالانه دریافت می گردد. این تصور که برخی می پندارند هزینه تمدید سایت برابر با هزینه طراحی وب سایت خواهد بود اشتباه است.

از آنجا که قیمت طراحی سایت بر اساس بخش های موردنیاز وب سایت ها متغیر هستند، برای اطلاع از برآورد مبلغ طراحی سایت مورد نظر خود می توانید با همکاران ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان طراحی و برنامه نویسی پس از بررسی سفارش شما برآورد قیمت تمام شده و برآورد مدت زمان لازم برای تحویل پروژه را به شما اعلام خواهند کرد.

از وبلاگ فراکارانت karait.com/blog
 

جدیدترین ارسال ها

بالا