هزینه ساخت یک وبسایت حرفه ای

milad554

New Member
سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام یه وبسایت حرفه ای برای تکنولوژی بزنم.میخواستم ببینم برای چه قسمتی(از ساخت قالب تا دامنه و ایجور چیزا.خلاصه همه چیز سایت) باید چقدر هزینه کنم؟

و این که چه مقدار حجم هاست باید داشته باشم و بهترین و با انصاف ترین ارائه دهنده هاست کدوم ها هستن؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

mahdigp

Member
سلام خدمت دوستان عزیز
من میخوام یه وبسایت حرفه ای برای تکنولوژی بزنم.میخواستم ببینم برای چه قسمتی(از ساخت قالب تا دامنه و ایجور چیزا.خلاصه همه چیز سایت) باید چقدر هزینه کنم؟

و این که چه مقدار حجم هاست باید داشته باشم و بهترین و با انصاف ترین ارائه دهنده هاست کدوم ها هستن؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز، خسته نباشید،
شما باید یک فضای میزبانی که همون هاست هست خریداری کنید، بعد از اون نیاز به یک دامنه دارین، بسته به نوع دامنه شما اینکه ملی باشه یا بین المللی هم باشه باز هم باید هزینه ای رو بکنین.
اما مهمترین بخش هزینه برای طراحی هست.
شما میتونین یک طراح رایگان و راحت رو داشته باشید. بدون هیچ هزینه ای ! اما همین طرح شما در هزاران سایت دیگه هم وجود داره پس بازدهی نداره!
پس شما باید یک طراحی اختصاصی برای سایتتون داشته باشین که نسبت به سایرین متمایز باشین.

در مورد هزینه ها نمیشه قیمت دقیق گفت چون هرکس و هر سازمان قیمت خودشو داره،
بهرحال در مورد طراحی سایت اگه میخواین در خدمت هستم ;) لطفا پیام خصوصی بدین تا بیشتر صحبت کنیم.

mahy007

New Member
در خدمتم
لطفا جزییات پاسخ دهید
از طراحی قالب و پیاده سازی سایت ، ارائه هاست و دامنه و پشتیبانی

آخرین ویرایش:

farzin_n

New Member
سلام
لطفا هزینه طراحی سایتی مشابه فیسبوک البته با اندکی تغییرات را برای اینجانب ارسال فرمایید
سپاسگزارم

maysam.m

Well-Known Member
سلام
لطفا هزینه طراحی سایتی مشابه فیسبوک البته با اندکی تغییرات را برای اینجانب ارسال فرمایید
سپاسگزارم

طراحی شبیه فیسبوک هزینه خیلی خیلی بالایی میخواد و سودآور نیست. بهتره از اسکریپت هایی مثل phpfox که رایگان هم هست استفاده کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا